داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار حسن-روحانی
روحانی: نوبت دولت است تا مشکلات مردم را کاهش دهد
۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۲

رئیس‌جمهور گفت: امروز مردم به‌خوبی آزمایش خود را پس دادند و با نمره بالایی قبول شدند و اکنون نوبت دولت است تا مشکلات مردم را کاهش دهد.

مشاجره لفظی روحانی و رحیم‌پورازغدی بر سر بنزین
۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۲

رئیس جمهور در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی با آقای رحیم‌پورازغدی با تندی صحبت کرده و بحث و جدلی بین آنها صورت گرفته است.

چه کسی فدای بی‌تدبیری دولت شد؟
۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۴

پس از اجرای تصمیم افزایش قیمت بنزین برخی مقامات دولتی و طرفداران آن ها در دفاع از این تصمیم امتیازهای بزرگی را به خود دادند و اجرای این تصمیم را شاهدی بر فدایی بودن رییس جمهور برای مصالح کشور و اخذ تصمیمات غیر پوپولیستی در دولت دانستند.

دولت توضیح نداد چرا کارت سوخت را حذف کرد
۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۰

یک کارشناس اقتصاد انرژی با تاکید بر ضرورت احیای کارت سوخت برای جلوگیری از قاچاق بنزین و با انتقاد از قیمت 3 هزار تومانی بنزین آزاد گفت: ما می‌توانستیم کارت سوخت را با نرخ ۱۰۰۰ و ۱۵۰۰ تومان احیا کنیم و قدم به قدم جلو برویم.

فروزنده ودیعتی، سومین سفیر زن ایران بعد از انقلاب
۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۰

«فروزنده ودیعتی» عهده‌دار سفارت ایران در هلسینکی پایتخت فنلاند شد.

آقای روحانی شما از گفتگو با مردم می‌ترسید
۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰

نماینده مردم تبریز در مجلس گفت: دولت باید درآمد حاصل از افزایش قیمت بنزین را به ملت بازگرداند و برای این منظور باید صندوق هدفمندی یارانه‌ها تشکیل شود.

۳ پیشنهاد عملیاتی برای کمک به دولت
۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۹

این روزها باید وعده های شخص رئیس جمهور را در صندوقچه خاطراتمان نگه داریم و حتی آن را در ذهن هم مرور نکنیم که جز کام تلخ، نتیجه ای ندارد. مثلا یادمان برود که قرار بود با مذاکره و رفع تحریم ها و انبوه سرمایه گذاری خارجی، آنچنان رونق اقتصادی اتفاق بیوفتد تا همه از دریافت یارانه بی نیاز باشیم چرا که مشی دولت تدبیر و امید به تعبیر خودشان گداپروری نبود!

چند سوال بنزینی از رییس‌جمهور
۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۸

اگر یارانه برای تک تک مردم است، چرا بنزین یارانه‌ای را به خودروها می‌دهند و سهمی برای هر فرد (هر کد ملی) در کارت سرپرست خانوار منظور نمی‌کنند؟

در جلسه سران قوا برای تصمیم‌گیری درباره قیمت بنزین چه گذشت؟
۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۲

در این نشست پیشنهاد دولت درباره میزان سهمیه، قیمت بنزین سهمیه‌ای و قیمت بنزین آزاد مطرح شده و بعد از ارزیابی به تصویب می‌رسد و به درخواست رئیس‌جمهور ، سران قوامصوبه و جمع بندی جلسه را درباره 60 لیتر سهمیه، قیمت 1500 تومانی بنزین سهمیه‌ای و قیمت 3 هزار تومانی بنزین آزاد امضا می‌کنند.

روحانی: هر سه نفر از سران قوا امضا کردیم + فیلم
۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۸

رئیس‌جمهورامروز در جلسه دولت تاکید کرد: بیانات روز گذشته مقام معظم رهبری شجاعانه و روشنگرانه و بسیار مهم بود.