داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار حسن-روحانی
باید در بخش مسکن به مردم کمک شود
۲۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۵

رئیس جمهور: کمک به مردم در بخش مسکن موجب افزایش رفاه، آسایش و امنیت آنان می‌شود

اروپا در تامین منافع مشروع ایران تسریع کند
۲۸ تیر ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۷

رؤسای جمهور ایران و فرانسه درگفتگوی تلفنی بر ضرورت استمرار تلاش‌ها برای حفظ و ادامه توافق برجام تاکید کردند

توانا بود هرکه با ما بود!
۲۷ تیر ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۶

بودجه کشور، ملک شخصی و دارایی خصوصی دولت نیست که به هرکس و هرجا میلشان بود بدهند و از هرکس و هرجا که باب میلشان نبود دریغ بورزند!

مسکن مهر تعطیل شد، پایه پولی بالا رفت
۲۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۸

یکی از مفاهیم و مبانی اقتصادی که به‌وسیله آن عملکرد دولت در بخش اقتصاد مورد ارزیابی قرار می‌گیرد، پایه پولی است. اهمیت پایه پولی در اقتصاد به‌حدی است که نمودار تغییر آن به‌خوبی گویای سیاستگذاری‌های درست یا ضعیف دولت و بانک مرکزی در اقتصاد است. به‌عبارت بهتر، می‌توان گفت تغییرات پایه پولی در اقتصاد، از یک‌سو تابعی از تغییر دارایی‌های مالی بانک مرکزی و از سوی دیگر تابعی از نقش دولت در افزایش یا کاهش بدهی به بانک مرکزی به شمار می‌رود.

ماکرون: این هفته با روحانی، ترامپ و پوتین صحبت خواهم کرد
۲۴ تیر ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۳

ماکرون: این هفته با روحانی، ترامپ و پوتین درباره کاهش تنش‌ها در منطقه صحبت می‌کنم

۸ مقدمه واجب برای خصوصی‌سازی
۲۴ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۳

در کشورهای پیشرفته صنعتی، کارخانه‌های دولتی زمانی جهت واگذاری مطرح می‌شوند که اثبات کرده باشند می‌توانند روند سوددهی خود را حفظ کرده و نیازی به حضور دولت در مدیریت خود ندارند. این روند در ایران کاملا برعکس بوده و بنگاه‌های دولتی زمانی برای واگذاری مطرح می‌شوند که به ضرردهی و زیان‌انباشته رسیده باشد

روحانی نتایج برجام را تشریح کرد
۲۳ تیر ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۸

رئیس جمهور گفت: رژیم صهیونیستی و شخص نتانیاهوی خبیث 2 بار اعلام کردند که ما فشار آوردیم ترامپ از برجام خارج شود و همچنین ولیعهد عربستان هم گفت که فشارهای او به ترامپ باعث خروج آمریکا از برجام شده است.

۵ بانک بزرگ دولتی اطلاعات مالی خود را سانسور می‌کنند +جدول
۲۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۱

در حالی حسن روحانی اوایل تیرماه لایحه شفافیت نهادهای دولتی و عمومی را به مجلس ارائه داد که بررسی آخرین وضعیت صورت مالی بانک‌های دولتی نشان می‌دهد ۵ بانک دولتی، ملی، کشاورزی، سپه، صنعت و معدن و بانک توسعه صادرات عملا از شفافیت مالی فراری هستند

دیدار امانوئل بُن با ظریف و شمخانی
۱۹ تیر ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۷

«امانوئل بُن» مشاور دیپلماتیک رئیس جمهور فرانسه با محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه ایران دیدار و گفت‌وگو کرد.

روحانی از رسانه در راه غلط استفاده کرد
۱۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۹

آقای روحانی فهم خوبی از رسانه‌ها داشت و متاسفانه از این فهم خوب را در راه غلطی استفاده کرد  و به حاشیه‌سازی در رسانه‌ها پرداخت، یعنی هر زمان قرار بود مسئله مهمی طرح شود ما با یک حاشیه‌سازی رسانه‌ای همراه بودیم که هم از سمت دولت حمایت می‌شد و هم تیم رسانه‌ای منتسب به دولت با همه توان پای کار می‌آمدند و فریب رسانه‌ای مورد نیاز را می‌دادند.