داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار محمدجواد-آذری-جهرمی
بدهکارانی که طلبکار شدند؛ فرار به جلوی مقامات دولت بی تدبیر
۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۰

اولین بدهکاران و کسانی که امروز باید پاسخگوی عملکرد خود باشند، جناب جهرمی و تیم همراهش در وزارت ارتباطات است نه اینکه خود را در مقام مدعی و طلبکار قرار بدهند

نامه نمایندگان تهران به وزیر ارتباطات برای اتصال اینترنت موبایل
۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۵

نمایندگان تهران در نامه‌ای به وزیر ارتباطات خواستار وصل اینترنت به خصوص اینترنت موبایل شدند.

قطعی اینترنت، بهانه جدید سناتور‌های آمریکایی برای تحریم مقامات ایرانی
۵ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۸

۷ سناتور ضد ایرانی مجلس سنای آمریکا با ارسال نامه‌ای به ترامپ خواستار تحریم تمام کسانی شدند که باعث قطعی اینترنت در ایران هستند.

ادعای اعطای یک گیگابایت اینترنت به همه مشترکان موبایل
۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۳

وزارت ارتباطات از اعطای یک گیگابایت اینترنت به همه مشترکان تلفن همراه در پی قطع یک هفته ای شبکه اینترنت، خبر داد.

آذری جهرمی: اتصال اینترنت همراه منتظر دستور وزیر کشور است
۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۰

گفته آقای آذری جهرمی در بخشی از استان‌ها اینترنت از طریق وای فای خانگی وصل شده اما وصل شدن اینترنت همراه منتظر دستور وزیر کشور است.

واکنش آذری جهرمی به تحریم شدنش توسط آمریکا
۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۱

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در واکنش به تحریم خود از سوی آمریکا در توئیتر واکنش نشان داد و نوشت: همچنان از دسترسی به اینترنت دفاع می کنم.

آیا وزیر جوان پاسخگوی خسارت روزانه ۳۰۰ میلیاردی خواهد بود؟
۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۹

 کسب و کارهای اینترنتی دچار مشکل شده اند. هرچند شبکه ملی اطلاعات که قبل از قدرت گرفتن غرب گرایان در کشور مورد توجه واقع شده بود امروز توانسته تا حدودی از مشکل بانک ها و کسب و کارهای اینترنتی کم کند اما با این حال نمی توان از خسارت زیادی که به همین کسب و کارها وارد شده است چشم پوشی کرد.

اپراتورهای VPN قانونی ایجاد خواهد شد؟
۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۰

ماجرای ایجاد VPN قانونی چند هفته‌ای است که آغاز شده و مخالفان و موافقان زیادی دارد. موضوعی که قرار است این هفته در مجلس در کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه نیز بررسی شود.فیلترینگ برخی از شبکه‌های اجتماعی در کشورباعث شده فیلترشکن‌ها بازار گرمی برای خود رقم بزنند، موضوعی که وزارت ارتباطات در ماه‌های اخیر چندین بار به آن واکنش نشان داده و مشخصاً محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات به آن حمله کرد. آذری جهرمی در ماه‌های اخیر بارها گفته باید با این تجارت بزرگ در کشور برخورد شود.

موفقیت آذری جهرمی قابل کتمان نیست؛ اما...
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۱

معرفی الهه‌ی مورد سوء استفاده‌ی وس قرار گرفتن، دمیدن در آتش انتقادات چیپ و سیاسی، ضریب دادن به منتقدان غیرمتخصص، تلاش برای عمومی کردن مطالبه در کنار پاسخگویی، تحرک و اعمال حاکمیت کمپینی ایجاد می‌کند که نتیجه‌ی آن را می‌توان در تعداد مخاطبان گفت‌وگوی وزیر با مخاطبان صفحه‌ی اینستاگرامش دید. وزیر جوان هم دیده می‌شود و هم قدرت سیاسی‌ش را افزایش می‌دهد.

پشت پرده شوآف وزارت ارتباطات درباره ارزش افزوده ها
۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۴

رسانه حامی دولت و رپورتاژر آذری جهرمی، متصدی ارزش افزوده از آب درآمد.