داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار قوه-قضائیه
ساختار جدید قوه‌قضائیه با حذف بیش از ۲۰ درصد پست‌های ستادی
۱ تیر ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۴

در ساختار جدید در حوزه ستادی قوه قضاییه تقریبا ۴۰ درصد از واحدهای که مستقیماً با رئیس قوه‌قضاییه ارتباط داشتند را ادغام یا حذف کردیم. بر این اساس مقرر شده است در ساختار تفصیلی قوه قضائیه متناسب با کوچک‌سازی ساختار اصلی، حداقل ۲۰ درصد از پست‌های سازمانی ستادی حذف و نیروهای شاغل در ستاد قوه‌قضائیه متناسب با ساختار جدید به سقف و مراجع قضایی منتقل شوند.

رئیسی به استان مرکزی سفر می‌کند
۳۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۷

استاندار مرکزی از سفر قریب‌الوقوع رئیس قوه قضاییه به استان مرکزی خبر داد.

احتمال جذب پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال ۹۶
۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۱

معاون اول قوه قضائیه با بیان اینکه در بحث استخدام پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال ۹۶ مشکل بودجه هست، گفت: احتمال دارد در یکی دو هفته آینده تعداد ۲۰۰۰ نفر از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال ۹۶ جذب شوند.

فراخوان فضای مجازی محور رئیس قوه قضائیه منتشر شد
۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۷

نیل به «قوه قضائیه تراز انقلاب اسلامی» در گام دوم، بدون مشارکت و نقش‌آفرینی مردم، نخبگان و دلسوزان انقلاب ممکن نیست. در مدت کوتاهی که از مسئولیتم در قوه قضائیه می‌گذرد، و پیش از آن نیز خصوصاً در دوره خدمت در آستان قدس رضوی، از نظرات ارزشمند کاربران رسانه‌های اجتماعی استفاده کرده‌ام و از این پس نیز امیدوارم خادمان ملت را در ساخت قوه قضائیه‌ای مردمی، انقلابی و ضد فساد یاری کنید.

قانون «از کجا آورده‌ای» بالاخره پس از ۴ سال اجرایی شد + متن آیین‌نامه
۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۴

 قانون «از کجا آورده‌ای» آبان سال ۹۴ در مجمع تشخیص مصلحت نظام به تأیید نهایی رسید و یک ماه بعد رئیس مجلس آن را ابلاغ کرد. قوه قضائیه طبق قانون موظف بود ظرف حداکثر شش ماه آیین نامه اجرایی قانون را تهیه و رئیس قوه آن را ابلاغ کند.

پیشنهاد اجرایی برای مقابله با یک فساد در قوه قضائیه
۱۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۶

راه اندازی یک سامانه آنلاین جامع که تمام مزایده ها در آن ثبت شود که هم اگر کسی بخاطر بدهی، خانه اش مزایده شد مفت فروخته نشود و هم اگر قرار است خریداری داشته باشد با شرایط اطلاعاتی مساوی افراد در مزایده شرکت کنند.

اهالی رسانه به رئیس قوه قضائیه چه گفتند؟
۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۲

دیشب(۳۱ اردیبهشت ۹۷) آیت الله رئیسی، رئیس قوه قضاییه میزبان نشست با مسئولان و اصحاب رسانه کشور بود. در این دیدار اهالی رسانه در پایان دیدار نظرات و خواسته های خود را با رئیس جدید قوه قضائیه در میان گذاشتند.