داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار قاچاق
کسانی که کارت سوخت را کنار گذاشتند با قاچاقچیان ارتباط داشتند
۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۳

شمس اردکانی گفت: کارت سوخت یک دستاورد ملی بود و کسانی از توقف استفاده از کارت سوخت سود بردند که ارتباط تنگاتنگی با قاچاقچیان سوخت دارند.

واردات عجیب پوشاک قاچاق به کشور
۲۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۱

عضو کمیسیون صنایع مجلس گفت: بر اساس بررسی کمیته رصد قاچاق، ۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون دلار قاچاق در حوزه پوشاک داریم.

خودروهای لوکس قاچاق در انبار خاک می‌خورند
۱۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۵:۰۰

مدیرکل مبارزه با قاچاق کالا و ارز سازمان تعزیرات حکومتی گفت که خودروهای لوکس قاچاق همچنان در انبار ام‌ال تملیکی استان فارس نگهداری می‌شوند.

عرضه لوازم خانگی داخلی با برند خارجی
۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۷

رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی با اشاره به افزایش لوازم خانگی قاچاق گفت: خریداران کالای مورد نیاز خود را در دبی تهیه و سپس آن را از قاچاقچی در تهران تحویل می‌‌گیرند.

دامداران به امید صادرات از عرضه دام امتناع می‌کنند
۱۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۰

نتایج بدست آمده از نوسانات بازار گوشت قرمز نشان می‌دهد که عامل اصلی افزایش نرخ گوشت، قاچاق دام به کشور‌های حاشیه‌ای است.

شناور خارجی با ۷۰۰ هزار لیتر سوخت قاچاق توسط سپاه توقیف شد
۱۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۳

شامگاه چهارشنبه ۹ مرداد ساعت ۲۱و ۳۰ دقیقه نیروهای گشتی پایگاه منطقه دوم دریایی سپاه با اشراف اطلاعاتی یک کشتی خارجی حامل سوخت را توقیف کردند.

جریمه میلیونی برای کارت‌های سوخت گمشده
۱۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۶

با اینکه تنها 8 روز تا زمان آغاز سوخت‌گیری با کارت‌های سوخت شخصی فرصت باقی است اما ظاهرا هستند کسانی که برای دریافت کارت سوخت خود باید به دلیل سوءاستفاده از کارت سوخت‌شان در استان‌های مرزی جریمه پرداخت کنند.

دومین عرضه بنزین در بورس، فردا یکشنبه
۱۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۹

روابط عمومی بورس انرژی ایران_شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی، یکشنبه هفته آینده 10 هزار تن بنزین با اکتان 91 را به قیمت پایه هر تن 581دلار و نیز بنزین با اکتان 95 به حجم‌های 3 هزار و 5 هزار تن به نرخ پایه هر تن 630 دلار با هدف صادرات عرضه می‌کند.

آیا قاچاق پوشاک در سال ۹۷ کاهش یافت؟
۳۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۶

دبیر اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان پوشاک کشور با بیان اینکه در سال ۹۷ فقط ۱۰۰ میلیون دلار از حجم قاچاق پوشاک کاهش یافته است، گفت: این آمار به هیچ عنوان به معنای کاهش رتبه قاچاق پوشاک در کشور نیست.

توقیف یک کشتی ‌خارجی حامل قاچاق بنزین توسط سپاه+ واکنش انگلیس
۲۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۴

این کشتی که ظرفیت حمل ۲ میلیون لیتر سوخت را دارد با ۱۲ خدمه خارجی در حال عزیمت  برای تحویل سوخت قاچاق دریافتی از لنج های ایرانی به کشتی های بیگانه در مناطق دور تر بود که با هوشمندی رزمندگان نیروی دریایی سپاه ناکام ماند.