داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار سید-ابراهیم-رئیسی
نمایندگان ردصلاحیت شده مورد پیگرد قضایی قرار گیرند
۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۹

رئیس هیأت مدیره دیده بان شفافیت و عدالت خطاب به رئیس قوّه قضائیه نوشت: به دادستانی کل کشور مأموریت دهید تا نمایندگان رد صلاحیت شده در هر سطح و در هر لباس و جناح پیگرد قضایی شوند.

رئیس جمهور تروریست آمریکا باید محاکمه شود
۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۳

رئیس قوه قضاییه گفت: باید گریبان رئیس جمهوری آمریکا گرفته شود و این شخص باید در یک دادگاه عادلانه بین المللی محاکمه شود.

دستور رئیس قوه قضائیه برای تسریع در اقدامات قضایی حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی
۲۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۱

رئیس قوه قضاییه طی دستوری به رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح، ضمن اعلام تسلیت مجدد به بازماندگان حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی، جمع آوری مستندات و اقدامات قضایی مربوط به این حادثه دلخراش را مورد تاکید قرار داد.

حمله موشکی سپاه سیلی سخت دیگری بر چهره سیاه آمریکا نشاند
۱۸ دی ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۹

رئیس قوه قضائیه در پی حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عین الاسد، این عملیات مهم را سیلی سخت دیگری بر چهره سیاه رژیم جنایتکار آمریکا دانست.

بازدید رئیس قوه قضاییه از ندامتگاه مرکزی کرج
۱۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۰

رئیس قوه قضائیه با حضور در ندامتگاه کرج از این زندان بازدید و با تعدادی از زندانیان گفت‌وگو کرد.

بررسی مشکلات استان‌ها در شورای عالی قضائی
۱۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۸

رئیس قوه قضائیه گفت: مشکلات استان‌ها از یکماه پیش رصد شده و گزارش هیئت‌های اعزامی در شورای عالی قوه قضائیه مورد بررسی قرار می‌گیرد.

مسئولان سابق بانک مرکزی مجرمانی‌اند که مستحق شدیدترین مجازات­‌‌اند
۱۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۷

رئیس هیئت‌مدیره دیده‌بان شفافیت و عدالت تصریح کرد: مسئولان سابق بانک مرکزی که اسامی برخی از آنها در دو اعلام جرم دیده‌­بان آمده، از مصادیق بارز مجرمانی هستند که مستحق شدیدترین مجازات­‌ها هستند.

برویم مذاکره؛ کاداستر به کار ما نمی‌آید!
۱۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۴

اجرای کاداستر، از پیش‌نیازهای شفافیت، اصلاح نظام مالیاتی، حل بسیاری از پرونده‌های قضایی و کاهش دعاوی ملکی، ایجاد زیرساخت‌های اطلاعات مکانی برای مدیریت و برنامه‌ریزی توسعه‌ی کشور و فواید بسیار دیگر، از مواردی هستند که سالهاست کشورهای توسعه‌یافته و درحال‌توسعه متوجه آن شده و با تصویب قوانین، تخصیص بودجه و الزام تمام نهادهای حکومتی برای همکاری جهت پیاده‌سازی و اجرای این طرح، گامی در راستای توسعه، پیشرفت و تولید ثروت و درآمد پایدار، برای خود برداشته‌اند.

بازبینی پرونده تمام زندانیان، انقلابی در حبس زدایی
۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۰

اگرچه ناکارآمدی روش‌های کاهش جمعیت کیفری یکی از۱۳چالش دستگاه قضا است اما بازنگری وضعیت و پرونده تمامی زندانیان که به تازگی مطرح شده، درصورت اجرا می‌تواند تغییرات اساسی رابه همراه داشته باشد.

رئیسی: ناامید کردن دشمن هم‌چنان اولویت مردم است
۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۲

رئیس قوه قضائیه گفت: ناامید کردن دشمن هم‌چنان اولویت مردم است، البته مردم گلایه‌ها، مشکلات و خواسته‌های جدی دارند و باید عمیقاً به آن توجه شود.