روح الله برادری: پیام نامه حضرت آقا مانند صاعقه، بارش طولانی دارد اما تاثیر آن قطعی است

نامه رهبر معظم انقلاب به جوانان اروپا و آمریکای شمالی

این کارگردان در یادداشتی که در اختیار «نسیم» قرار داد نوشت: برخی از غربی‌ها باز هم با طعنه به این اقدام نگاه کردند اما می‌دانیم چون حرف این نامه حرف حق است این چنین با آن برخورد می‌شود

روح الله برادری کارگردان سینما درخصوص نگارش نامه مقام معظم رهبری به جوانان اروپایی و آمریکایی یادداشتی را در اختیار خبرگزاری «نسیم» گذاشت و به تاثیر قطعی آن اشاره کرد.

متن این نوشته به شرح ذیل است:

هر چیزی که در کشور ما وجود داشته همیشه خارق العاده بوده است و بسیار متفاوت و غیر قابل پیش بینی و محاسبه بوده است از چنگ و رهبری امام (ره) گرفته که جهان بشریت را دربرگرفت و تحولی در بشریت ایجاد کرد و سبب شد یک بیداری در کشورها به وجود آید تا همین اقدام هوشمندانه حضرت آقا و نوشتن نامه به جوانان اروپایی و امریکایی...

خیلی از غربی ها باز هم با طعنه به این اقدام نگاه کردند و از آن حرف زدند اما می دانیم چون حرف این نامه حرف حق است این چنین با آن برخورد می شود ولی همیشه خدا با ما بوده و از ان جایی که خدا هم می خواهد این موضوع رشد خواهد کرد.

حضرت آقا در این نامه از جوانان غربی خواسته اند که اسلام را بی واسطه بشناسند و قرآن بخوانند این نکات نشان از صفای باطن حضرت آقا دارد و ما هم به عنوان کسانی که سرسپرده ایشان هستیم از آن لذت می بریم و این نامه برای آن هایی که در پی واقعیت هستند تلنگری را ایجاد می کند که به دنبال حقیقت بروند.

پیام این نامه مانند صاعقه، بارش طولانی را دارد اما تاثیر آن حتما قطعی خواهد بود.

کاری که برخی از کارگردان های ما مانند مجید مجیدی، مجتبی راعی، ابراهیم حاتمی کیا و ... انجام می دهند به نوعی همان تقاضا، نگاه و رهنمودهایی است که حضرت آقا در فرمایشات خود دارند و این کارگردان ها در فیلم هایشان توجه ویژه تری را به آن ها نشان می دهند و در قالب درام در فیلم های آنان نهفته است.

ارسال نظر

آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!

عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد

آیا ایران بدون نفت شدنی است؟

متوقف شدن کامل صادرات و فروش نفت ایران امکان پذیر نیست و این مسئله حداقل یک برنامه بلند مدت میخواهد که البته امروز خوشبختانه به دلیل فقدان اجماع جهانی بر ضد ایران، در شرایط کنونی امکانپذیر نیست. اکنون 35 درصد اقتصاد ایران طبق لایحه بودجه 98 نفتی است،‌ این عدد باید امروز بسیار کمتر بود اما به برکت خوش بینی به برجام، امروز 35 درصد اقتصاد ما به نفت و درآمدهای نفتی وابسته است.

امید تروریست‌ها به آمریکا برای عملیات نظامی علیه محور مقاومت

رسانه‌ها و فرماندهان گروه‌های تروریستی در سوریه طی هفته جاری ابراز امیدواری کرده‌اند تا با فرماندهی مستقیم آمریکا، وارد عملیات علیه محور مقاومت و جمهوری اسلامی ایران در سوریه شوند.

احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است

یوسفیان ملا درخصوص طرح تفکیک وزارت صمت گفت: تشکیل با عجله وزارت بازرگانی، بازتاب‌های بدی در وضعیت اقتصادی کشور خواهد داشت. دولت به جای تشکیل وزارت بازرگانی، قانون تمرکز را به درستی اجرا کند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

داستان عجیب از زندگانی شهید مدافع حرم
فیلم: از خالکوبی و قلیان تا شهادت
اهدای عواید حاصل از فروش بلیت و محصولات فرهنگی به هموطنان سیل‌زده
جشنواره جهانی فیلم فجر «سفیر مهربانی» هلال احمر شد
دبیر چهاردهمین جشنواره بین‌المللی رادیو خبر داد
حضور مهمانان خارجی در جشنواره بین‌المللی رادیو و اجلاس جهانی صدا
۱۹ فروردین و حکاکی انگشتر؛
خرافه یا واقعیت؟ شرف الشمس چیست؟
مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت در گفت‌وگو با فارس:
مابه‌التفاوت هزینه سفر به عتبات به زائران بازگردانده می‌شود
شایعه است! / هرچه وزارت اطلاعات بگوید قبول دارم
توضیح ضرغامی درباره خروج آرشیو صداوسیما در دوران ریاستش
تحلیلی بر مهمترین نقاط قوت و ضعف سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر
صعود جوانان، سقوط پیشکسوت‌ها!