داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار امام-خمینی
از آن جمعه تا این جمعه
۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۶

حضرت امام(ره)می‌فرمودند «من با جرأت مدعی هستم که ملت ایران و توده میلیونی آن در عصر حاضر بهتر از ملت حجاز در عهد رسول‌الله(ص) و مردم کوفه در عهد امیرالمومنین(ع) هستند» .

چرا یک ایرانیِ واقعی، باید ضد آمریکا باشد ؟!!
۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۹

این روزها تلاش‌هایی جهت کمرنگ کردن یا حذف شعار راهبردی «مرگ بر آمریکا» به بهانه فراهم کردن زمینه روابط ایران و آمریکا بر سر موضوعات مختلف صورت می¬گیرد.که با تحلیل های متفاوتی از سوی محافل و شخصیت های سیاسی و افکار عمومی روبرو شده است. در میان افراد طیف خاصی هستند که طرفدار سازش با آمریکا هستند. طرفداران سازش با آمریکا ابتدا می¬گفتند و می¬گویند : اینهمه «مرگ بر آمریکا» نگویید زشت است.

رحیم‌پور ازغدی: مذاکره وسیله است، چه مذاکره خادمانه باشد، چه مذاکره خائنانه.
۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰

عضو شورای نمایندگان نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها اظهار کرد: مذاکره وسیله است، چه مذاکره خادمانه باشد، چه مذاکره خائنانه. کسی با کلمه مذاکره و اصل آن ذاتاً مشکلی ندارد، بستگی دارد چه‌ کسی با چه‌کسی و بر سرِ چه‌چیزی و چگونه مذاکره کند. آدم قوی و ملی می‌تواند مذاکره کند؛ اما آدم ضعیف و منفعل و ذلیل نمی‌تواند مذاکره کند، چرا که چنین آدمی نمایندۀ ملت ضعیف است.

گنج های جنگ الگوی قدم برداشتن در گام دوم است
۸ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۷

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام عصر دیروز با حضور در «انزلی محله» شهرستان لنگرود استان گیلان، در مراسم یادواره 59 شهید والامقام این منطقه به ایراد سخنرانی پرداخت.

شاگرد شیخ زکزاکی: ما با وجود تهدیدها وظیفه خود را انجام می‌دهیم
۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۸

عضو جنبش اسلامی نیجریه با بیان اینکه رژیم سعودی از نفوذ و گسترش تفکر شیعه احساس نگرانی می‌کند، گفت: عربستان برنامه‌هایی برای تخریب روحانیون شیعه دارد تا نظر مردم را نسبت به شیعیان خراب کند.

پیش بینی آیت الله قاضی از روزی که عکس امام بر روی اسکناس ها چاپ خواهد شد
۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۰

فرزند آیت‌الله سیدحسین قاضی‌طباطبایی از روزی می‌گوید که آیت‌الله شهید سیدمصطفی خمینی، خاطره‌ای از پدر او یعنی آیت‌الله قاضی‌طباطبایی نقل می‌کند و روزی را می‌بیند که عکس امام روی اسکناس‌های ایران چاپ می‌شود.

فیلم: از سید مصطفی خمینی چه میدانیم؟
۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۰

واکنش امام (ره) به فوت فرزند ارشدشان چه بود؟

خاطره‌ای جالب از راهپیمایی امام خمینی(ره) مسیر کربلا
۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۹

نسیم آنلاین: اینجا خاطره ای جالب از حجت‌الاسلام ری شهری از راهپیمایی امام خمینی(ره)  مسیر کربلا و سبک قدیم پیاده‌روی اربعین تا منابع روایی آن را ببینید:

سرلشکر سلامی: سعودی ها و اسرائیلی ها از آمریکا دلسرد شده اند
۱۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۱

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: دوستان آمریکا که سعودی ها و اسرائیلی ها هستند از آمریکا دلسرد شده اند و می دانند که در روزهای سختشان آمریکا توان حمایت از آنها را نخواهد داشت.

«رزمایش‌های مخفیانه» برگزار می‌کنیم
۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۲

رئیس مرکز مطالعات و تحقیقات راهبردی ارتش گفت: من با بالگرد ۲۱۴ و امیر قربانی فرمانده فعلی هوانیروز با بالگرد کبری ۲۰۹ در ارتفاع پایین داخل خاک عراق رفتیم و مواضع داعش را شناسایی کردیم.