داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار آقازاده
دوشنبه آینده، موعد رسیدگی به اتهامات دارویی شبنم نعمت زاده
۱۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۵

هفته آینده، به تخلفات دارویی دختر وزیر سابق صنعت، معدن و تجارت رسیدگی می‌شود.

عمده مشکلات کشور به عوامل مزدور و کارشکن داخلی برمی‌گردد
۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۳

کارشناس ارشد مسائل سیاسی گفت: یک کارشناس مسائل سیاسی مقاومت را تنها راه ایران در مقابل آمریکا دانست و گفت: بخش عمده مشکلات کشور به عوامل مزدور و کارشکن داخلی برمی‌گردد که همه چیز را به برجام گره زده و اقتصاد مقاومتی را نادیده می‌گیرند.

تحصیل فرزندان مسئولان فقط در مراکز تحصیلی کشورهای دوست
۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۹

سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با بیان اینکه اگر فرزندان مسئولان قصد تحصیل در خارج از کشور را دارند باید در مراکز تحصیلی کشورهای دوست تحصیل کنند، گفت: قرار است طرحی در این خصوص در کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس بررسی شود.

مجلس طرح «ممنوعیت بکارگیری دوتابعیتی‌ها» را بررسی می‌کند
۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۲

سخنگوی کمیسیون حقوقی مجلس گفت: طرح ممنوعیت بکارگیری دوتابعیتی‌ها در پست‌های محرمانه در دستور کار کمیسیون است که تبصره ممنوعیت تحصیل و زندگی فرزندان مقامات در خارج را هم به آن الحاق می‌کنیم.

چرا مخالف تحصیل و زندگی فرزندان مسئولین در خارج از کشور هستیم
۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۷

مسئله مهاجرت فرزندان مقامات به خارج از کشور هرچند طیف‌کم و درصد اندکی از مسئولان را شامل می‌شود، اما از ابعاد و پیامدهای قابل تأملی از جمله دام نفوذ دشمن برخوردار است.

مسولین بین پست و فرزندان خارج‌نشین یکی را انتخاب کنند
۱۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۲

عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس گفت: مسئولان نظام باید بین ادامه مسئولیت یا تحصیل و زندگی فرزندانشان در خارج از کشور یکی را انتخاب کنند.

«کاپیتولاسیون آقازاده‌ها»؛ وقتی نباید از دیالوگ‌های اعتراضیِ گاندو ذوق زده شد
۵ تیر ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۳

وقتی لایه‌های مختلف اجتماعی، مردم در سطوح مختلف و آدم‌های ریز و درشتِ این مملکت به آقازاده بازی، رانت‌خواری، ویژه خواری و زد و بندهایی که وجود دارد آگاهند، از این وضعیت ناراضی‌اند و به آن اعتراض دارند و حتی در مواجهه با آن هجو و تلخند و طنز را نیز برگزیده‌اند، گفتنِ این حرف از رسانه ملی هنر بزرگی است؟!

فیلم: از آقازادگی تا دامادپروری
۱۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۱

دامادها کاورهایی هستند که قدرت و ثروت مردم که توسط این خانواده‌ها قبضه شده، به نسل بعد منتقل شود.

حضور ژن‌های خوب در شرکتهای زیرمجموعه وزارت کار!
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۷

حدود شش ماه از استقرار محمد شریعتمداری بر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی می‌گذرد ولی ژن‌های خوب این وزارتخانه با اطمینان و دلی گرم مشغول به فعالیت در شرکت‌های وابسته به این وزارتخانه هستند.