داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار فتنه
توپخانه‌های رسانه‌ای لندن چگونه کار می‌کند؟
۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۹

اعتراضات آبان‌ماه ایران که با دخالت آشوبگران به انحراف رفت یک نکته ویژه داشت و آن تمرکز ویژه سه رسانه فارسی زبان مستقر در لندن بود. این رسانه‌ها گویا خود را آماده این شرایط کرده بودند. به‌نحوی که با آغاز سهمیه‌بندی بنزین و شروع برخی اعتراضات در شهرها حرکت هماهنگ این سه رسانه که دو مورد آن تحت کنترل انگلیس و دیگری تحت حمایت سعودی است شروع شد و خط آشوب و تخریب گسترده اموال عمومی از سوی این رسانه پررنگ شد. در این گزارش به حرکت مشترک این شبکه‌ها خواهیم پرداخت.

چگونه فقدان هویت شهری، امنیت را به خطر می اندازد؟
۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۱

نحوه ی شهرسازی و گسترش کلان‌شهرها از سالیان گذشته محل بحث کارشناسان شهرسازی بوده است. بسیاری از کارشناسان با توجه به منسوخ شدن اینگونه شهرسازی‌ها، نسبت به تبعات امنیتی شکل‌گیری شهرک‌های اقماری اطراف کلان شهرها هشدار داده بودند ولی آشوبهای امنیتی پس از سهمیه‌بندی بنزین در شهرک‌های اقماری اطراف کلانشهرهایِ شیراز و کرج بار دیگر ضرورت بازنگری در این نوع شهرسازی و گسترش کلان‌شهرها را بر همگان آشکار می‌کند

مرگ بر فتنه گر چه قمه کش چه برهم زننده معیشت مردم!
۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۳

اری مرگ بر فتنه گر ، چه قمه و سلاح به دست، چه بر هم زننده زندگی مردم با سیاست غلط و بی تدبیری اقتصادی

فتنه اخیر در عراق آمریکایی - سعودی بود
۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۵

رئیس قوه قضاییه گفت: فتنه اخیر در عراق، یک فتنه آمریکایی - سعودی بود تا جریان اربعین را تحت‌الشعاع قرار دهند.

طرح «نشست منطقه‌ای» در عراق؛ تداوم فتنه‌انگیزی حکام عرب
۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۷

رئیس جمهور عراق درحالی طرح «نشست منطقه ای» در بغداد را مطرح کرده است که رژیم های آل سعود، آل خلیفه و آل نهیان با سیاست های فتنه انگیزانه خود عملا راه برقراری ثبات در منطقه را مسدود کرده اند.

راهپیمایی سال‌ ۷۸و۹۶ علیه فتنه‌، با وجود اختلافات زیاد انجام شد
۱۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: به بسیاری از راهپیمایی‌ها همچون سال ۷۸ و دی‌ماه ۹۶ علیه فتنه‌گران، اجازه برگزاری داده نمی‌شد.

حمله به شورای نگهبان به بهانه انصراف غلامی
۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۶

عضو کمیسیون امور داخلی مجلس با اشاره به انصراف آقای غلامی از نامزدی انتخاب عضو حقوقدان شورای نگهبان گفت: موضوع کاملا شفاف بوده و به نظر می‌رسد اصلاح‌طلبان به بهانه این انصراف به دنبال حمله به شورای نگهبان هستند.

عاملان ۱۸تیر «کوی دانشگاه» رابیشتر بشناسیم
۱۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۷

عاملان آشوب در تیر ۷۸ افرادی وابسته به جبهه ملی و احزاب و گروه‌های ضدانقلاب بودند که برای آشوب‌آفرینی از آمریکا پول دریافت می‌کردند.

حکم دادگاه برای جرم رضاخاتمی اندک است
۱۶ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۷

عضو هیأت‌رئیسه مجلس گفت: مجازات اعلام شده برای محمدرضا خاتمی در برابر جرم بزرگ و سخنان خیانت‌بار او علیه کشورمان کوچک است.

واقعیتِ برساخته‌ی رسانه از فتنه‌ ۸۸
۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۴

پوشش حرفه‌ای وقایع ۸۸ توسط رسانه‌های معاند خارجی یا داخلیِ همراه با جریان حامی شورش‌ها چنان با شور و هیجان و البته تکرار یک خطِ خبری انجام شد که هنوز که هنوز است به مخاطب اجازه نداده نه اینکه به روایت رسانه‌ها از شدت اعتراضات و حجمِ میدانی اعتراضات فکر کند که حتی اجازه نداده نگاهی به دور و بر خودش بیاندازد تا ببیند واقعاً در سال ۸۸ «کشور» به مدت هشت ماه دچار آشوب بود؟