داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار امارات
امارات به هشدارهای جنگی آمریکا اهمیت نداد
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۹

سه شرکت هواپیمایی امارات در واکنش به هشدارهای آمریکا درباره پرواز بر فراز منطقه خلیج‌فارس، تأکید کردند که هیچ تغییری در برنامه‌های پروازی این شرکت‌ها وجود ندارد و پروازها به روال طبیعی ادامه دارند.

قرمز شدن بورس امارات و عربستان پس از حادثه الفجیره
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۲

حادثه دو روز پیش چندین نفتکش در بندر فجیره امارات که به گفته وزیر انرژی عربستان دو نفتکش سعودی بزرگ در میان نفتکش‌های آسیب دیده است باعث شد تا بورس امارات و عربستان نزولی شوند.

حادثه الفجیره؛ قیمت نفت را افزایش داد
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۷

اتفاق مهم دیروز در فجیره که هنوز تمام حاشیه‌ها و زوایای آن علنی و مشخص نشده واکنش‌های مختلف داخلی و بیرونی را به همراه داشت. در این گزارش به مهم‌ترین واکنش‌ها و بازتاب‌ها پرداخته شده است.

موضع ایران در خصوص حوادث الفجیره
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۳

سخنگوی وزارت خارجه ایران خواهان روشن شدن ابعاد دقیق حوادث پیش آمده برای چند کشتی در دریای عمان شد و نسبت به هرگونه دسیسه از سوی بدخواهان جهت برهم زدن ثبات و امنیت در منطقه هشدار داد.

چرا الفجیره اهمیت دارد؟ آیا تنگه هرمز ارزش راهبردی خود را از دست خواهد داد؟
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۲

بزرگ‌نمایی حکام امارات در مسئله خط لوله فجیره و هم‌عرض تنگه هرمز معرفی نمودن آن، بیش از آنکه متکی بر واقعیات موجود باشد حاکی از توسل به حربه تبلیغ و بزرگ‌نمایی دروغین برای کاستن از نقش تنگه هرمز به‌عنوان یک سلاح ژئوپلیتیک در دست جمهوری اسلامی است. ضمن آنکه پخش شایعات امروز از سوی یک رسانه نزدیک به مقاومت و ایران بر چالش کاربردی بندر الفجیره افزوده است.