داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار اجتماعی-سازی-مسئله-فلسطین
تنها یک هیئت تجاری از تل‌آویو به بحرین خواهد رفت
۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۷

مسئولان دولتی رژیم صهیونیستی به کنفرانس اقتصادی بحرین نخواهند رفت. قرار است تنها یک هیئت تجاری اسرائیلی در کنفرانس منامه شرکت کند.

عربستان اجازه بازگشت یهودی‌ها به مدینه را خواهد داد؟
۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۷

مناسبات کشورهای عربی به ویژه عربستان با اسرائیل در ماه‌ها و بلکه سال‌های اخیر شاهد تحولات جالب توجهی بوده است به طوری که رسانه‌ها اخباری مبنی بر سفرهای متقابل، توافق‌نامه‌ها و قراردادهای نظامی میان اسرائیل و کشورهای عربی منتشر کرده اند که می توان به مهم‌ترین آن یعنی تصمیم ریاض به خرید سامانه گنبد آهنین از تل آویو اشاره کرد.

اقدام جالب دانشجویان ایرلندی در حمایت از مردم فلسطین+فیلم
۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۴

دانشجویان ایرلندی با اجرای تئاتر خیابانی رفتار زشت ارتش اسرائیل و مظلومیت فلسطینیان را نمایش می‌دهند.

دیپلماسی ورزشی؛ راهی برای فشار بر اسرائیل
۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۷

وجود یک نهاد غیردولتی فراگیر، به منظور تحریم اقتصادی، فرهنگی، ورزشی و علمی آثار صهیونیستی، اقدامی است که جای آن در جهان اسلام بسیار خالی است.

برنده نوبل: تحریم المپیاد فیزیک، تعهدم به علم است
۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۰

برنده جایزه نوبل شیمی در تلاش است یک المپیاد بین‌المللی در تل‌آویو، پایتخت رژیم صهیونیستی را تحریم کند و مانع برگزاری آن شود. المپیاد فیزیک قرار است از امروز به مدت یک هفته در سرزمین‌های اشغالی برگزار شود.

استراتژی سطل آب!
۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۲

هیچ‌گاه فلسطین مسئله و دغدغه رسانه‌ها و تشکل‌های حزب‌اللهی در طی سال نبوده است. فقط هرازگاهی دلمان را به کلام آقا به نابودی اسرائیل در 25 سال آینده خوش می‌کنیم. بی‌آنکه متوجه باشیم تحقق این کلام منوط به دو شرط بود «وحدت» و «مبارزه همگانی فلسطینی‌ها و مسلمان‌ها (ما)» یعنی پیش‌شرط تحقق این وعده، کنش انقلابی ما و دغدغه جدی فلسطین خواهد بود.

هنر فلسطینی از کاکتوس تا پوکه فشنگ
۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۷

«من معتقدم اسراییل خود روستا را هدف قرار داده است. آن‌ها میراث فرهنگی فلسطینیان را هدف گرفته‌اند؛ چیزی که می‌دانند صاحبش نخواهند شد.»

«روز قدس» چگونه باید برگزار شود؟
۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۳

امروزه با گذشت نزدیک به ۴ دهه از برگزاری روز قدس باید نگاهی به گذشته داشت و با آسیب‌شناسی دقیق، چرایی عدم گستردگی و پویایی این روز در ایران مورد پرسش قرار بگیرد. به‌طور خلاصه این‌گونه می‌توان گفت که دلیل این مسئله «اجتماعی نکردن آرمان فلسطین»‌ در میان افکار عمومی است.

راهی برای اجتماعی سازی مسئله فلسطین
۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۴

اخیرا کتابی در آمریکا به چاپ رسیده که خشم صهیونیست‌ها را برانگیخته است و آن‌ها مدعی هستند که این کتاب حاوی مطالب و موضوعاتی در زمینه یهودستیزی است.