داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار سید-ابراهیم-رئیسی
فیلم: نظر رئیس قوه قضائیه درباره گرانی بنزین
۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۸

نسیم آنلاین: سخنگوی دستگاه قضا: اصل این ماجرا نیازی به طرح در جلسه سران قوا نبود. حجت‌الاسلام رئیسی با اصل طرح موافق اما معتقد بودند اجرای آن نیاز به مقدمات زیادی دارد. اگر مقدمات این طرح انجام می‌شد، تنش های اخیر اتفاق نمی افتاد.

رئیسی: «حیف» بیت المال هم مانند «میل» آن باید رسیدگی شود
۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۹

رئیس قوه قضاییه گفت: ما معتقدیم «حیف» بیت المال همانند «میل» بیت المال باید مورد رسیدگی قرار گیرد زیرا خسارت برخی حیفها و ترک فعلها از برخی میلها و فعلها بیشتر است. گاه یک غفلت بیشتر از یک اقدام خسارت می زند.

قولنامه‌ها چگونه سبب بروز مفاسد در کشور شده‌اند؟
۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۰

اعتبارقولنامه‌ها در دستگاه قضایی سبب بروز مشکلات فراوانی درکشورشده است، هرچند مسئولین معتقدندکه طرحی درمجلس برای بی‌اعتباری این قولنامه‌ها درحال بررسی بوده اما تاکنون نتیجه‌ای حاصل نشده است.

در جلسه سران قوا برای تصمیم‌گیری درباره قیمت بنزین چه گذشت؟
۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۲

در این نشست پیشنهاد دولت درباره میزان سهمیه، قیمت بنزین سهمیه‌ای و قیمت بنزین آزاد مطرح شده و بعد از ارزیابی به تصویب می‌رسد و به درخواست رئیس‌جمهور ، سران قوامصوبه و جمع بندی جلسه را درباره 60 لیتر سهمیه، قیمت 1500 تومانی بنزین سهمیه‌ای و قیمت 3 هزار تومانی بنزین آزاد امضا می‌کنند.

رئیسی: اقناع افکار عمومی برای طرح بنزین لازم بود/ افکار عمومی قانع نشده است
۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۴

آیت الله رئیسی گفت: اقناع افکار عمومی و اجماع نخبگانی را مقدمه ضروری اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت برشمرد و با تاکید بر اینکه امروز صف مردم از صف اخلالگران در امنیت جدا است، از همه مسئولان ذیربط خواست که از طریق تریبونهای مختلف به تبیین ابعاد گوناگون طرح مدیریت مصرف سوخت بپردازند.

رئیسی: سخن گفتن با مردم و تشریح دلایل این تصمیم قبل و بعد از اجرا ضروری است
۲۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۳

در مقاطع مختلف حیات پربرکت نظام جمهوری اسلامی، هر زمان به مردم اعتماد شده است، پشتیبانی و حمایت آنها عامل اصلی اجرای تصمیمات مهم و سرنوشت ساز بوده است. نظام، تجربه اجرای تصمیمات مشابه را داشته. در این مورد هم سخن گفتن با مردم و تشریح دلایل این تصمیم قبل و بعد از اجرای تصمیم ضروری می نماید.

خشم وهابیت از بوسه امام جمعه اهل سنت بر پیشانی آیت‌الله رئیسی
۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۶

بوسه امام جمعه اهل سنت مسجد جامع سورو بندرعباس، بر پیشانی آیت الله رئیسی، موجب خشم وهابی‌ها شد.

بازدید رئیس قوه قضاییه از دفتر موقت «ثنا»
۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۱

حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی، از فعالیت تیم ثبت‌نام سامانه ثبت دارایی مسئولان نهادهای مهم حاکمیتی مستقر در مجمع تشخیص مصلحت نظام بازدید کرد.

رئیس قوه قضائیه: اقدامات اطلاعات سپاه در مقابله با فساد را عادلانه و منصفانه دانست
۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰

حجت الاسلام رئیسی در چهارمین همایش جامعه اطلاعاتی سپاه اقدامات انجام شده در زمینه برخورد و مقابله با فساد را عادلانه و منصفانه دانست و گفت: دستگاه قضایی هم به هیچ وجه عقب نشینی نخواهد کرد.

فیلم: رئیسی سخنان حاشیه ساز روحانی را بدون تنش، پاسخ داد
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۸

رئیسی سخنان حاشیه دار روحانی را با کمترین تنش پاسخ داد.