داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار فتنه
منتظری در سال‌های پایانی عمرش در برابر دیدگاه‌های خود ایستاد!
۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۵

تازه‌ترین قسمت از برنامه دانشجویی «رادیکال سه» به سراغ بررسی کارنامه مرحوم آیت‌الله حسینعلی منتظری رفت؛ علی صدری‌نیا کارگردان مستند «قائم‌ مقام» که با محوریت زندگی مرحوم منتظری ساخته شده، مهمان این قسمت از «رادیکال سه» بود و در ارتباط با شخصیت و عملکرد سیاسی مرحوم منتظری صحبت کرد.

جنگ نمی‌شود اما در مقابل تحمیل با قدرت می‌ایستیم
۱۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۶

رهبر انقلاب تأکید کردند: ما معتقدیم که خدا با ما است و پیروزی نیز متعلق به ملت ایران است. همچنین معتقدیم فردای این کشور بمراتب بهتر از امروز خواهد بود، همان‌گونه که امروز کشور بهتر از دیروز است.

فیلم: سفر افرادی به ظاهر علمی در سال ۸۸ به ایران با اهداف امنیتی
۱۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۷

روایت حسین شریعتمداری از سفر برخی چهره‌های به ظاهر علمی در سال ۸۸ به ایران که با اهداف امنیتی و سیاسی انجام شد.

نماهنگ: آیات عهد؛ دفاع از قانون در جریان فتنه ۸۸
۱۰ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۱

آیات عهد، یک روایت تصویری ویژه از چهل سال فعالیتها و نقاط مهم عملکرد انقلابی حضرت آیت‌الله سیدعلی خامنه‌ای است که مخاطبان را با گوشه‌های بی‌نظیری از کنش‌های اثرگذار ایشان از آغاز پیروزی انقلاب و سی سال رهبری نظام اسلامی آشنا می‌کند.

فتنه‌های علیه کشور طراحی دشمن است
۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۵

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه امنیت در کشور برقرار است، گفت: مسؤولین کشور به فکر امنیت اقتصاد مردم و معیشت باشند.

۹ دی: از عبرت فتنه‌های قدیم تا هشدار درباره فتنه‌های جدید
۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۸

آیین بزرگداشت حماسه ۹ دی از دقایقی پیش با شعار محوری و سراسری «یوم الله نهم دی، مظهر بصیرت، ولایتمداری و عبور از فتنه‌ها» آغاز شد.

رئیسی: ناامید کردن دشمن هم‌چنان اولویت مردم است
۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۲

رئیس قوه قضائیه گفت: ناامید کردن دشمن هم‌چنان اولویت مردم است، البته مردم گلایه‌ها، مشکلات و خواسته‌های جدی دارند و باید عمیقاً به آن توجه شود.

جامعه‌شناسی فتنه: درک اجتماعی از فتنه به مثابه کنش طبقه مرفه جدید
۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۱

میزان موفقیت در مقابله با فتنه‌ی بعدی، با میزان شکل‌گیری خودآگاهی اجتماعی در برابر طبقه‌ی مرفه جدید نسبتی مستقیم دارد. موفقیت در فتنه‌‌ی آینده تابعی است از میزان امکان و توسعه کنش اجتماعی در برابر فتنه‌ی موجود و کانون اکنونی فتنه در بطن امر اجتماعی.

۹ دی، بهانه‌ای برای مبارزه با فتنه اقتصادی
۹ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۷

امروز دهمین سالگرد بزرگداشت حرکت مردمی در روز ۹ دی سال ۸۸ است. تفاوت بزرگداشت امسال با سال‌های قبل، توجه به ابعاد جدید فتنه در کشورمان است؛ فتنه‌ای که بر بنیان‌های ضعیف اقتصادی کشور دست گذاشته و مترصد بهره‌برداری سیاسی از آن است.

سردار نجات: ملت بصیر ایران در ۹دی آتش فتنه را خاموش کردند
۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۲

معاون فرهنگی سپاه پاسداران گفت: استوانه نظام مردم هستند، بطوری که از ابتدای انقلاب به شکلی نظام طراحی شد که با مردم عجین است، لذا انقلاب ما بدون قشر مستضعف و پایین جامعه که همیشه در صحنه بودند، معنا و مفهومی ندارد.