جشن میلاد حضرت فاطمه(س) در "روزگار مادری" برگزار می‌شود

روز مادر

"روزگار مادری" با برنامه های متنوع پنجشنبه و جمعه(۲۰-۲۱ فروردین) به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن به صورت زنده به روی آنتن شبکه یک سیما می‌رود

به گزارش «نسیم»، غلامرضا صنعتگر خواننده به همراه مادر ایشان، سارا  جوانمردی و حمیده عباسعلی قهرمانان ورزشی کشور، رانا قیصرنژاد و شقایق فراهانی بازیگران سریال "فوق سری"، کامران تفتی بازیگر سریال "میکائیل" و همسر شهید شهریاری از شهدای هسته ای از جمله مهمانانی هستند که روز پنجشنبه با برنامه همراهی خواهند کرد.

همچنین در آخرین برنامه از مجموعه 20 قسمتی "روزگار مادری" نرگس آبیار کارگردان و گلاره عباسی بازیگر شیار 143، سالار عقیلی خواننده به همراه مادر ایشان، لیلا رجبی و زهرا نعمتی قهرمانان ورزشی کشور، چند نفر از خوانندگان کشور به همراه چندین مهمان دیگر در برنامه حضور خواهند داشت.

"روزگار مادری" به تهیه کنندگی مقداد مومن نژاد و مجید خواجه نژاد و اجرای امیرحسین مدرس محصول گروه اجتماعی شبکه یک سیما است که در 20 قسمت از ابتدای فروردین ماه تا 20 فروردین میلاد حضرت زهرا (س) به روی آنتن شبکه یک سیما خواهد رفت.  

ارسال نظر

رهبر انقلاب در دیدار مدال‌آوران بازی‌های آسیایی:

گوشمالی سختی به عوامل بزدل حادثه تلخ اهواز خواهیم داد

سازمان قضایی نیروهای مسلح حادثه تروریستی در اهواز را بررسی کند

رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه امنیت مردم به هیچ عنوان قابل مجامله و تسامح نیست، به سازمان قضایی نیروهای مسلح دستور داد که علل وقوع حادثه تروریستی در اهواز را به دقت بررسی کند و در عین حال تاکید کرد که این عملیات به لحاظ نظامی هیچ گونه ارزشی نداشته است.

حمایت سازمان ملل از عاملان حمله تروریستی اهواز

حادثه جنایتکارانه روز ۳۱ شهریور امسال در اهواز، در تاریخ جمهوری اسلامی ایران، اتفاق جدیدی نیست. ملت ما در طول ۴۰ سال گذشته تنها توسط مزدوران منافق و سایر گروهک‌های تروریستی، قریب به ۲۰ هزار شهید را تقدیم کرده است. این حادثه اخیر، بخشی از زنجیره عملیات تروریستی علیه نظام ماست که با رهبری آمریکا و موتور تحریکی صهیونیست‌ها و امکانات مالی مزدوران آمریکا و صهیونیسم در منطقه و با بکارگیری عناصر مردود و مطرودی که در جامعه وجود دارند، شکل گرفت.

رپرتاژ رسانه‌های حامی دولت برای اتفاقی که زنگنه در آن هیچ نقشی نداشت!

دهمین نشست کمیته مشترک وزارتی نظارت بر توافق کاهش عرضه نفت اوپک و غیراوپک در شرایطی دیروز با مخالفت عربستان و روسیه با افزایش تولید نفت پایان یافت که برخی از رسانه‌های حامی دولت دلیل این اتفاق را غیبت زنگنه در این نشست دانستند

مهم‌ترین مطالب سرویس

در گفتگو با مهدی سیار مطرح شد
دمِ پایانی‌ مانیفست ‌هیأت است
نگاهی به آخرین فیلم حمید نعمت‌الله
«شعله ور»؛ حقارت، حسادت، جنایت
واکنش روزنامه جام جم به اقدام بازیگر سریال پدر
در حاشیه حاشیه‌سازی‌های اینستاگرامی یک نوبازیگر
مؤدب در نشست ناشران دربارۀ مسئله فلسطین و رژیم صهیونیستی:
باید از مسائل داخلی به موضوعات بین‌المللی برسیم     
نگاهی به فیلم ابوقریب
«ابوقریب»؛ یک اکشن واقعی ایرانی!
مروری بر کارنامه «حسن رحیم پور ازغدی»؛
فرزندِ حوزه که پیشگام نقد مشفقانه حوزه شد
اقناع افکار عمومی پیش نیاز سیاست‌های منطقه‌ای
راهکارهای ایران دربرابر معامله قرن
وسایل دیجیتال ما را گرفتار بدترین نوعِ تربیت فرزند کرده‌اند
آن گوشی لعنتی‌ را بنداز کنار!
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین