داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار پهپاد
آیا آمریکا از عربستان حمایت خواهد کرد؟
۲۹ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰

روزنامه رای الیوم به بررسی وضعیت روابط عربستان و آمریکا پرداخت و درباره پاسخ احتمالی واشنگتن به حمله پهپادی یمنی‌ها گمانه‌زنی کرد.

پهپادهایی که از خاک خود یمن برخاستند
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۸

سخنگوی نیروهای مسلح یمن در مصاحبه‌ای، حقایقی شگفت‌آور را از قدرت پهپادی و برنامه‌های انتقام‌جویانه این کشور در صورت ادامه تجاوزات فاش کرد.

پهپادهای ساقط شده آمریکایی به نمایش عموم گذاشته خواهد شد
۲۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۱

رئیس ستاد مرکزی مراسم بزرگداشت هفته دفاع مقدس به تشریح برنامه‌های هفته دفاع مقدس پرداخت و از نمایش عمومی پهپادهای ساقط شده آمریکا در این هفته خبر داد.

پیش بینی فوربس از ۳ رقمی شدن قیمت نفت
۲۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۳

بنا به اعلام مؤسسه فوربس و برخی دیگر کارشناسان در صورتی که کمبود عرضه نفت ناشی از خسارت وارده به تاسیسات نفتی سعودی‌ها به درازا بکشد این احتمال وجود دارد که قیمت نفت از 100 دلار عبور کند.

پامپئو بعد از ناکامی به فریبکاری حداکثری روی آورده است
۲۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۸

وزیر خارجه ایران در واکنش به اتهام‌زنی بی‌سند واشنگتن به تهران درباره حمله پهپادی یمن به عربستان سعودی گفت: «مایک پامپئو بعد از ناکامی در فشار حداکثری(علیه ایران) به فریبکاری حداکثری روی آورده است».

ما همواره خودمان را برای یک جنگ تمام عیار آماده کرده‌ایم
۲۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۲

فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: بعد از ساقط کردن پهپاد آمریکایی، به طور مشخص پایگاه العدید (پایگاه آمریکایی‌ها در قطر)، پایگاه الظفره (پایگاه آمریکایی‌ها در امارات) و یک ناو آمریکایی در دریای عمان نیز توسط موشک های سپاه هدف گیری شده بود.

جزئیات تازه از ساقط کردن پهپاد بدون سرنشین گلوبال
۱۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۹

معاون عملیات نیروی پدافند هوایی ارتش جزئیات منتشر نشده از ساقط کردن هواپیمای بدون سرنشین گلوبال هاوک ارتش آمریکا در حریم هوایی کشورمان را تشریح کرد.

پایگاه‌های آمریکا جولانگاه‌ پرواز پهپادهای مهاجم
۱۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۰

یک فرمانده حشد شعبی عراق اعلام کرد که پهپاد‌های مهاجم از داخل عراق به پا خاسته‌اند و در میان پایگاه‌های آمریکایی در رفت‌وآمد هستند، آمریکا تمام امکانات خود را در اختیار تروریست‌ها قرار می‌دهد .

استفاده از پهپاد برای نظارت بر تجمعات اعتراضی در جامو و کشمیر
۱۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۲

هند علاوه بر اعمال ممنوعیت‌های آمد و شد در کشمیر، در حال استفاده از پهپاد برای نظارت بر فعالیتهای مخالفان و تجمعات اعتراضی است.

پهپاد نقطه‌زن «کیان» رونمایی شد
۱۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۸

پهپاد نقطه‌زن «کیان» با موتور جت با حضور فرمانده نیروی هوایی ارتش رونمایی شد.