آخرین اخبار انتخابات ریاست جمهوری 96

پایگاه اطلاع‌رسانی ستاد انتخاباتی "رئیسی" راه‌اندازی شد

همزمان با میلاد امام حسین(ع) پایگاه اطلاع‌رسانی ستاد انتخاباتی رئیسی آغاز به کار کرد.

قالیباف در جمع خبرنگاران:

بخش‌ خصوصی باید تقویت شود/ برخی با رانت حقوق دیگران را از بین می‌برند

کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: افرادی با قانون‌شکنی، استفاده از خلاء‌های قانونی و بعضاً با یک رانت و اطلاعات خاص، بدون اینکه زحمتی بکشند فرصت‌های بزرگی به دست می‌آورند و منفعت‌های زیادی می‌برند، اما متقابلاً بخش عمده‌ای از حق و حقوق ۹۶ درصد از مردم را از بین می‌برند.

پدر شهید احمدی روشن در نشست هم‌اندیشی نخبگان جانباز، شاهد و ایثارگر جبهه مردمی:

رئیس‌جمهور مملکت جلوی چشم ۸۰ میلیون نفر وعده‌هایش را انکار می‌کند

پدر شهید احمدی روشن عنوان کرد: اینها همه چیز را به تحریم و مذاکرات گره زدند و به مردم و خودشان دروغ گفتند و سرانجام کار به جایی رسید که رئیس‌جمهور مملکت در چشم ۸۰ میلیون نفر نگاه می‌کند و علناً دروغ می‌گوید که به کسی قول نداده‌ام تا ۱۰۰ روزه مسائل را حل کنم.

قاضی‌زاده هاشمی:

موضوع مناظره دوم کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری مسائل "سیاسی و فرهنگی" خواهد بود

سخنگوی کمیسیون نظارت بر تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری، گفت: موضوع مناظره دوم کاندیداهای ریاست جمهوری، مسائل سیاست داخلی و خارجی و نیز مسائل فرهنگی خواهد بود.

رئیسی در شبکه اول سیما:

نماد دولت کار و کرامت "کارت شناسایی ملی" است/ سالانه حداقل یک میلیون شغل ایجاد می‌کنیم

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: نماد دولت کار و کرامت "کارت شناسایی ملی" است که هیچ قوم و گویش و جریان سیاسی خاصی را در نظر نگرفته، بلکه به گستردگی همه کسانی است که دل در گروی ایران اسلامی دارند و دغدغه‌شان مردم و همه ایران است.

حجت‌الاسلام ‌پناهیان ‌در همایش بزرگ طلاب و روحانیان:

رئیسی و قالیباف دغدغه محرومیت دارند/ این دو تا جایی که امکان دارد باید بمانند/ اگر تلاش کنیم انتخابات دومرحله‌ای می‌شود

استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه انقلابی یعنی به فکر معیشت بودن، خاطرنشان کرد: در بین این کاندیداها دو کاندیدا یعنی حجت‌الاسلام‌ رئیسی و قالیباف وجود دارد که دغدغه محرومیت دارند بنابراین باید کاری انجام شود که وضع موجود بهبود یابد.

امینی در نشست "چالش انتخاب":

روحانی بدترین ظهور و بروز را در مناظره‌ داشت/ بازی سه سر باخت روحانی در انتخابات

یک تحلیلگر مسائل سیاسی گفت: روحانی در مناظره اخیر بدترین ظهور و بروز را داشت و یک چهره ناتوان را از خودش نشان داد و برعکس جهانگیری و قالیباف ظرفیت‌های مثبت مناظره را در دست گرفتند.

حسین مرعشی رئیس ستاد انتخاباتی جهانگیری شد

حسین مرعشی سخنگوی حزب کارگزاران به عنوان رئیس ستاد انتخاباتی اسحاق جهانگیری در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری منصوب شد.

