داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار وزارت-نفت
می‌خواهند هزینه‌های انتخاباتی را از صندوق بازنشستگی نفت دربیاورند
۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰

نماینده ارومیه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: سهامداران بانک رفاه کارگران است و سهامداران صندوق بازنشستگی وزارت نفت هم کارکنان این وزارتخانه، لذا هیچکس نمی‌تواند دخل و تصرفی در حق و حقوق آنها داشته باشد.

دارایی بازنشستگان صنعت نفت تحت مدیریت دولت!
۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۷

تحلیلگران معتقدند با تغییرات جدید اساسنامه صندوق بازنشستگی نفت، مدیریت این صندوق با دارایی‌هایی بالغ بر ۵۹ هزار میلیارد تومان همچنان در اختیار مدیران دولتی باقی بماند و بازنشستگان با اینکه مالک اصلی دارایی‌های آن هستند، نقشی در مدیریت تیم صندوق ندارند.

بخشنامه جدید وزارت نفت در مورد طرح توسعه ۲۸ مخزن
۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۳

وزارت نفت در بخشنامه جدیدی، شرکت‌های تابعه خود را که در حکم کارفرمای پروژه طرح توسعه ۲۸ مخزن هستند، مکلف کرده است تا نوع قراردادهای منعقد شده، به منظور توسعه این میادین را تغییر دهند. در این بخشنامه عنوان شده است که مدل قراردادهای یاد شده، از حالت عملیات محور به حالت پرداخت بر حسب درصد پیشرفت کار، باید تغییر یابد.

تذکر ۵۷ نماینده به روحانی درباره ابهامات صندوق بازنشستگی نفت
۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۰

۵۷ نماینده دیگر مجلس به رئیس‌جمهور در مورد اساسنامه جدید صندوق بازنشستگی وزارت نفت تذکر دادند.

کشف میدان ۵۳ میلیارد بشکه‌ای نفت در خوزستان
۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۸

حسن روحانی که امروز راهی یزد شده است، در سخنرانی خود در جمع مردم این شهر خبر از کشف یک میدان مستقل نفتی داد.

صندوق بازنشستگی نفت در دست چه کسی است؟
۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۶

رحیمی شاید از معدود افراد نزدیک به زنگنه باشد که بارها به وزیر نفت درباره دستیار ویژه‌اش هشدار داده است؛ او بارها به وزیر نفت توصیه کرده است از قدرت ختلان بکاهد چرا که دیر یا زود، موجب دردسر برای زنگنه خواهد شد بویژه پس از پایان دوره وزارتش.

صندوق بازنشستگی نفت، تحت مدیریت بازنشسته‌ها و جوانان سفارشی وزیر نفت!
۱۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۰

مروری بر اعضای هیات رئیسه نشان از آن دارد که افراد بازنشسته و جوانان نور چشمی، مدیریت این صندوق را بر عهده گرفته‌اند. افرادی که انتشار رقم دریافتی حقوق و پاداش‌های بازنشستگی‌ برخی از آن‌ها در سال گذشته جنجال‌های زیادی در فضای مجازی به پا کرده است.

تغییرها و ابهامات اساسنامه جدید صندوق بازنشستگی نفت + جدول
۱۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۳

اساسنامه صندوق بازنشستگی نفت که مرداد ماه امسال با حکم دیوان عدالت اداری باطل شده بود، پس از تغییراتی در سوم مهر ماه سال جاری در جلسه هیات وزیران تصویب شد. اساسنامه مصوب هیات دولت، با نسخه پیشین آن که توسط دیوان عدالت ابطال شده بود، تفاوت‌هایی دارد. عمده تغییرات این دو نسخه اساسنامه در تفاوت ترکیب اعضای هیات امنا صندوق دیده می‌شود.

اساسنامه جدید صندوق بازنشستگی نفت ابلاغ شد
۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۷

اساسنامه جدید صندوق بازنشستگی نفت که سوم مهرماه امسال به تصویب هیات وزیران رسیده بود، توسط اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور ابلاغ شد.

نقش بازنشستگان در اداره صندوق بازنشستگی نفت مشخص نیست
۲ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۳

معاون اسبق حقوقی شرکت ملی نفت: آن گونه که مقامات دولت گفتند، اساسنامه تصویب شده، اما هنوز از جزئیات تغییرات مفاد آن چیزی منتشر نشده است.