داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار پدافند-غیرعامل
سردار جلالی: مفسدین اقتصادی ستون پنجم دشمن هستند
۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۴

سردار جلالی: مفسدین اقتصادی ستون پنجم دشمن هستند، تاکید کرد: دفاع از سفره و معیشت مردم باید در اولویت باشد و سیستم هوشمندی برای حمایت از اقشار مختلف مردم داشته باشیم. از سویی باید با مفسد، فاسد و مفسده مقابله کرد. خوشبختانه شمشیر عدالت توسط قوه قضائیه بلند شده است. ممکن است برخی هم از مقابله با فساد بدشان بیاید، ولی باید با مفسدین اقتصادی مقابله قاطع، شفاف، به موقع و به دور از سیاسی کاری کرد. با هر مفسدی در هر مقامی برخورد کرد و در این زمینه نباید دوقطبی سیاسی ایجاد کرد.

به همه حملات سایبری امریکایی ها پاسخ دادیم
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰

سردار جلالی در حاشیه نمایشگاه صنایع بومی پدافند غیرعامل از امن بوده چند لایه ای سپر دفاعی کشور در برابر حملات سایبری خبر داد.

۵۱ شهر به سامانه رصد تجهیزات بیولوژیک و هسته‌ای مجهز خواهند شد
۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۲

رییس سازمان پدافند غیرعامل اعلام کرد: تا اواسط سال ۱۳۹۹، ۵۱ شهر ایران به وسیله تجهیزات بومی به سامانه رصد تهدیدات بیولوژیک، شیمیایی و هسته‌ای مجهز خواهد شد.

ذوالنور: دشمن پوشک بچه را به گونه‌ای تهیه می‌کند که موجب عقیم‌سازی می‌شود
۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۶

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: گاهی دشمنان پنبه‌هایی که با آنها پوشک بچه یا مشابه آن تولید می‌شود را به گونه‌ای تهیه می‌کنند که موجب عقیم‌سازی می‌شوند.

دشمن بدنبال این است که اقتصاد ما فلج شود
۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۷

حجت الاسلام رئیسی: یقین بدانید امروز استقلال اقتصادی و اقداماتی که در حوزه تولید و رونق تولید انجام شود، بهترین مصون سازی را می‌تواند در مقابل دشمن و تهدیدات دشمن داشته باشد. امروز دشمن بدنبال این است که اقتصاد ما فلج شود و حرکتی نداشته باشد و ما در حوزه اقتصاد فضای مجازی کار نکنیم و به یکسری از مسائل ظاهری فضای مجازی بپردازیم؛ درحالیکه اقتصاد فضای مجازی، اقتصادی است که باعث شده امروز پاکستانی‌ها و هندی‌ها و بسیاری از کشورها در حد پول نفت ما از این اقتصاد درآمد کسب کنند.

آمریکا رسما اعلام جنگ سایبری کرده است
۱۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۴

رئیس سازمان پدافند غیرعامل گفت: امروز در یک موقعیت پساپیروزی در مقابله با دشمن هستیم یعنی توانستیم یک درگیری با دشمن را با پیروزی بگذرانیم و بازدارنگی نامتقارن درحوزه دفاع را تنظیم کنیم.

جنگ ۵ لایه آمریکا علیه ایران را مهار کرده‌ایم
۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۵

سردار جلالی گفت: توانسته‌ایم جنگ ترکیبی که در پنج لایه آمریکا علیه ما آغاز کرده بود را مهار کنیم.

ایران توطئه‌های دشمنان را خنثی کرد
۲ آبان ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۳

رئیس سازمان پدافند غیرعامل ایران گفت: ایران زیرساخت‌های قدرتمندی برای مقابله با تهدیدات دشمنان دارد و موفق به شکست توطئه‌های آنان شده است.

سردار جلالی: امروز اربعین به نماد اقتدار دنیای اسلام تبدیل شده است
۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۳

رئیس سازمان پدافندغیرعامل کشور با بیان اینکه نیازمند قانونی مدرن برای پدافند غیرعامل با رویکرد مردم محور هستیم، گفت: سند راهبردی پدافند شهری تصویب شده است و ظرف هفته آینده ابلاغ می‌شود.

اعلان جنگ علنی آمریکا در فضای سایبری علیه ایران
۱۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۲

رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور گفت: اشراف نیروی‌های مسلح بر آسمان ایران و ساقط کردن پهپاد جاسوسی آمریکا، ضرب شستی بود که با بهم ریختن معادلات نظامی دشمن، شبح جنگ را فراری داد.