داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار محمد-بن-سلمان
شکست سیاستهای ضد ایرانی بن سلمان
۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۰

یک روزنامه آلمانی با اشاره به ناکامی بن سلمان در تحقق برنامه های ضد ایرانی نوشت که وی سعی دارد تا به هر دستاویزی متوسل شود تا عربستان به وزنه قدرتمندی در خاورمیانه تبدیل شود.

دست‌های پنهان برای تجزیه یمن
۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۰

کاخ «معاشیق»عدن در حالی به تصرف نیروهای تحت حمایت امارات در یمن افتاد که رفتارهای اخیر ابوظبی نشان‌دهنده عقب نشینی و خارج شدنش از ائتلاف سعودی در این کشور جنگ زده بود. سعدالله زارعی، کارشناس مسائل امور منطقه غرب آسیا با اشاره به سفر روز گذشته بن زاید در بحبوبه این تنش ها و گفت وگوی او با مقامات سعودی در جده  گفت که این سفر نشان دهنده «توطئه دو وجهی» امارات در یمن است.

آسمان عربستان؛ راه تجارت اسرائیل به جنوب آسیا
۱۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۰

هماهنگ کننده کمیته ملی تحریم رژیم اشغالگر با اشاره به تلاش سعودی برای تغییر پایتخت فلسطین، تصریح کرد که ریاض برای حمایت از خود در برابر انقلاب مردم این کشور، دست به دامان صهیونیست‌ها و آمریکایی‌ها شده است.

تماس تلفنی بن سلمان و عمران خان درباره کشمیر
۱۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰

نخست وزیر پاکستان با ولیعهد عربستان تماس تلفنی برقرار کرد و وی را در جریان آخرین تحولات کشمیر قرار داد.

تکاپوی بن‌سلمان برای فیصله دادن به پرونده «خاشقچی» قبل از انتخابات آمریکا
۱۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۱

گزارش اطلاعات امارات نشان می‌دهد که ولی‌عهد سعودی از اینکه پرونده قتل جمال خاشقچی به موضوع اصلی مناظرات انتخاباتی آمرکا تبدیل شود، قصد دارد هرچه سریعتر این مسئله را فیصله دهد.

ریاض بدنبال مذاکره با انصارالله یمن است
۱۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۰

پس از ضربات مهلکی که یمنی ها بر سعودی ها در جبهه های جنگ وارد کردند؛ برخی منابع غربی از تمایل ریاض برای مذاکره مستقیم با انصارالله یمن خبر داده‌اند.

ارتباط بن‌ سلمان با لیندزی لوهان بازیگر پر‌حاشیه آمریکایی
۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۰

خبر‌ها از ارتباط نزدیک محمد بن سلمان، شاهزاده و ولیعهد عربستان سعودی، با لیندزی لوهان بازیگر و خواننده آمریکایی حکایت دارد.

لو رفتن طرح عربستان برای سرنگونی اردوغان
۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۹

یک رسانه انگلیسی اعلام کرد، به اسنادی از یک هیئت اماراتی دست یافته است که نشان می‌دهند عربستان اجرای یک طرح استراتژیک برای کاهش نفوذ ترکیه در منطقه و سرنگونی دولت کنونی این کشور را آغاز کرده است.

نزدیکی ولی‌عهد سعودی به «اسرائیل»
۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۸

کانال 13 تلویزیون رژیم صهیونیستی گزارش کرد، ولی‌عهد جوان سعودی برای اینکه از تبعات ترور روزنامه‌نگار عربستانی در امان بماند، ریاض را به این رژیم نزدیک کرد.

۵۰ میلیارد دلار کسری بودجه کشورهای عربی حوزه خلیج فارس
۳۱ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۷

یک پژوهشکده کویتی اعلام کرد که کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس در سال 2019 به طور مجموع 50 میلیارد دلار کسری بودجه دارند.