داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار امام-خمینی
آیت‌الله سیستانی درخواست ملاقات آمریکایی ها را رد کرد
۲۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۵

یک منبع آگاه خبر داد که آیت الله سیستانی در دیدار با آیت الله مصباح یزدی تأکید کرد که استعمار و به خصوص انگلستان با استفاده از فضای مجازی درپی ایجاد فتنه فرقه ای است.

مداح‌ها سلبریتی نیستند!
۱۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۰

میثم مطیعی گفت: هیچ رقابتی بین مداحان وجود ندارد. ما نه سلبریتی هستیم، نه فوتبالیست هستیم نه بازیگر و غیره. پشت سر ما یک حقیقت بزرگ به نام اهل بیت وجود دارد و همه مردم ما را با آن می‌شناسند.

چرا منافقین در سال ۶۷ اعدام شدند؟
۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۹

امام هم حکم داده بود که چند نفر به صورت شورایی مسئله زندانی‌هایی که در زندان هستند را پیگیری کنند و ببینند که اگر این‌ها در حمایت از مجاهدین خلق در موضع خود به نفع منافقین محکم هستند، حکم‌شان اعدام است. این‌ها از مجاهدین خلق طرفداری کرده و با اسلحه دستگیر شده بودند ولی با اغماض نظام جمهوری اسلامی چون آدمنکشته بودند، به ۱۰ تا ۲۰ سال زندان محکوم شده بودند.

برخی نمایندگان مجلس اهل زد و بندهای بزرگ هستند
۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۷

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با تاکید بر اینکه مجلس یازدهم باید مجلسی متناسب با گام دوم باشد، گفت: برخی نمایندگان مجلس با زد و بندهای بزرگ، پول‌های کلان به جیب می‌زنند.

ارتقای ظرفیت‌ دفاعی کشور در دستور کار نیروهای مسلح می‌باشد
۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۰

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تمرکز نظام سلطه و استکبار بر محدودسازی ظرفیت‌ها و قابلیت‌های دفاعی کشور را بیانگر موفقیت و تأثیر راهبردی این عرصه در ناکام‌سازی راهبردها و سناریوهای ضدایرانی جبهه دشمن دانست.

خطر «غدیر سکولار»
۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۹

از نگاه غیرانقلابی و سکولار به غدیر صرفا کار امور فرهنگی مانند جشن و بزرگداشت و پخش شیرینی و جدل‌های تاریخی با اهل تسنن و نهایتا خواندن شعر درباره مقام‌های معنوی امیرالمؤمنین درمی‌آید که البته همه این‌ها در جای خودش لازم و ضروری است؛ اما از نگاه اسلام ناب به غدیر تأسیس حکومتی در زمان غیبت درمی‌آید که دربرابر طاغوت داخلی و خارجی قیام کند و کشور اسلامی را از وابستگی برهاند و به آن استقلال و عزت و امنیت و عدالت ببخشد.

نشانه‌هایی از صدور انقلاب
۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰

در سال ۵۸ و در اوج ناآرامی های داخلی، بی نظمی ها، نبود سازماندهی درست نیروهای نظامی، تهدید خارجی و ده‌ها مسئله و بحران دیگر،‌ شاید خوش بین ترین تحلیلگران هم تصور نمی‌کردند که انقلاب اسلامی مردم ایران، در بهترین شرایط بتواند بقای خود را تضمین کند، اما همان زمان، بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی، با عبور از موضوع تثبیت انقلاب، از صدور انقلاب اسلامی سخن می‌گفتند.

ابعاد سیاسی برائت از مشرکین
۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۸

سال‌هاست مقامات سعودی که خود را به‌عنوان خادم حرمین‌شریفین جا می‌زنند، در پی آنند تا از فریضه حج، چهره‌ای منفعل و غیرسیاسی و حداکثر در حد و اندازه یک عبادت دسته‌جمعی ارائه کنند. این خلاف آن چیزی است که رهبر انقلاب امسال فرمودند که «حج یک کار سیاسی و عیناً تکلیف دین است». تلاش سعودی‌ها و هم‌پیمانان منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای آنان برای سیاسی نشدن حج، طبیعتاً ناظر بر مراسم برائت از مشرکین نیز می‌شود. با وجود این تلاش مذبوحانه، هر تظاهرات اعتراضی مسلمانان، هر ساله پرشورتر از سال قبل در صحرای عرفات برگزا

شیخ‌ فضل‌الله بر‌ دا‌ر «مشروطه»
۱۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۳

واژه «مشروطه» چگونه مهمان ناخوانده فرهنگ ایرانیان شد، آن‌هم در شرایطی که مطالبه جدی مردم ایران تأسیس «عدالتخانه» بود؟ علما و روشنفکران هریک چه نسبت‌هایی با واژگانی مانند آزادی، مشروطه، عدالت، ترقی و... داشتند؟

ایستادگی امروز ما در برابر تهدیدات دشمن به معنای پیروزی ماست
۱۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۲:۰۰

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: امروز اگر در مقابل تهدید‌ها ایستادگی شده است، این به معنای پیروزی است که بر اساس اعتقادات مردم محقق شده است.