داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار میترا-استاد
پشت پرده نجات نجفی از قصاص
۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۵

یکی از وکلای اولیای‌دم میترا استاد درباره اینکه چه کسانی برای نجات نجفی از قصاص و اخذ رضایت خانواده میترا استاد، پیش‌قدم شدند، توضیح داد.

نجفی از خانواده استاد رضایت گرفت
۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۹

محمدعلی نجفی؛ شهردار اسبق تهران که به‌اتهام قتل "میترا استاد" همسر دومش به قصاص محکوم شده بود از اولیای دم رضایت گرفت.

قاتلان زنجیره‌ای میترا استاد!
۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۶

 میترا استاد یک‌بار توسط مردی به قتل رسید که می‌خواست تهران را شهری امن، برای زنان کند و صدبار توسط کسانی به قتل رسید که سرقفلی حقوق زنان در ایران را به نام خود زده‌اند، میترا استاد یک بار با اسلحه محمدعلی نجفی کشته شد و صد بار با قلم مدعیان حقوق زنان...

چند دلیل قاطع عیان کننده نیت «قتل عمد» توسط «نجفی»
۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۴

اگر این اتفاق، غیرعمد بود اولین کار سراسیمه شدن نجفی بود. باید دستپاچه می‌شد با اورژانس تماس می‌گرفت اما می‌بینیم که قاطعانه می‌رود، 5 تیر می‌زند، می‌داند به ناحیه قلب زده یعنی غیرارادی نبوده است. 

برای فرار از فشار ها مدعی مهدورالدم بودن همسرم شدم
۲۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۶

دقایقی پیش اولین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده قتل میترا استاد همسر دوم محمدعلی نجفی شهردار اسبق تهران در شعبه نهم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی محمدی کشکولی آغاز شد.

دخالت دستگاه های اجرایی در روند پرونده نجفی
۲۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۳

قاضی کشکولی در نخستین جلسه رسیدگی به پرونده قتل همسر دوم محمدعلی نجفی شهردار اسبق تهران گفت: متاسفانه برخی دستگاه‌های اجرایی سعی کردند در امور قضایی دخالت کنند و باعث تشویش اذهان عمومی شدند.

مجازات حبس برای نگهداری یا استفاده از سلاح گرم خودکار
۱۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۵

یک حقوقدان درباره مجازات نگهداری یا استفاده از سلاح گرم خودکار گفت: هر کس در ساخت، مونتاژ، فروش یا توزیع سلاح گرم سبک خودکار، مهمات یا قطعات مؤثر آن نقش داشته باشد، قانون مجازات حبس از پنج تا ده سال را برای او در نظر گرفته است.

تقاضای قصاص برای شهردار سابق تهران / ۳ عنوان اتهامی محمدعلی نجفی
۱۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۱

دادستان تهران از صدور کیفرخواست محمدعلی نجفی خبر داد و اظهار داشت: با توجه به تکمیل تحقیقات در پرونده اتهامی آقای محمدعلی نجفی دایر بر الف- قتل عمد خانم میترا استاد ب- حمل و نگهداری سلاح غیر مجاز ج- ایراد صدمه بدنی عمدی منتهی به جرح (غیر فوتی) که با تقاضای اولیای دم مبنی بر قصاص نامبرده، پرونده با صدور کیفرخواست جهت رسیدگی به دادگاه کیفری ارسال شد.

آیا نجفی یک قاتل قابل احترام است؟
۱۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۹

نگاهی به حواشی ماجرا قتل میترا استاد در فضای مجازی