داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار محمد-شریعتمداری
صاحبان خانه کمک معیشتی نمی‌گیرند
۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۶

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: به آن دسته از کسانی که ۹۰۰ میلیون تا یک میلیارد تومان ملک یا دارایی دیگری داشته باشند، کمک معیشتی تعلق نمی‌گیرد.

شریعتمداری: حذف یارانه ثروتمندان با احتیاط انجام می‌شود
۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۰

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: به دلیل فشار نظام سلطه، شرایط زندگی طبقه متوسط و پایین جامعه مطلوب نیست، حذف یارانه پردرآمدها با احتیاط کامل انجام می‌شود.

بی تفاوتی شریعتمداری به رفاه بازنشستگان
۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۵

این روز‌ها که صندوق بازنشستگی کشوری اوضاع مناسبی ندارد توقع می‌رود وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی هرچه زودتر رئیس این صندوق را منصوب کند.

چرا شریعتمداری به آذرآب نرفت؟
۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۷

گلایه‌های کارگر شرکت آذرآب خطاب به وزیر کار: این که ما اینجا جلوی شما نشسته‌ایم با اینکه شما به کارخانه تشریف بیاورید و از نزدیک وضعیت نابسامان آن را ببینید تفاوت دارد.

یارانه ۱۷۰ هزار خانواده که ۷۰۰ هزار نفر هستندِ؛ قطع خواهد شد
۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۱

شریعتمداری درخصوص حذف یارانه دهک‌های با درآمد بالا در جامعه توضیحاتی داد.

دولت در قطع یارانه نقدی بی‌دقتی نخواهد کرد
۸ مهر ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۰

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: اگر نتوان تا پایان سال، یارانه سه دهک بالای جامعه را حذف کرد، دولت این ضرر را تحمل کرده اما در روند شناسایی و حذف دهک های پردرآمد بی دقتی نمی کند.

حذف «با احتیاط» ۳ دهک پردرآمد در مهرماه
۲۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰

شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حاشیه نشست اخیر هیئت دولت از حذف با احتیاط یارانه سه دهک پردرآمد در مهر ماه خبر داد.

یارانه برخی افراد ثروتند از مهرماه حذف می‌شود
۲۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۸

محمد شریعتمداری درباره حذف دهک‌های پردرآمد جامعه گفت: با توجه شرایط اقتصادی کشور‌ و اثار این فشارها بر سطح عمومی قیمت‌هااین کار باید با احتیاط انجام شود. ۴ دستگاه این موضوع رو پیگیری می‌کنند

یارانه نقدی چه کسانی از مهر ۹۸ قطع می شود؟
۱۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۳

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت:در آیین نامه اجرایی سقف درآمدی معینی برای حذف یارانه وجود ندارد و نشان تمکن در سه دهک بالا میزان مصرف خانوارها است، آن دسته از خانواده ها که میزان مصرف‌شان از حد معین بالاتر است مشمول حذف یارانه می‌شوند.

از شهریور یارانه‌ ثروتمندان قطع می‌شود
۱۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۸

شناسایی و حذف یارانه اقشار با درآمد بالا به وسیله وزارت کار و با همکاری وزارت ارتباطات و سازمان برنامه و بودجه و وزارت کشور اجرایی می‌شود.