عصر امروز

دوازدهمین نشست شورای مرکزی جبهه مردمی برگزار شد/ تحلیل نخستین مناظره و بررسی برنامه‌های انتخاباتی

دوازدهمین نشست شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی عصر امروز برگزار شد.

زاکانی در جمع کمیته فرهنگیان جبهه مردمی:

از قالیباف و رئیسی هر کدام باشند برای ما نعمت است

نماینده مردم تهران در مجلس نهم با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری و نامزدهای جبهه مردمی گفت: از این دو (قالیباف و رئیسی) هر کدام باشند برای ما نعمت است و اینکه در انتخابات یک نفر بماند یا دو نفر این به اقتضای انتخاب جبهه مردمی است.

روستاآزاد در نشست ایثارگران با جبهه مردمی:

میرسلیم قول داد پس از مناظره‌ها کنار برود

رئیس کمیته اقشار جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: میرسلیم در محضر آیت‌الله موحدی کرمانی قول داده است که پس از مناظره‌ها از دور انتخابات کنار برود.

رئیسی در جمع مردم زنجان:

اینکه بگویند اعتبار نداریم و نمی‌شود را قبول نداریم/ ما هم می‌خواهیم هم می‌دانیم و هم می‌توانیم

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد:‌ اینکه بگویند اعتبار نداریم و نمی‌شود را قبول نداریم؛ ما هم می‌خواهیم هم می‌دانیم و هم می‌توانیم.

در بیانیه‌ای

منشور اخلاقی و سیاسی انتخابات جبهه مردمی اعلام شد

در بیانیه‌ای منشور اخلاقی و سیاسی انتخابات جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی اعلام شد.

قالیباف در رادیو ایران:

۲۹اردیبهشت روز خداحافظی با کسانی است که می‌گویند "نداریم، نمی‌شود"/درمقابل ۴ درصد زالوصفت می‌ایستیم

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: ۲۹ اردیبهشت روز خداحافظی با کسانی است که می‌گویند "نداریم، نمی‌شود و نمی‌توانیم".

جهانگیری: شاید دیگران به نفع من انصراف دهند! + فیلم

معاون اول روحانی در گفتگو با کانال گفتگوی ویژه خبری در پاسخ به سوالی درباره احتمال انصراف وی از انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: کدام انصراف؟ شاید باقی افراد ائتلاف به نفع من انصراف دهند.

جهانگیری در جمع خبرنگاران:‌

در مناظره دوم و سوم جدی‌تر ظاهر می‌شوم/ نیازی به تشکیل ستاد انتخاباتی ندارم

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: در مناظره اول خیلی قوی ظاهر نشدم، اما فکر می‌کنم در مناظره دوم و سوم جدی‌تر ظاهر شوم، البته تلاش دارم هیچوقت از محدوده اخلاق خارج نشوم و به شخصیت افراد به هیچ وجه تعرض نکنم و تلاش می‌کنم به کار‌ها و برنامه‌ها بپردازم.

رئیسی در جمع مردم قزوین:

یارانه محرومین باید سه برابر شود/ آقایان نگاه کنند ببینند چه وعده‌هایی به مردم دادند

نامزد انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه ما معتقدیم که همه سرمایه‌های کشور باید بین مردم تقسیم شود و نگاه ما نگاه به عدالت اجتماعی است، گفت: معتقدیم یارانه محرومین باید تا سه برابر افزایش پیدا کند.

«نسیم آنلاین» از واکنش‌های متفاوت و متناقض اصلاح‌طلبان و اعتدالیون نسبت به حضور جهانگیری در انتخابات گزارش می‌دهد

روحانی و ماجرای پیچیده جهانگیری!

جهانگیری که زمانی از وی به عنوان نامزد پوششی روحانی برای کمک به وی در پیچ مناظره‌ها اسم برده می‌شد آنچنان حضور پر حرارتی در مناظره جمعه داشت که باعث شود برخی از چهره‌های اصلاح‌طلب و اعتدالی از احتمال حضور وی به عنوان نامزد اصلی در انتخابات نام ببرند و حتی جایگزینی او با روحانی را هم محتمل بدانند.

