"سینما پرشین" کرج عید غدیر خم افتتاح خواهد شد

بازدید رئیس سازمان سینمایی از سینما پرشین کرج

این مجموعه سینمایی با چهار سالن آماده خدمات رسانی می‌شود که فعلا مراحل ساخت خود را ادامه می‌دهد/ روز گذشته نیز حجت‌الله ایوبی با حضور در مهرشهر کرج از این پردیس سینمایی بازدید کرد

به گزارش «نسیم»، "حجت الله ایوبی" ظهر روز دوشنبه ۳ شهریور با حضور در مهرشهر کرج از پردیس سینمایی پرشین بازدید و با سید مصطفی هاشمی مدیر و سرمایه گذار ساخت این سینما و "امیرحسین علم الهدی" مشاور این پروژه سینمایی گفت وگو کرد.

علم الهدی در این دیدار اظهار امیدواری کرد که پردیس سینمایی پرشین همزمان با عید غدیر افتتاح شود.

سید مصطفی هاشمی نیز درباره نحوه ساخت این مجتمع تجاری سینمایی توضیحاتی ارائه کرد و گفت: ساخت این مجموعه از سال ۸۷ آغاز شد و در نهایت امروز دو سالن هریک با ظرفیت ۲۰۰ نفر در این پردیس آماده خدمات رسانی به سینما و سینما دوستان است.

وی ادامه داد: علاوه بر این دو سالن، سالن هایی با ظرفیت ۷۵ نفر نیز تعبیه شده و در مجموع این سینما با چهار سالن آماده خدمات رسانی است.

رییس سازمان سینمایی پس از بازدید از بخش های مختلف این مجتمع، با اشاره به لزوم حضور بخش خصوصی در سالن سازی از تلاش های هاشمی در این راستا تقدیر کرد.

پردیس پرشین با ظرفیت ۵۵۰ صندلی در مهرشهر کرج واقع شده است.

 

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

تحلیلی بر مهمترین نقاط قوت و ضعف سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر

صعود جوانان، سقوط پیشکسوت‌ها!

تشکیل وزارت بازرگانی مشکلی را حل نخواهد کرد

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس: تشکیل وزارت بازرگانی هزینه و وقت زیادی را تلف خواهد کرد. اینکه دولت به بهانه ساماندهی وضعیت فعلی به دنبال تشکیل وزارت بازرگانی است، پذیرفتنی نمی‌باشد. با تشکیل وزارت بازرگانی مشکلی حل نخواهد نشد. حتی می‌توان گفت مشکلات دیگری ایجاد می‌شود.

ارتباط عاملان جنایت با برخی کشورهای منطقه

حضرت آیت الله خامنه‌ای در پیامی شهادت جمعی از پاسداران انقلاب اسلامی در حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان را تسلیت گفتند.

گام دوم انقلاب اسلامی

در آغاز دهه پنجم انقلاب اسلامی مردم ایران رهبر حکیم انقلاب اسلامی با صدور بیانیه‌ای راهبردی به تبیین حرکت انقلاب اسلامی لرای ایجاد تمدن اسلامی و زمینه‌سازی ظهور امام عصر پرداختند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

تحلیلی بر مهمترین نقاط قوت و ضعف سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر
صعود جوانان، سقوط پیشکسوت‌ها!
گزارشی درباره وضعیت برنامه‌های ‌سینمایی تلویزیون برای سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر
تولیداتی که توجیه دارد، اما منطق نه!
چرا نباید از کنار مسئله انتقادپذیر نبودن مسئولان ساده گذر کرد؟
مردم نقدناپذیر، ثمره مسئولان انتقاد گریز!
در حاشیه حضور سردار محسن رضایی و سلیمانی در برنامه حالا خورشید
وقتی شفافیت، تهدید را به فرصت تبدیل می‌کند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین