داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار اغتشاشات
فیلم: ترامپ بر روی تظاهرات ایران تمرکز کرده است
۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۱

نسیم آنلاین: خبرنگار و کارشناس CNN: ترامپ بر روی تظاهرات ایران تمرکز کرده است. ایرانی ها هفته گذشته یکصدا مرگ بر آمریکا گفتند اما داستان هواپیما برای ترامپ بهتر است. این همان رئیس جمهوری است که هفته گذشته ایران را به بمباران مراکز فرهنگی تهدید و ایرانیان را ممنوع الورود کرد.

حمایت رژیم صهیونیستی از اقدام غیرقانونی سفیر انگلیس
۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۳

وزیر خارجه رژیم صهیونیستی از حضور سفیر انگلیس در ایران در یک تجمع ساختار شکنانه دفاع و حمایت و همبستگی خود را با لندن اعلام کرد.

وزارت امور خارجه طی بیانیه‌ای اقدام غیرقانونی سفیر انگلیس را محکوم کرد
۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۹

وزارت امور خارجه اقدام غیرقانونی سفیر انگلیس و نیز اظهارات نابجای دیگر مقامات انگلیسی را به شدت محکوم کرد.

حمایت دولت آلمان از اغتشاشات در ایران
۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۰

دولت آلمان نیز همچون آمریکا از تجمع غیرقانونی اخیر در تهران و برخی ناآرامی‌ها در ایران حمایت کرد.

انگلیس سفیر ایران را احضار کرد
۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۸

منابع خبری از احضار سفیر ایران در لندن از سوی وزارت خارجه انگلیس خبر داده‌اند.

داستان گرگ هایی که در لباس میش‌اند
۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۵

ایران از روز جمعه ۱۳دی ماه وارد مرحله جدیدی شده و در این میان حادثه تلخ سقوط هواپیمای اوکراینی نیز بر غم مردم افزود تا با ملتهب شدن موقت اوضاع بار دیگر گرگ های در کمین نشسته وارد میدان شوند.

تکرار بصیرت
۸ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۵

نهم دی ۸۸؛ این تاریخ برای همیشه در تقویم حضور ایرانیان در حمایت از نظام اسلامی ثبت شده است. روزگاری که در هنگامه امید دشمنان برای اقدامات براندازانه، بصیرت ایرانیان پاسخی مقتدرانه به آنان برای عقب‌نشینی از اهداف اعلامی و اعمالی‌شان بود؛ بصیرتی که مجددا در سال ۹۸ تکرار شد و توطئه معاندان به همراه رسانه‌هایشان برای روشن نگه‌‌داشتن آتش فتنه با بیانیه‌ها و آمارهای دروغین را نقش بر آب کرد.

همتی: تلاش بانک مرکزی بازسازی سریع بانک‌های آسیب دیده در اغتشاشات است
۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۶

رئیس کل بانک مرکزی درباره آسیب تعدادی از بانک‌ها در اثر اغتشاشات اخیر گفت: تلاش داریم تا بازسازی آنها سریع‌تر انجام شود تا به مردم خدمت رسانی کنند.

واکنش بعیدی نژاد به دروغ‌پردازی رویترز
۴ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۲

سفیر جمهوری اسلامی ایران در لندن گفت: خبرگزاری رویترز در سال‌های اخیر سیاستی بر اساس پیش‌داوری و دروغ را علیه ایران و جریان مقاومت در منطقه به اجرا در آورده است.

چگونه رویترز جولان می دهد؟
۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۴

آنچه زمینه موج سواری رویترز و رسانه های ضدانقلابی چون بی بی سی و صدای آمریکا و امثالهم را مهیا می کند، حقیقتا چیزی جز فشل بودن رسانه های داخلی، دستگاه های مسئول اطلاع رسانی و در راس آنها صداوسیما جهت تنویر افکار عمومی نخواهد بود.