داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار مجلس-شورای-اسلامی
۳ عضو جدید حقوقدان شورای نگهبان را بهتر بشناسیم
۲۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۶

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز مجلس، ۳ عضو جدید حقوقدان شورای نگهبان را برای یک دوره ۶ساله انتخاب کردند.

ساز ناکوک تنظیم بازار محصولات کشاورزی
۲۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۲

قانون الگوی کشت در سال ۸۸ با پیگیری‌ نمایندگان مجلس به تصویب رسید اما با این وجود متاسفانه همچنان شاهد قصور این وزارتخانه در اجرای آن هستیم.

جزئیات طرح «افزایش ظرفیت پالایشگاه‎ها» در مجلس تصویب شد
۲۴ تیر ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۳

طرح «افزایش ظرفیت پالایشگاه‌های میعانات گازی و نفت خام با استفاده از سرمایه‌های مردمی» امروز در صحن علنی مجلس مطرح شده و به تصویب نمایندگان خانه ملت رسید.

تکلیف مجلس به دولت برای بازنگری طرح‌های پالایشگاهی
۲۴ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۷

نمایندگان مجلس دولت را موظف کردند از طریق وزارت نفت برای صدور و بازنگری مجوز طرح‌ها تا سقف ۲ میلیون بشکه در روز و اعطای تنفس خوراک، از سرمایه‌گذاران بخش غیردولتی به‌منظور جذب سرمایه‌های مردمی در طرح افزایش ظرفیت پالایشگاه‌های میعانات گازی و نفت خام حمایت کند.

حمایت دولت از سرمایه گذاری مردمی در حوزه پالایشگاهی
۲۴ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۴

وکلای ملت دولت را مکلف کردند از طریق وزارت نفت نسبت به صدور و بازنگری مجوز طرح ها تا سقف ۲ میلیون بشکه در روز و اعطای تنفس خوارک از سرمایه گذاران بخش غیر دولتی برای جذب سرمایه مردمی حمایت کند.

هجمه‌ها به حجاب سیاسی است
۲۴ تیر ۱۳۹۸ - ۰۲:۰۱

نماینده ادوار پیشین مجلس شورای اسلامی‌ می‌گوید: وجه سیاسی حجاب اکنون بسیار پررنگ است که دشمنان انقلاب اسلامی ما برای حیازدایی و غیرت‌زدایی از زنان و مردان جامعه سرمایه‌گذاری می‌کنند.

نوبخت راهکارهای کاهش وابستگی به نفت را تشریح کرد
۲۳ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۸

عضو کمیسیون صنایع و معادن جزئیات جلسه غیرعلنی مجلس شورای اسلامی برای بررسی راهکارهای کاهش وابستگی بودجه به نفت را تشریح کرد.

مخالفان طرح «اعاده اموال نامشروع» ریگی به کفش دارند
۲۳ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۲

نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: برخی در قالب تذکر با طرح اعاده اموال نامشروع مخالفت می‌‌کنند؛ چرا که اگر صریحاً مخالفتشان را نشان دهند، به‌ نوعی نشان می‌دهند ریگی به کفششان است.

با سوءاستفاده مالی نماینده ها برخورد می شود
۲۳ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۰

سخنگوی شورای نگهبان گفت:‌ اگر گزارش تخلف و سوء استفاده مالی نماینده‌ای به ما ارائه شود، قطعا رسیدگی و برخورد می‌کنیم چه آپارتمان باشد و چه ماشین.

اروپا حتی ۵ درصد تعهدات خود را انجام نداد
۲۳ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۷

نقوی حسینی گفت: بر اساس آمارهای رسمی تا این لحظه اروپایی ها حتی 5 درصد از تعهدات خود به ایران در قبال برجام را انجام نداده اند و تنها مدعی راه اندازی یک کانال مالی به نام اینستکس شده اند که این کانال هم فعلا فقط روی کاغذ بوده و هیچ ارزش دیگری برای ایران نداشته است.