داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار محمد-شریعتمداری
قرارداد‌های سفید امضا به صفر رسیده است
۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۱:۰۰

شریعتمداری گفت: قرارداد‌های سفید امضا با الکترونیکی کردن اسناد و مدارک مرتبط با حوزه اشتغال و همکاری بین تشکل‌های کارفرما و کارگران، به حداقل و صفر خواهد رسید.

حذف دهک‎های بالای درآمدی از دریافت یارانه
۱۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۱

شریعتمداری: آیین‎نامه اجرایی حذف ‎دهک‎های بالای درآمدی از دریافت یارانه در دولت تصویب شده و به زودی ابلاغ می‌شود

دوست شریعتمداری در وزارتخانه رحمانی!
۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۱:۰۰

بی شک، حضور مدرس خیابانی در دو سال پایانی دولت حسن روحانی و در سمت قائم مقام وزیر صنعت تا حدودی توجه ناظران را برانگیخته است چرا که عمدتا مدیران در دو سال پایانی دولتها میکوشند تا از بدنه دولتها خارج شوند تا حاضر!

آقای وزیر! خبر دارید در وزارت کار چه می‌گذرد؟
۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۰

اوایل سال ۹۷ سید ابراهیم سقایی فومنی به دلیل عملکرد ضعیف و حاشیه‌های فراوان از مدیرعاملی پتروشیمی فارابی از زیر مجموعه‌های شستا استعفا داد.

کاهش نرخ بیکاری در بهار امسال نسبت به سال قبل
۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۰

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه نرخ بیکاری در بهار امسال نسبت به سال قبل کاهش یافته است، گفت: تاکنون 130 هزار نفر از سربازان دوره مهارت در پادگان‌ها گذرانده‌اند.

وعده وزیر رفاه درباره تسویه بدهی مراکز درمانی از سازمان تأمین اجتماعی
۲۸ تیر ۱۳۹۸ - ۰۲:۳۰

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: امیدوارم با شورای مالی سازمان تامین اجتماعی و دخالت بنده بتوانیم میزان بدهی را به مجموعه خدمات دهندگان افراد تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی به حداقل برسانیم.

۶ نکته اجمالی پیرامون ضعف شریعتمداری در دولت دوازدهم
۱۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۷

محمد شریعتمداری در شرایطی در دولت دوازدهم به وزارت صنعت آمد که سه ماه بعد از وزارتش ماجرای واردات خودرو در زمان بسته بودن سایت ثبت سفارش واردات افشا شد و علی رغم فرار وزیر سابق صنعت از زیر بار مسئولیت آن، هنوز ابهامات زیادی در مورد آن وجود دارد.

جزئیات واگذاری بنگاه‌های شستا
۱۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۳

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به واگذاری بنگاه‌های زیرمجموعه شستا گفت: با اولویت فروش به بخش تعاون کار واگذاری توسعه پیدا می‌کند و یا سهمی از واگذاری به بخش تعاون محول می‌شود.

تخصیص ۵ هزار میلیارد برای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان
۱۳ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۴

وزیر رفاه از تخصیص ۵ هزار میلیارد برای همسان سازی حقوق بازنشستگان خبر داد و گفت:صندوق بازنشستگی حق ورود در سرمایه گذاری که سود آور نباشد را ندارد و باید سبدی را اداره کند که به بازنشستگان سود برساند.

حضور ژن‌های خوب در شرکتهای زیرمجموعه وزارت کار!
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۷

حدود شش ماه از استقرار محمد شریعتمداری بر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی می‌گذرد ولی ژن‌های خوب این وزارتخانه با اطمینان و دلی گرم مشغول به فعالیت در شرکت‌های وابسته به این وزارتخانه هستند.