رئیسی در بدو ورود به قزوین:

بسیاری از کارگرانی که در شهرک‌های صنعتی قزوین مشغول به کار بودند بیکار شده‌اند

نامزد دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری گفت: می‌خواهم در جریان مشکلات مردم شهر قزوین قرار بگیرم چون قزوین به قطب صنعتی تبدیل شده و هم اکنون مشکلات زیادی وجود دارد و بسیاری از کارگرانی که در شهرک های صنعتی مشغول به کار بودند الان بیکار شده اند.

در سومین سفر تبلیغاتی

رئیسی وارد قزوین شد + تصاویر

حجت‌الاسلام رئیسی، کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری بعد از ظهر یکشنبه در سومین سفر تبلیغاتی خود وارد قزوین شد.

شکایت ۴ کاندیدا از مناظره اول/ بررسی شکایت کاندیداها در جلسه امروز کمیسیون نظارت بر تبلیغات

کمیسیون نظارت بر تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری در جلسه امروز خود شکایات ۴ نفر از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری درباره مناظره روز جمعه را مورد بررسی قرار می‌دهد.

معاون اول قوه قضائیه:

حقوق‌های نجومی منحصر به چند سال اخیر است/ در دولت‌های قبل حتی یک مدیر با دریافتی ماهیانه ۱۰۰ یا ۲۰۰ میلیون نداشتیم

اژه‌ای گفت: تا جایی که بنده تحقیق کردم در دولت‌های قبل اصلا یک مورد نبوده که یک مدیر ۱۰۰میلیون یا ۲۰۰ میلیون متوسط دریافت ماهیانه اش باشد.

حسین شریعتمداری:

اینکه جهانگیری در مناظره خود را نماینده اصلاحات معرفی کرد؛ تصادفی نبود/ احتمال عبور اصلاح‌طلبان از "روحانی" جدی است

مدیرمسئول روزنامه کیهان با تاکید بر اینکه جهانگیری در جریان مناظره تلویزیونی جمعه خود را نماینده جبهه اصلاحات معرفی کرد و این موضوع تصادفی و اتفاقی نبود، گفت: احتمال اینکه او کنار نکشد از احتمال کناره‌گیری وی بیشتر است.

سبحانی‌نیا در گفتگو با «نسیم آنلاین» از مناظره اول انتخابات گفت:

قالیباف قوی و محکم پاسخ تیم دولت را داد

این نماینده سابق مجلس گفت: قالیباف با توجه به تجربه دور گذشته مناظره‌ها که مقداری کوتاه آمده بود، این بار قوی و جدی وارد معرکه شد

رهبر انقلاب در دیدار کارگران:

حضور مردم سایه جنگ را از کشور رفع کرده، نه مسئولین

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: گاهی می‌شنویم و شنیده‌ایم در گذشته بعضی‌ها گفته‌اند که وقتی ما آمدیم مسئولیت پیدا کردیم توانستیم سایه‌ جنگ را از سر کشور رفع کنیم؛ نه، این حرف‌ها، حرف درستی نیست؛ آنچه که سایه‌ جنگ را، سایه‌ دشمن را در طول این سال‌های متمادی از سر کشور رفع کرده است حضور مردم بوده است.

یادداشت//

سکوت دیپلماسی برای صعود انتخاباتی!

گویا ترامپ به توافق نانوشته انتخاباتی با جناب روحانی نیز پایبند نبوده‌ و درصدد تمهید شرایط برای تحریم‌های دوباره علیه جمهوری اسلامی است، چه‌آنکه چندی پیش هر دو جناح دموکرات و جمهوری‌خواه به مقامات این کشور توصیه کرده بودند که به خاطر پیروزی روحانی در انتخابات ریاست جمهوری، فعلاً تحریم جدیدی صورت نگیرد.

