داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار سعید-جلیلی
سعید جلیلی: در انتخابات باید «انتخاب صحیح» را تبیین کرد
۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰

دکتر جلیلی در بخشی از سخنان خود پس از شنیدن نقطه نظرات حاضران، در این نشست گفت: دولت سایه یک گفتمان و یک نوع تفکر سیاسی است؛ به این معنا که کسانیکه دغدغه نظام و انقلاب را دارند و در این باره ادعا میکنند میبایست تحولات کشور را سایه به سایه دنبال کرده و در حد وسعشان بر آن تاثیر مثبت بگذارند.

جلیلی: اروپایی‌ها می‌خواهند ما را پای برجام موشکی بنشانند
۶ مهر ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۰

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: در بیانیه کشورهای اروپایی تأکید شده که ایران باید پای میز مذاکره بر سر فعالیت‌های منطقه‌ای و توانمندی موشکی نیز بنشیند.

افشای جزئیات جدید مذاکرات هسته‌ای از سوی شرمن
۳۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۴

وندی شرمن ، عضو تیم مذاکراتی آمریکا در برجام ، در کتابی به عنوان «بدون هراس» جزئیاتی از مذاکرات هسته‌ای را تشریح کرده است.

جلیلی: پس از یک سال جلسه با اصناف صنعتی به ۱۹ مسأله برای پیگیری رسیده‌ایم
۲۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۰

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: پس از یک سال جلسات متعدد با صنف‌های مختلف صنعتی کشور و شنیدن نقطه‌نظرات و مشکلات هر صنف از زبان صاحبان آن، کارگروه صنعت دولت سایه، ۱۹ موضوع را که دغدغه مشترک میان اصناف صنعتی کشور است معرفی کرد.

بازدید جلیلی از سامانه باور ۳۷۳ +عکس
۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۴

جلیلی در بازدید از سامانه باور ۳۷۳ گفت: پاسخ فشارحداکثری ترامپ و ژست‌های کوچک آقای مکرون، باور بزرگ ملت ایران است نه چیز دیگر. آنچه را که ترامپ با زور و ماکرون با فریب دنبال میکند، با باور ملی ما به توانایی‌های جوانان میهن پاسخ داده خواهد شد.

واکنش جلیلی به تحریم ظریف چه بود؟
۱۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۸

در روزهای آخر ریاست جمهوری آقای هاشمی همان دولت هایی که شش سال با آنها گفتگوی به اصطلاح انتقادی انجام شد، حکم جلب آقای هاشمی را صادر کردند. زمانی کسانی با شعار گفتگو تعابیر اغراق آمیزی نظیر شهید آبراهام لینکلن! را به کار میبردند؛ آمریکا به آنها چه پاسخ داد؟ او پاسخ داد ایران محور شرارت است؛ اینها تجارب ملت ماست.

دیپلماسی در برابر دیپلماسی، نه دیپلماسی در برابر فشار!
۱۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۰

نماینده رهبرانقلاب در شورایعالی امنیت ملی که پنجشنبه و جمعه هفته اخیر به استان همدان سفر کرده بود در جمع نمازگزاران جمعه شهر همدان گفت: «دیپلماسی در برابر دیپلماسی» پسندیده است اما «دیپلماسی در برابر فشار» به هیچ وجه عقلانی نیست. پذیرش گفتگو در برابر رژیمی که راهبردش علیه ملت ایران فشارحداکثری است، برای ملت ایران قابل قبول نیست.

صبری که دشمن را گستاخ کند راهبردی نیست‌
۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۳

مکرون می‌گوید با ژست های کوچک ایران را باید به پای میز مذاکره برگردانیم و نه تنها در موضوع هسته‌ای بلکه در سایر موارد نظیر موشکی و منطقه با آنها گفتگو کنیم. او خود اعلام می‌کند که تنها فرق ما با آمریکا در برابر ایران اینست که ما برای نرم کردن طرف مقابلمان ژست های کوچک می‌گیریم!

تشکر جلیلی از مجلس
۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۷

عضو شورای‌عالی امنیت ملّی در نشست «دولت سایه» با نمایندگان مجلس و کارشناسان، از مجلس، بابت تصویب طرح توسعه پالایشگاه‌های کشور، قدردانی کرد.

آقای زنگنه! آرایش جنگی که گفتید، این بود؟!
۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۷

معلوم نیست در وزارت نفت چه می‌گذرد، جایی که اکنون باید کانون تحولات مهم، تاریخ ساز و کلیدی برای عبور از بحران های کنونی کشور باشد، کارش به جایی رسیده که وزیر با سابقه از یک توئیت جعلی عصبانی می‌شود و دست به قلم شده تا پاسخ او را بدهد.