داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار اغتشاشگران
عکس: تصویری غرورآفرین از عکاس حشد الشعبی
۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰

تصویری غرورآفرین از عکاس شهید حشد‌ الشعبی در حالی که برروی پرچم آمریکا ایستاده است در فضای مجازی منتشر شد.

واکنش جدید ترامپ به اغتشاشات ایران
۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۵

رئیس‌جمهور آمریکا که برای نشست دو روزه به لندن سفر کرده با اتهام‌زنی مجدد به ایران مدعی شد که در حال حاضر هزاران نفر در ایران فقط به دلیل اعتراض کردن، کشته می‌شوند.

تعداد بازداشتی‌ها به حداقل رسیده است
۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۰

غلامحسین اسماعیلی گفت: اکثر بازداشت شدگان حوادث اخیر آزاد شدند و عدد بازداشتی‌های ما به حداقل رسیده است. در استان تهران تعدادبازداشتی‌های روز های اغتشاش که هنوز بازداشت هستند، ۳۰۰ نفر هستند.

پرونده اشرار ناامنی‌های اخیر در دادسراها در حال رسیدگی است
۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۵

حجت الاسلام رئیسی گفت: مردم بدانند که حتماً به وضعیت اشرار و کسانی که وابسته به بیگانگان بوده‌، پیام آنها را دنبال می‌کردند و با آنها در ارتباط بودند رسیدگی خواهد شد و بدانند آنچه اقتضای عدالت است به آن عمل خواهد شد و به عمل مجرمانه‌شان رسیدگی خواهد شد.

رسانه‌های غربی، تحولات ایران و نتایج نظرسنجی ها
۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۳

برای درک بهتر واکنش‌ ایرانیان در دو هفته اخیر بهتر است به یافته‌های دو نظرسنجی که به‌طور مشترک از سوی‌ دانشگاه مریلند و مرکز نظرسنجی‌های ایران در تورنتو پس از اعتراضات سال‌های ۲۰۱۷ -۲۰۱۸ و ماه‌های مه، اوت و اکتبر ۲۰۱۹ میلادی انجام شده‌اند، نگاهی بیاندازیم.

حمله به سبک داعش!
۶ آذر ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۱

نسیم آنلاین: حمله وحشیانه اغتشاش گران به یک دانشگاه در شیراز و پرتاب کردن یک نگهبان از طبقه پنجم آن ساختمان را ببینید.

فیلم: رهبر انقلاب: آن‌همه پول خرج شده بود و زحمت کشیده بودند که بتوانند در یک بزنگاهی این حرکت را انجام دهند
۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۳

نسیم آنلاین: امروز رهبر انقلاب دیدار با بسیجیان در خصوص اغتشاشات اخیر فرمودند: بنده اصرار دارم همه آحاد ملت به اقتدارشان توجه داشته باشند...مردم توطئه عمیق و وسیع دشمنان را با آن‌همه هزینه نابود کردند.

یک «توطئه‌ی عمیقِ وسیعِ بسیار خطرناک» به‌وسیله‌ی مردم نابود شد
۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۸

رهبر انقلاب: لازم میدانم تکریم و تعظیم عمیق خودم را به ملت بزرگ ایران به مناسبت حرکت پُرشکوهی که این چند روز انجام دادند، تقدیم کنم. حقیقتاً ملت ایران یک بار دیگر ثابت کرد که قدرتمند و باعظمت است.

امیر عبدالهیان: کاری که دشمن می‌خواست در انتخابات انجام دهند، ۳ ماه زودتر انجام داد
۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۵

نسیم آنلاین: امیر عبداللهیان در خصوص پشت پرده عجیب اتفاقات اخیر گفت: برای حفظ امنیت ملی، رهبر انقلاب از خودشان مایه گذاشتند و با تمام وجود وارد کار شدند و اگر نمی‌شدند، جشن بزرگی را امروز دشمنان ما می‌گرفتند

سردار نجات: اغتشاشات اخیر سازمان یافته بود
۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۱

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه اغتشاشات اخیر را سازمان یافته دانست و گفت: مقام معظم رهبری با بصیرت و هوشمندی فضا را مدیریت کردند.