داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار انتخابات-مجلس-شورای-اسلامی
انتخابات مجلس: تحقق گام دوم انقلاب یا ادامه استمرارطلبان
۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۶

رهبر معظم انقلاب، گام دوم را دومین مرحله خودسازی، جامعه پردازی و تمدن‌سازی نامیدند، که خطاب اصلی و ویژه آن، جوانان وطن هستند که ماموریت‌های مهم آنها آشکارا مشخص شده است اما در سطحی دیگر، مخاطب این بیانیه تاریخی، سیاسیون و دولتمردان قبلی و کنونی جامعه هستند که تلویحاً بیانیه تکلیف آنها را مشخص کرده است. بیانیه گام دوم اندیشه معیار تحلیل در گذشته و گفتمان آینده است.

جرایم و تخلفات انتخاباتی باید در زمان وقوع آن رسیدگی شود
۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۶

رئیس قوه قضائیه با اعلام آمادگی دستگاه قضایی برای همکاری با مجریان و ناظران انتخابات، تأکید کرد: جرایم و تخلفات انتخاباتی باید در زمان وقوع آن مورد رسیدگی قرار گیرد.

فیلم: هزینه چند میلیاردی برای یک میلیارد؟!
۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۲

نسیم آنلاین: گفته می شود تمام حقوق یک نماینده در 4سال حدود یک میلیارد تومان می شود، پس انگیزه نامزد ها از هزینه های چند میلیاردی برای ورود به مجلس چیست؟

جدول: چهره‌های شاخص انتخابات مجلس یازدهم در استان‌ها چه کسانی هستند؟
۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۵

با پایان ثبت نام داوطلبان انتخابات مجلس، حدود چهارده هزار نفر در سراسر کشور برای تصاحب کرسی‌های بهارستان نام‌نویسی کردند.

کدخدایی: برخی افراد بی محابا در انتخابات ثبت نام کردند
۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۴

سخنگوی شورای نگهبان تصریح کرد: فارغ از حضور چهره‌های فرهیخته و مفید برای کشور، افرادی بدون آگاهی از وظایف نمایندگی، قانون اساسی و نیازهای کشور بی‌محابا ثبت‌نام کردند.

میرسلیم کاندید انتخابات مجلس شد
۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۳

رئیس شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی برای شرکت در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرد.

استقبال اصولگرایان از عدم حضور لاریجانی در انتخابات
۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۵

رسانه ها و افراد مختلفی از جریان اصولگرا به استقبال عدم حضور علی لاریجانی در مجلس آینده رفتند و با مواضع و نوشته های خود این موضوع را به صراحت اعلام کردند تا دیگر علی لاریجانی برای همیشه از جریان اصولگرا حذف شده باشد.

شورای نگهبان: ولایت فقیه در رأس ساختار‌های نظام اسلامی به‌عنوان هدایتگر امت است
۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۹

ولایت فقیه و امامت امت در رأس ساختار‌های نظام اسلامی به‌عنوان هدایتگر امت، ضامن عدم انحراف حرکت جامعه از خط سیر اصیل اسلامی و ضامن تحقق حقوق و آزادی‌های مشروع مردم به‌عنوان مهم‌ترین ساختار حراست و پاسداری از مبانی نظام اسلامی و همچنین نقش تعیین نقش تصمیم‌گیری و اداره امور کشور به اتکاء آراء عمومی و تضمین حقوق و آزادی‌های مردم در عرصه‌های سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی به‌عنوان نقاط درخشان قانون اساسی جمهوری اسلامی است.

تصمیم آقای لاریجانی تصمیم پخته ای بود
۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۶

تصمیم آقای لاریجانی از این نظر که همه ما باید تلاش کنیم که نیروهای جوان فرصت مناسبی برای معرفی خودشان داشته باشند، تصمیم پخته ای بود

روانبخش: عدم کاندیداتوری لاریجانی همه مردم را خوش حال کرد
۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۰

آقای لاریجانی با اعلام اینکه در انتخابات حاضر نمی شود مردم سراسر ایران را خوشحال کرد. چون مردم نسبت به ادامه حضور ایشان در مجلس ناراحت بودند و وقتی خبر را شنیدن خوشحالی خاصی در مردم ایجاد شد