داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار بیژن-زنگنه
زنگنه: نیازمند ۱۰ میلیارد دلار هستیم
۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۴

وزیر نفت گفت: برای اجرای طرح‌های بهینه‌سازی نیازمند اعتباری ۱۰ میلیارد دلاری هستیم، اما نمی‌توان در شرایط تحریم این اعتبار را تامین کرد.

روند قیمت نفت صعودی و به نفع ایران است
۱۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۵

وزیر نفت با بیان اینکه قیمت نفت با بی‌ثباتی بالا و پایین می‌شود، گفت: الان روند قیمت نفت صعودی و به نفع ماست.

زنگنه نباید کارت سوخت را کنار می‌گذاشت
۱۰ دی ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۰

غلامحسین حسنتاش با بیان اینکه تا وقتی که شرایط کشور نرمال نشده، نباید کارت سوخت حذف می‌شد، افزود: با توجه به اینکه برای ایجاد کارت سوخت هزینه‌‎های گزافی صورت گرفته بود و حداقل می‌شد اطلاعات زیادی از آن به دست آورد و در مواقع ضرور دوباره از آن استفاده کرد، نباید آن را کنار می‌گذاشتند.

استیضاح زنگنه منتفی شد
۲ دی ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۶

عضو هیات‌رئیسه مجلس شورای اسلامی از منتفی‌شدن استیضاح وزیر نفت خبر داد.

استیضاح کنندگان «زنگنه» امضاهای خود را پس نگرفتند
۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۰

عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: هیچ کدام از استیضاح کنندگان «زنگنه» امضاهای خود را پس نگرفتند از این رو با عدم اعلام وصول این استیضاح، جایگاه مجلس را تضعیف می‌کنید.

بازخوانی ۵ وعده‌های مهم هزاروچهارصدی زنگنه
۳۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۱

۵ برنامه از مهمترین برنامه‌های وزارت نفت دولت‌های یازدهم و دوازدهم قرار است در سال ۱۴۰۰ تکمیل شوند و به بهره‌برداری برسند.

پالایشگاه سازی به سبک زنگنه، ۲۰ هزار میلیارد تومان برای هیچ!
۲۸ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۵

پروژه احداث واحدهای پالایشی سیراف که چند سال از توقف آن می‌گذرد، به نظر می‌رسد با خبر وزیر نفت در مورد تامین ۲۰ هزار میلیارد تومان سرمایه از منابع بانک مرکزی دوباره در دستور کار وزارت نفت قرار گرفته است. پروژه‌ای که بسیاری بر غیرکارشناسی بودن احداث آن تاکید دارند.

زنگنه کارت سوخت را با تک نرخی کردن بنزین از دور خارج کرد
۲۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۰

یک کارشناس اقتصاد انرژی گفت: وزارت نفت با تک نرخی کردن بنزین، کارت سوخت را عملا از دور خارج کرد و این تصمیم باعث شد در طول سه سال روزانه ۲۰ میلیون لیتر بنزین از منابع کشور هدر رود.

فاجعه «فاز ۱۲ پارس جنوبی»: از مهاجرت گاز ایران به سمت قطر تا همراهی «زنگنه»
۲۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۵

انتشار گزارش فعالیت‌های توتال در پارس جنوبی بعد از گذشت ۲۰ سال، حائز نکات قابل توجهی بود که جای ورود نهادهای نظارتی در آن خالی است. بعد از گذشت دو دهه از توسعه میدان گازی پارس جنوبی که اشکالات اساسی در آن بروز پیدا کرده، آیا کسی پیگیر اشتباهات صورت گرفته توسط شرکت‌های داخلی و خارجی که منجر به حیف و میل سرمایه‌های مردم شده، خواهد بود؟

باک خالی مجلس برای استیضاح بنزینی !
۲۶ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۵

در هفته های اخیر برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی استیضاح وزرای کشور و نفت را در دستور کار قرار داده بودند اما اخباری که دیروز از بهارستان می رسید نشان دهنده این بود احتمال این که هر دو استیضاح منتفی شود قوت گرفته است.