روح الله برادری: پیام نامه حضرت آقا مانند صاعقه، بارش طولانی دارد اما تاثیر آن قطعی است

نامه رهبر معظم انقلاب به جوانان اروپا و آمریکای شمالی

این کارگردان در یادداشتی که در اختیار «نسیم» قرار داد نوشت: برخی از غربی‌ها باز هم با طعنه به این اقدام نگاه کردند اما می‌دانیم چون حرف این نامه حرف حق است این چنین با آن برخورد می‌شود

روح الله برادری کارگردان سینما درخصوص نگارش نامه مقام معظم رهبری به جوانان اروپایی و آمریکایی یادداشتی را در اختیار خبرگزاری «نسیم» گذاشت و به تاثیر قطعی آن اشاره کرد.

متن این نوشته به شرح ذیل است:

هر چیزی که در کشور ما وجود داشته همیشه خارق العاده بوده است و بسیار متفاوت و غیر قابل پیش بینی و محاسبه بوده است از چنگ و رهبری امام (ره) گرفته که جهان بشریت را دربرگرفت و تحولی در بشریت ایجاد کرد و سبب شد یک بیداری در کشورها به وجود آید تا همین اقدام هوشمندانه حضرت آقا و نوشتن نامه به جوانان اروپایی و امریکایی...

خیلی از غربی ها باز هم با طعنه به این اقدام نگاه کردند و از آن حرف زدند اما می دانیم چون حرف این نامه حرف حق است این چنین با آن برخورد می شود ولی همیشه خدا با ما بوده و از ان جایی که خدا هم می خواهد این موضوع رشد خواهد کرد.

حضرت آقا در این نامه از جوانان غربی خواسته اند که اسلام را بی واسطه بشناسند و قرآن بخوانند این نکات نشان از صفای باطن حضرت آقا دارد و ما هم به عنوان کسانی که سرسپرده ایشان هستیم از آن لذت می بریم و این نامه برای آن هایی که در پی واقعیت هستند تلنگری را ایجاد می کند که به دنبال حقیقت بروند.

پیام این نامه مانند صاعقه، بارش طولانی را دارد اما تاثیر آن حتما قطعی خواهد بود.

کاری که برخی از کارگردان های ما مانند مجید مجیدی، مجتبی راعی، ابراهیم حاتمی کیا و ... انجام می دهند به نوعی همان تقاضا، نگاه و رهنمودهایی است که حضرت آقا در فرمایشات خود دارند و این کارگردان ها در فیلم هایشان توجه ویژه تری را به آن ها نشان می دهند و در قالب درام در فیلم های آنان نهفته است.

ارسال نظر

تحلیلی بر مهمترین نقاط قوت و ضعف سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر

صعود جوانان، سقوط پیشکسوت‌ها!

تشکیل وزارت بازرگانی مشکلی را حل نخواهد کرد

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس: تشکیل وزارت بازرگانی هزینه و وقت زیادی را تلف خواهد کرد. اینکه دولت به بهانه ساماندهی وضعیت فعلی به دنبال تشکیل وزارت بازرگانی است، پذیرفتنی نمی‌باشد. با تشکیل وزارت بازرگانی مشکلی حل نخواهد نشد. حتی می‌توان گفت مشکلات دیگری ایجاد می‌شود.

ارتباط عاملان جنایت با برخی کشورهای منطقه

حضرت آیت الله خامنه‌ای در پیامی شهادت جمعی از پاسداران انقلاب اسلامی در حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان را تسلیت گفتند.

گام دوم انقلاب اسلامی

در آغاز دهه پنجم انقلاب اسلامی مردم ایران رهبر حکیم انقلاب اسلامی با صدور بیانیه‌ای راهبردی به تبیین حرکت انقلاب اسلامی لرای ایجاد تمدن اسلامی و زمینه‌سازی ظهور امام عصر پرداختند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

تحلیلی بر مهمترین نقاط قوت و ضعف سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر
صعود جوانان، سقوط پیشکسوت‌ها!
گزارشی درباره وضعیت برنامه‌های ‌سینمایی تلویزیون برای سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر
تولیداتی که توجیه دارد، اما منطق نه!
چرا نباید از کنار مسئله انتقادپذیر نبودن مسئولان ساده گذر کرد؟
مردم نقدناپذیر، ثمره مسئولان انتقاد گریز!
در حاشیه حضور سردار محسن رضایی و سلیمانی در برنامه حالا خورشید
وقتی شفافیت، تهدید را به فرصت تبدیل می‌کند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین