داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار فتنه
راهپیمایی سال‌ ۷۸و۹۶ علیه فتنه‌، با وجود اختلافات زیاد انجام شد
۱۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: به بسیاری از راهپیمایی‌ها همچون سال ۷۸ و دی‌ماه ۹۶ علیه فتنه‌گران، اجازه برگزاری داده نمی‌شد.

حمله به شورای نگهبان به بهانه انصراف غلامی
۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۶

عضو کمیسیون امور داخلی مجلس با اشاره به انصراف آقای غلامی از نامزدی انتخاب عضو حقوقدان شورای نگهبان گفت: موضوع کاملا شفاف بوده و به نظر می‌رسد اصلاح‌طلبان به بهانه این انصراف به دنبال حمله به شورای نگهبان هستند.

عاملان ۱۸تیر «کوی دانشگاه» رابیشتر بشناسیم
۱۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۷

عاملان آشوب در تیر ۷۸ افرادی وابسته به جبهه ملی و احزاب و گروه‌های ضدانقلاب بودند که برای آشوب‌آفرینی از آمریکا پول دریافت می‌کردند.

حکم دادگاه برای جرم رضاخاتمی اندک است
۱۶ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۷

عضو هیأت‌رئیسه مجلس گفت: مجازات اعلام شده برای محمدرضا خاتمی در برابر جرم بزرگ و سخنان خیانت‌بار او علیه کشورمان کوچک است.

واقعیتِ برساخته‌ی رسانه از فتنه‌ ۸۸
۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۴

پوشش حرفه‌ای وقایع ۸۸ توسط رسانه‌های معاند خارجی یا داخلیِ همراه با جریان حامی شورش‌ها چنان با شور و هیجان و البته تکرار یک خطِ خبری انجام شد که هنوز که هنوز است به مخاطب اجازه نداده نه اینکه به روایت رسانه‌ها از شدت اعتراضات و حجمِ میدانی اعتراضات فکر کند که حتی اجازه نداده نگاهی به دور و بر خودش بیاندازد تا ببیند واقعاً در سال ۸۸ «کشور» به مدت هشت ماه دچار آشوب بود؟ 

۱۰ سوال از محمدرضا خاتمی
۱۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۹

فارغ از تغییر زیرکانه عنوان «تقلب ۸ میلیونی» در انتخابات به «فساد در انتخابات» در اظهارات اخیر خاتمی، باید دید آیا اسناد و مدارک مورد ادعای وی می‌تواند به همه سوالات و تبعات حقوقی اتهام تقلب در برگزاری انتخابات توسط نهادهای قانونی جمهوری اسلامی ایران پاسخ دهد.