داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار حمله-موشکی
شکستن هیمنه پوشالی آمریکا توسط سپاه ارزشمند است
۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۷

نماینده بهار و کبودرآهنگ در مجلس با بیان اینکه سپاه در انتقام سخت از آمریکا ده‌ها موشک به پایگاه عین‌الاسد شلیک کرد، گفت: شکستن هیمنه پوشالی آمریکا توسط سپاه ارزشمند و تاثیرگذار است.

وارد سومین جبهه حق و باطل شده‌ایم
۲۷ دی ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۱

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: آمریکا با ترور «حاج قاسم» وارد فاز نظامی شد و ما هم رسماً قدرت او را با موشک به تمسخر گرفتیم.

اقتدار «نظامی» نبود، احتمال «قحطی» در کشور وجود داشت
۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۵

اگر بعد از شهادت سردار سلیمانی، حمله موشکی ایران به آمریکا اتفاق نمی‌افتاد، بازارهای مالی ایران بهم می‌ریخت، شرکای تجاری، کار با ما را متوقف می‌کردند و احتمال قحطی کالا در کشور وجود داشت.

پرونده جنگ بسته شد
۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد: پرونده جنگ بسته شد چون مردم ایستادند و نترسیدند.

واشنگتن پست: حمله موشکی به عین الاسد ده‌ها مجروح برجای گذاشت
۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۷

یک رسانه آمریکایی فاش کرد علی‌رغم ادعای مقامات دولت آمریکا مبنی بر این که در حمله موشکی ایران به نیروهای آمریکایی در عراق هیچ‌کس آسیب ندیده است، ده‌ها نیروی آمریکایی به دلیل ضربه مغزی خفیف تحت درمان قرار گرفته‌اند.

۵ پاسخ کوبنده و عقب‌نشستن دشمن
۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۰

آنچه پس از بررسی‌ها مشخص می‌شود این است که بعد از پاسخ‌های قاطعانه سپاه به اقدامات کشورها و گروه‌های متخاصم علیه کشورمان، «جنگ» و «سایه جنگ» از مردم دور شده و تهدیدات از بین رفته است.

چه کسانی گرای تهدید و جنگ به ترامپ می دهند؟
۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۴

هر اتفاق و انشقاقی که منجر شود مجددا تصویر یک ایران ضعیف را به خارج از کشور مخابره کند، آمریکا را برای اقدامات بعدی تحریک و تشجیع می کند و همین گونه است که ترامپ رسما در توییتی به زبان فارسی از مزدوران داخلی خود حمایت رسمی می کند. این عمله های داخلی ترامپ باید بدانند، کار آنها چیزی جز زمینه سازی برای اقدامات بعدی آمریکا در فشار، تحریم، تهدید و جنگ نمی باشد و در تمامی فشارها به مردم ایران شریک ترامپ هستند.

تصاویر: روایت واشنگتن‌پست از وحشت نظامیان آمریکایی از حمله موشکی ایران
۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۹

روزنامه آمریکایی واشنگتن‌پست در مطلبی به تشریح پاسخ موشکی سپاه به ترور سردار سلیمانی پرداخت.

حمله موشکی ایران به پایگاههای آمریکا، واشنگتن را رسوا کرد
۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۶

عضو شورای مرکزی حزب الله لبنان ضمن هشدار درباره وخامت اوضاع این کشور از حمله موشکی ایران به پایگاههای آمریکایی به عنوان رسوا کننده واشنگتن نام برد.

فیلم: جزئیات مهم از حمله موشکی سپاه به عین الاسد از زبان یک افسر دانمارکی
۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۷

موشک های ایران بسیار دقیق بودند و اهداف مورد نظرشان را با دقتی عالی نشانه رفتند بدون آن که حتی یک موشک سقوط کند یا از هدف منحرف شود. دستگاه های کنترل رادارهای غول پیکر با همه تجهیزاتشان به علاوه مقر اطلاعات نظامی آمریکا به صورت کامل منهدم شدند.