ابطحی:

کارن خانلری و محمد قمی نمی‌خواهند پرونده "فریدون" قبل از انتخابات نهایی شود

عضو کمیسیون آموزش گفت: خانلری، عضو کمیته سه نفره بررسی پرونده تحصیلی "فریدون" پس از اتمام بررسی این پرونده دیگر در کمیسیون حضور پیدا نمی‌کند و محمد قمی دیگر عضو این کمیته نیز اعلام کرده، نمی‌گذارد این پرونده قبل از انتخابات به کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تحویل شود.

مصباحی مقدم:

وعده‌های قالیباف و رئیسی از منبع یارانه‌ها قابل تحقق است

سخنگوی جامعه روحانیت مبارز با حمایت قاطع از رئیسی و قالیباف اعلام کرد: به نظر من این وعده‌هایی که آقایان قالیباف و رئیسی داده‌اند از منبع یارانه‌ها قابل تحقق است.

روحانی در بندرعباس:

برخی فکر می‌کنند افتتاح کلید لامپ است که بزنیم و افتتاح شود/ چهار سال برای افتتاح ها تلاش شده

داوطلب انتخابات ریاست جمهوری گفت: عهد ما در خرداد ۹۲ این بود که با هم قدمی برداریم تا پروژه‌های مهم کشوری افتتاح شود؛ برخی می‌گویند چرا این ایام مرتب افتتاح می‌کنید؟ فکر می‌کنند افتتاح کلید لامپ است که بزنیم و افتتاح شود؛ چهار سال برای این افتتاح ها تلاش شده است.

واکنش فتاح نسبت به وعده‌های انتخاباتی نامزدهای ریاست جمهوری:

کاندیداها نباید با کارت نیازمندان در میدان رقابت بازی کنند

وی با تاکید بر اینکه نباید کاندیداهای ریاست جمهوری با کارت نیازمندان در میدان رقابت بازی کنند، مطرح کرد: اگر برنامه‌های اعلام شده برای رفع محرومیت با محاسبات جدی مطرح شود به قطع و یقین موجبات پیشرفت کشور را به دنبال خواهد داشت.

چرا "طرح کارانه " لازم و شدنی است؟

نتیجه کلی این طرح تربیت هدفمند نیروی انسانی برای بازار کار می‌باشد و دانشگاه‌های ما کاربردی‌تر عمل خواهند کرد. طرح مذکور بسیار جامع و هدفمند می‌باشد و در بسیاری از کشورهای پیشرفته دنیا نظیر آلمان و سوید مدت‌هاست اجرایی و عملیاتی می‌شود.

مهدی محمدی:

آقای روحانی!‌ جنگ واقعی میان جیب رفقای اخوی شما است و جیب مردم

آقای رئیس‌جمهور گفته سایه جنگ بالای سر کشور قرار دارد؛ این حرف کاملا درستی است. جنگ یک واقعیت قطعی است اما نه آنجا که آقای روحانی می‌گوید. اصل جنگ جای دیگری است. جنگ واقعی میان جیب رفقای اخوی ایشان است و جیب مردم.

صادق خرازی در مناظره تلویزیونی با بذرپاش:

جهانگیری پوششی نیست/ شاید تحولات به‌گونه دیگری رقم بخورد

رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان گفت: جهانگیری فردی جدی و مصمم است که اهل بازی نیست و قطعاً احساس مسئولیت کرد که وارد عرصه رقابت انتخاباتی شد.

بذرپاش در مناظره تلویزیونی با صادق خرازی:

هیچ رئیس‌جمهور مستقری به اندازه روحانی آرای منفی نداشته/ اصلاح‌طلبان روی جهانگیری سرمایه‌گذاری کرده‌اند

نماینده سابق مجلس گفت: جهانگیری بیش از پوشش دادن، ظاهر شده و نحوه رفتار جهانگیری پدیده بود و آقای روحانی احساس کرد که جا مانده است، ۲۰ روز تا روز رای‌گیری زمان داریم و ممکن است تیم اصلاح طلبان تصمیم دیگری بگیرند.

