داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار مفاسد-اقتصادی
قوه قضاییه جناحی برخورد نمی‌کند
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۰

رئیس هیئت مدیره دیده‌بان شفافیت و عدالت با تاکید بر اینکه اتهام جناحی بودن برچسبی است که آقای روحانی باید از آن پرهیز کنند،گفت: قوه قضاییه جناحی برخورد نمی‌کند اما برای بی اثر کردن اقدامات این قوه، آن را به جناحی بودن متهم می‌کنند.

آقای رئیسی در خصوص مبارزه با مفاسد اقتصادی مراقب هستند
۲۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۵

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به انتقاد رئیس جمهور در جلسه سران قوا درباره مبارزه با مفاسد اقتصادی واکنش نشان داد.

اعتراض عجیب روحانی به رئیسی/ رئیس جمهور از افشای فساد برادرش نگران است؟
۲۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۴

نشست روز گذشته سران قوا با حاشیه‌هایی درباره مبارزه با مفاسد اقتصادی برگزار شد.

نوبت مصادره فرا رسید
۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۵

دادگاه شرکت پدیده فرصت مناسبی بود تا مشخص شود فردی که به جرم معاونت در اخلال عمده و کلان در نظام اقتصادی کشور محاکمه شد، اسپانسر کدام مجموعه‌های رسانه‌ای بوده و میلیاردها تومان سهام هبه‌شده به وی، در راستای تبلیغ و اهداف کدام جریانات اقتصادی و سیاسی هزینه شده است. 

حمایت ۵۰۰ استاد دانشگاه تهران از رئیسی
۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۶

۵۰۰ عضو هیئت علمی بسیجی دانشگاه تهران طی نامه‌ای ضمن حمایت از برنامه‌های اعلامی و انقلابی آیت‌الله رئیسی برای مبارزه با مفاسد اقتصادی، آمادگی خود را برای ارائه هرگونه کمک علمی و معنوی در استمرار این حرکت انقلابی اعلام کردند.

قوه‌قضائیه: نمیدانیم سالار آقاخانی کجاست!
۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰

هشتمین نشست خبری سخنگوی قوه قضائیه در حالی امروز برگزار شد که به گفته اسماعیلی قرار است برخورد با مفاسد اقتصادی به دلیل درخواست های مردمی با قاطعیت ادامه پیدا کند.

رهبر انقلاب بیش از ۴ هزار بار در مورد مبارزه با فساد اقتصادی سخن گفته
۱۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۰

امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه بیش از ۴ هزار بار مبارزه با فساد اقتصادی در کلمات و نوشته‌های رهبر انقلاب آمده است، گفت: مبارزه با فساد و به ویژه فساد اقتصادی گام بسیار بلندی در تحقق عدالت علوی یعنی آرمان بزرگ انقلاب اسلامی ماست.

دور زدن قانون دلیل مهم وجود فساد در کشور می‌باشد
۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۵

معاون حقوق عامه دادستان کل کشور با بیان این که نظارت به اشکال مختلف وجود دارد اما اثر بخشی کامل ندارد گفت: یکی از دلایل وجود فساد دور زدن و فرار از قانون است.

هزینه‌ مفاسد اقتصادی نباید از جیب مردم پرداخت شود
۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۰

معاون اول رئیس جمهور گفت: هزینه‌های حل و فصل پرونده‌های مفاسد اقتصادی نباید از جیب مردم توسط دولت پرداخت شده و بار آن بر بیت المال تحمیل شود.

بازگشت هزاران میلیارد تومان سرمایه به بیت المال
۲۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰

با تلاش این فراکسیون هزاران میلیارد تومان بازگشت سرمایه به بیت المال داشته ایم که مستندات آن در اختیار مجلس و دستگاه‌های نظارتی قرارگرفته است