داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار وزارت-نفت
صندوق ۶۰ هزار میلیارد تومانی نفت را به عنوان موسسه غیرتجاری ثبت کردند!
۲۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۷

گزارشهای حسابرسی وبازرسی قانونی قابل دسترس نشان میدهد بیش از نصف دارائی‌های صندوق بازنشستگی نفت به صورت طلب است  که امید به وصول و نقد شدن آنها ضعیف است. 

قرارداد توسعه میدان گازی بلال امضا شد
۲۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۷

قرارداد توسعه میدان گازی بلال بین شرکت نفت و گاز پارس به عنوان کارفرما و شرکت پتروپارس به عنوان پیمانکار عمومی به منظور تولید روزانه روزانه ۵۰۰ میلیون فوت مکعب گاز ترش و ۱۵ هزار بشکه میعانات گازی به امضا رسید

زنگنه این دانشگاه را نمی‌خواهد
۲۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۲

استاد دانشگاه نفت معتقد است که واگذاری دانشگاه دیرینه صنعت نفت، صرفا تصمیم شخصی بیژن زنگنه است که هیچ پشتوانه‌ای ندارد. او اشکالات موجود در دانشگاه را دلیلی بر تعطیلی آن نمی‌داند.

رای دیوان عدالت اداری بر ابقای دانشگاه نفت ذیل وزارت نفت
۱۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۷

با حکم دیوان عدالت اداری، دانشگاه صنعت نفت ذیل وزارت نفت خواهد ماند.

از اطلاعات نفتی در مجموعه صنعت نفت محافظت خواهم کرد
۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۵

وزیر نفت: تا آنجا که بتوانم از اطلاعات نفتی در مجموعه صنعت نفت محافظت خواهم کرد و در این زمینه تنها تعداد محدودی از اطلاعات نفتی باخبر هستند.

با سرمایه‌های انسانی صنعت نفت چه کرده‌ایم؟
۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۳

مشاور اسبق وزیر نفت وضعیت نیروی انسانی در نفت را یک بحران می‌داند که حاصل مشکلات انباشته شده است. وی معتقد است که کلیدواژه جوانگرایی که این روزها مرسوم شده، شعاری بیش نیست و باید ارتقاء منطقی سازمانی ایجاد کرد. او در ادامه از تصمیمات سیاست‌زده در صنعت نفت می‌گوید.

نقدی بر رای دیوان عدالت اداری پیرامون تصویب‌نامه قرارداهای جدید نفتی
۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۸

با انتشار رای دیوان عدالت اداری پیرامون مصوبه الگوی قراردادهای جدید نفتی، به نظر می‌رسد مواردی از موضوع شکایت همچنان مغفول مانده است. فرشید فرحناکیان حقوقدان حوزه قراردادهای نفت و گازدر این مورد یادداشتی منتشر کرد.

تایید جاسوسی از نحوه فروش نفت و دور زدن تحریم‌ها
۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۴

ابوالفضل ابوترابی، نماینده مجلس شورای اسلامی در مصاحبه اخیر خود اعلام کرد که از میان ۱۷ نفری که اخیرا وزارت اطلاعات به عنوان جاسوس دستگیر کرده است، برخی اطلاعات مشتری‌ها و فروش نفت ما را به دشمن می‌دادند.

شکایت مجلس از «زنگنه» به قوه قضائیه
۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۱

کمیسیون انرژی مجلس شکایت نمایندگان از وزیر نفت در مورد انحراف از اجرای بودجه سال ۹۶ را مورد بررسی قرار می‌دهد.

تعیین سر خود قیمت بنزین در برخی جایگاه‌ها‌
۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۸

با گذشت یک هفته از اجرای طرح استفاده از کارت سوخت شخصی اما ظاهرا فقط ۵ درصد از متقاضیان از کارت سوخت شخصی استفاده کرده اند.