برنامه‌های امروز نامزدهای ریاست جمهوری در صدا و سیما

رئیسی، قالیباف و هاشمی‌طبا امروز در رسانه ملی با مردم سخن می‌گویند

سه نفر از نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری امروز بر اساس قرعه کشی، در صدا و سیما فرصت تبلیغ دارند.

قالیباف:

یارانه نقدی مردم را به ۱۵۰ هزار تومان افزایش می‌دهم

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: امروز در دولت مردم، متعهد می‌شویم که حتما با توجه به افزایش قیمت‌ها، یارانه ها را نیز تا سه برابر افزایش دهیم و به ۱۵۰ هزار تومان برسانیم.

جهانگیری در گفتگوی ویژه خبری:

باید با کسانی که منصوب رئیس‌جمهورند و به بیت‌المال دست‌درازی کردند برخورد شود

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: اینکه فساد در دستگاه دولتی کشف شود فرقی نمی‌کند مرتبط با چه کسی باشد؛ برای رئیس‌جمهور هیچ‌کس نزدیک‌تر از منسوبان وی نیست؛ کسانی که منسوب رئیس جمهورند باید بلافاصله با آنها برخورد شود، قوه قضائیه هم قطعاً باید پیگیری کند.

روحانی در برنامه با دوربین:

مشکلات پیچیده جامعه با "حرف" و "شعار" حل نمی‌شود/ اگر شغل برای جوانان‌ می‌خواهیم باید زمینه سرمایه‌گذاری آماده شود

داوطلب انتخابات ریاست جمهوری گفت: مسائل و مشکلات پیچیده جامعه با حرف و شعار حل نمی‌شود، اگر اشتغال برای جوانان‌مان می‌خواهیم، اولین قدم این است که سرمایه‌گذاری‌ها افزوده شود، پول‌ها از دلالی به سمت سرمایه‌گذاری و به سمت بنگاه‌های اقتصادی هدایت شوند.

بیشتر در حال بارگذاری...
رهبر انقلاب در دیدار کارگران:

حضور مردم سایه جنگ را از کشور رفع کرده، نه مسئولین

با تکرار دولت روحانی، باید منتظر "فاجعه اقتصادی" باشیم

این کارشناس اقتصادی در گفتگو با «نسیم آنلاین»، گفت: گشایش‌هایی که بعد از برجام صورت گرفته هم در اصل تقویت فعالیت‌هایی است که اصل سرمایه‌گذاری‌های آن در کشورهای خارجی است و برای کارگران چینی، اروپایی، آمریکایی و غیره تولید کار می‌کنند، محصولات آنها را به داخل کشور می‌آورند تا مردم ما آن را مصرف کنند.

روحانی و ماجرای پیچیده جهانگیری!

جهانگیری که زمانی از وی به عنوان نامزد پوششی روحانی برای کمک به وی در پیچ مناظره‌ها اسم برده می‌شد آنچنان حضور پر حرارتی در مناظره جمعه داشت که باعث شود برخی از چهره‌های اصلاح‌طلب و اعتدالی از احتمال حضور وی به عنوان نامزد اصلی در انتخابات نام ببرند و حتی جایگزینی او با روحانی را هم محتمل بدانند.

شوی انتخاباتی حسن روحانی با راه ‌ندازی پالایشگاه ستاره خلیج فارس!

با راه اندازی فاز نخست پالایشگاه ستاره خلیج فارس در روز جاری، این احتمال تقویت شده که دولت یازدهم، بهره برداری از این طرح بزرگ بنزین سازی را به یک شوی تبلیغاتی در آستانه انتخابات مبدل ساخته است.

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین