داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار بیژن-زنگنه
قرارداد توسعه میدان گازی بلال امضا شد
۲۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۷

قرارداد توسعه میدان گازی بلال بین شرکت نفت و گاز پارس به عنوان کارفرما و شرکت پتروپارس به عنوان پیمانکار عمومی به منظور تولید روزانه روزانه ۵۰۰ میلیون فوت مکعب گاز ترش و ۱۵ هزار بشکه میعانات گازی به امضا رسید

زنگنه این دانشگاه را نمی‌خواهد
۲۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۲

استاد دانشگاه نفت معتقد است که واگذاری دانشگاه دیرینه صنعت نفت، صرفا تصمیم شخصی بیژن زنگنه است که هیچ پشتوانه‌ای ندارد. او اشکالات موجود در دانشگاه را دلیلی بر تعطیلی آن نمی‌داند.

از اطلاعات نفتی در مجموعه صنعت نفت محافظت خواهم کرد
۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۵

وزیر نفت: تا آنجا که بتوانم از اطلاعات نفتی در مجموعه صنعت نفت محافظت خواهم کرد و در این زمینه تنها تعداد محدودی از اطلاعات نفتی باخبر هستند.

با سرمایه‌های انسانی صنعت نفت چه کرده‌ایم؟
۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۳

مشاور اسبق وزیر نفت وضعیت نیروی انسانی در نفت را یک بحران می‌داند که حاصل مشکلات انباشته شده است. وی معتقد است که کلیدواژه جوانگرایی که این روزها مرسوم شده، شعاری بیش نیست و باید ارتقاء منطقی سازمانی ایجاد کرد. او در ادامه از تصمیمات سیاست‌زده در صنعت نفت می‌گوید.

شکایت مجلس از «زنگنه» به قوه قضائیه
۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۱

کمیسیون انرژی مجلس شکایت نمایندگان از وزیر نفت در مورد انحراف از اجرای بودجه سال ۹۶ را مورد بررسی قرار می‌دهد.

۶ نکته درباره عرضه بنزین در بورس و الزامات آن
۱۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۳

چهارشنبه گذشته بنزین تولیدی کشور در بورس انرژی عرضه شد. این اقدام اگرچه برای نخستین بار در صنعت نفت صورت می‌گرفت، اما برای آن که اثرات اقتصادی آن ظهور پیدا کند،‌ لازم است مصرف سوخت در کشور مدیریت شود.

زنگنه بخاطر بکارگیری بازنشستگان تذکر گرفت
۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۸

نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس در تذکری به وزیر نفت خواستار کنار گذاشتن نیروهای بازنشسته از صنعت نفت و به کارگیری فارغ‌التحصیلان جوان در این رشته خبر داد.

شرکت مایع سازی گاز طبیعی ایران مشمول ماده ۱۴۱ قانون تجارت شد
۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۰

شرکت مایع سازی گاز طبیعی ایران این روزها حال روز چندان خوشی را نمی‌گذراند. عملیات احداث و تکمیل تاسیسات و ماشین آلات این کارخانه به دلیل مشکلات ناشی از کمبود نقدینگی، از تابستان سال 92 متوقف شده و در سال های اخیر هم هیچ پیشرفتی نداشته است.

مبارزه با تخلفات در وزارت نفت بایگانی می‌شوند!
۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۱

مدیرعامل اسبق شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفته است که وقتی چارچوب قوانین در صنعت نفت رعایت نشده و انتصابات درستی صورت نمی‌گیرد و هیات کارگروه مناقصات هم آموزش‌های لازم را ندیده‌اند و با موارد مبارزه با تحلفات، یا اعمال نفوذ می‌شوند و یا بایگانی!

آماده سازی برنامه وزارت نفت در بخش استارتاپ‌ها
۲۹ تیر ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۰

زنگنه گفت: وزارت نفت برای بخش استارتاپ‌ها که نیمه دوم امسال عملیاتی می‌شود، برنامه مفصلی دارد.