بهنام صبوحی: سازهای پاپ با سازهای سولوی ایرانی در کنسرت "نوای عاشقی" تلفیق می‌شوند

بهنام صبوحی

رهبر کنسرت نوای عاشقی غلام کویتی پور گفت: اشعار مورد استفاده در کنسرت مذهبی و دارای فضایی حماسی هستند / کنسرت تلفیقی از کارهای قدیمی و جدید کویتی پور است

به گزارش خبرنگار «نسیم»، بهنام صبوحی رهبر کنسرت "نوای عاشقی" غلام کویتی پور نیز که در این نشست خبری حضور داشت در سخنانی گفت: در کنسرت آقای کویتی پور شاهد تلفیق سازهای پاپ با ساز های سولوی ایرانی خواهیم بود. همچنین سعی کردیم تا آنجایی که برای ما مقدور بود و زمان به ما اجازه می داد از نوازندگان خوبی استفاده کنیم.
وی افزود: در کنسرت نوای عاشقی سعی کردیم تا با تلفیقی از کارهای قدیمی و کارهای جدید برنامه بسیار خوبی را برای مخاطبان خود تدارک ببینیم.
صبوحی ادامه داد: نزدیک به 20 سال می شود که با آقای کویتی پور آشنا هستم. در حقیقت از نخستین کارهایی که ایشان در تلویزیون کار کردند تا امروز با او ارتباط کاری دارم و او را فردی می بینم که اخلاق را به خوبی رعایت می کند. او ارتباط بسیار خوبی با اصحاب رسانه و مطبوعات دارد و این صحبت هایی که می شود او علاقه و اقبالی در ارتباط با رسانه ندارد صحیح نیست.
وی تصریح کرد: اشعاری که آقای کویتی پور در کنسرت خود آنها را اجرا می کند اشعاری مذهبی بوده و دارای فضایی حماسی هستند. در حقیقت قطعه ای در این کنسرت نخواهید یافت که از فضا و چهارچوب کاری آقای کویتی پور فاصله داشته باشد.
 

ارسال نظر

تحلیلی بر مهمترین نقاط قوت و ضعف سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر

صعود جوانان، سقوط پیشکسوت‌ها!

تشکیل وزارت بازرگانی مشکلی را حل نخواهد کرد

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس: تشکیل وزارت بازرگانی هزینه و وقت زیادی را تلف خواهد کرد. اینکه دولت به بهانه ساماندهی وضعیت فعلی به دنبال تشکیل وزارت بازرگانی است، پذیرفتنی نمی‌باشد. با تشکیل وزارت بازرگانی مشکلی حل نخواهد نشد. حتی می‌توان گفت مشکلات دیگری ایجاد می‌شود.

ارتباط عاملان جنایت با برخی کشورهای منطقه

حضرت آیت الله خامنه‌ای در پیامی شهادت جمعی از پاسداران انقلاب اسلامی در حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان را تسلیت گفتند.

گام دوم انقلاب اسلامی

در آغاز دهه پنجم انقلاب اسلامی مردم ایران رهبر حکیم انقلاب اسلامی با صدور بیانیه‌ای راهبردی به تبیین حرکت انقلاب اسلامی لرای ایجاد تمدن اسلامی و زمینه‌سازی ظهور امام عصر پرداختند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

تحلیلی بر مهمترین نقاط قوت و ضعف سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر
صعود جوانان، سقوط پیشکسوت‌ها!
گزارشی درباره وضعیت برنامه‌های ‌سینمایی تلویزیون برای سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر
تولیداتی که توجیه دارد، اما منطق نه!
چرا نباید از کنار مسئله انتقادپذیر نبودن مسئولان ساده گذر کرد؟
مردم نقدناپذیر، ثمره مسئولان انتقاد گریز!
در حاشیه حضور سردار محسن رضایی و سلیمانی در برنامه حالا خورشید
وقتی شفافیت، تهدید را به فرصت تبدیل می‌کند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین