داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار رسانه
سری جدید برنامه «رادیکال سه» روی آنتن شبکه سه
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۵

با آغاز سال تحصیلی؛ سری جدید برنامه «رادیکال سه» با محوریت بررسی ابعاد زندگی و فعالیت های شخصیت های تاریخ معاصر ایران روی آنتن شبکه سه می رود.

بهرام رادان به شبکه سه می‌آید؟
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۵

قرار است به زودی یک برنامه تلویزیونی در حوزه اتومبیلرانی در شبکه سه سیما تولید شود.

چرا اخبار تجاوز پرخواننده است؟!
۲۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۸

هر روز ده‌ها یا حتی صدها خبر جالب و مهم در سایت‌های خبری منتشر می‌شود، از موضوعات حوزه سیاست بگیرید تا اقتصاد و بین‌الملل. با وجود این به تازگی به صورت اتفاقی نگاهی به پرطرفدارترین خبرهای یک سایت معتبر داشتیم. نتیجه قابل باور نبود! از بین شش خبر پرطرفدار در این سایت، چهار مورد درباره تجاوز بود.

عصر جدید سینما یا تکرار سوژه‌ها
۲۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۳

جشنواره فجربه عنوان بزرگ‌ترین رویداد و فستیوال فیلم در ایران بسیار مهم است و بسیاری از فیلمسازان، سعی می‌کنند فیلم‌هایشان را با توجه به تقویم جشنواره آماده کنند.

استارت «پایتخت۶» از آبان ماه
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۹

مجموعه تلویزیونی «خوابزده» به کارگردانی «سیروس مقدم» این روزها مراحل پایانی خود را سپری می‌کند و بناست با پایان تولید سریال، تصویربرداری «پایتخت6» آغاز شود.

هجمه به رسانه ملی در آستانه انتخابات طبیعی است
۲۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۲

مدیرکل روابط عمومی صداوسیما گفت: برخی با وارد کردن فشار و بسیج رسانه‌های همسوی خود قصد امتیازگیری دارند و می‌خواهند رسانه ملی دربست در اختیارشان باشد.

دعوت علی عسگری به دانشگاه تهران
۲۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۵

بسیج دانشجویی دانشگاه تهران طی نامه‌ای خطاب به دکتر علی عسگری، رئیس سازمان صداوسیما را برای پاسخگویی به دانشجویان، به دانشگاه تهران دعوت کرد.

از توبه «زینال بندری» تا دردهای «حاج‌کاظم»
۲۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۳

بیست و یک شهریور روز ملی سینماست؛ روزی برای بزرگداشت فیلم، فیلم ساز و هنرمند ایرانی. اگرچه قاب‌های خاطره‌انگیزی که سینماگران ایرانی خلق کرده‌اند، بی‌تردید ارزش بزرگداشتی فراتر از یک روز در تقویم دارد. به همین مناسبت، تاریخ سینمای ایران را ورق زدیم تا ببینیم کدام شخصیت‌ها با گذر زمان رنگ‌وبوی کهنگی نگرفته و همچنان زنده‌اند.

زمان آغاز «ترور خاموش» اعلام شد
۲۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۴

«ترور خاموش» با روایت حساس‌ترین پرونده امنیتی چند سال اخیر، از جمعه کار خودش را در تلویزیون آغاز می‌کند.

برای آقا وحید جلیلی
۱۸ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۴

مدل نگاه جلیلی همین بود، انقلابی گریِ جلیلی مرکز-پیرامون نبود، ما در انقلابی گریِ جلیلی تماشاچی نبودیم، ما کنشگر بودیم، بنابرتوانمان میدان می گرفتیم، بنابر علاقه مان می دویدیم و مرزها در این میان هیچ کاره بودند. جلیلی انقلاب را از تهران به شهرستان می بُرد، هنوز هم می بَرَد