داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار محمدعلی-نجفی
پشت پرده نجات نجفی از قصاص
۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۵

یکی از وکلای اولیای‌دم میترا استاد درباره اینکه چه کسانی برای نجات نجفی از قصاص و اخذ رضایت خانواده میترا استاد، پیش‌قدم شدند، توضیح داد.

نجفی از خانواده استاد رضایت گرفت
۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۹

محمدعلی نجفی؛ شهردار اسبق تهران که به‌اتهام قتل "میترا استاد" همسر دومش به قصاص محکوم شده بود از اولیای دم رضایت گرفت.

قاتلان زنجیره‌ای میترا استاد!
۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۶

 میترا استاد یک‌بار توسط مردی به قتل رسید که می‌خواست تهران را شهری امن، برای زنان کند و صدبار توسط کسانی به قتل رسید که سرقفلی حقوق زنان در ایران را به نام خود زده‌اند، میترا استاد یک بار با اسلحه محمدعلی نجفی کشته شد و صد بار با قلم مدعیان حقوق زنان...

قصاص برای نجفی، ۲۰ سال حبس برای هادی رضوی
۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۱

سخنگوی قوه قضاییه از صدور حکم قصاص برای محمدعلی نجفی خبر داد

چند دلیل قاطع عیان کننده نیت «قتل عمد» توسط «نجفی»
۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۴

اگر این اتفاق، غیرعمد بود اولین کار سراسیمه شدن نجفی بود. باید دستپاچه می‌شد با اورژانس تماس می‌گرفت اما می‌بینیم که قاطعانه می‌رود، 5 تیر می‌زند، می‌داند به ناحیه قلب زده یعنی غیرارادی نبوده است. 

چرا علوی می‌خواهد وزارت اطلاعات را ضعیف نشان بدهد؟!
۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۷

خواهش می‌شود که مردم مستند ساخته شده وزارت الاعات درباره جاسوسان آمریکاییو اخبار و تحلیل‌های مربوط به آن را با دقت دوباره ببینند، زیرا بخشی از عیار و توانمندی‌های واقعی وزارت اطلاعات در این مستند موجود است نه در سخنان اخیر جناب آقای علوی... این نوشته انتقاد آمیز نیز عمدا با تاخیر منتشر شد تا اخبار موفقیت بزرگ اخیر وزارت اطلاعات دچار حواشی نشود.

برای فرار از فشار ها مدعی مهدورالدم بودن همسرم شدم
۲۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۶

دقایقی پیش اولین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده قتل میترا استاد همسر دوم محمدعلی نجفی شهردار اسبق تهران در شعبه نهم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی محمدی کشکولی آغاز شد.

دخالت دستگاه های اجرایی در روند پرونده نجفی
۲۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۳

قاضی کشکولی در نخستین جلسه رسیدگی به پرونده قتل همسر دوم محمدعلی نجفی شهردار اسبق تهران گفت: متاسفانه برخی دستگاه‌های اجرایی سعی کردند در امور قضایی دخالت کنند و باعث تشویش اذهان عمومی شدند.

تقاضای قصاص برای شهردار سابق تهران / ۳ عنوان اتهامی محمدعلی نجفی
۱۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۱

دادستان تهران از صدور کیفرخواست محمدعلی نجفی خبر داد و اظهار داشت: با توجه به تکمیل تحقیقات در پرونده اتهامی آقای محمدعلی نجفی دایر بر الف- قتل عمد خانم میترا استاد ب- حمل و نگهداری سلاح غیر مجاز ج- ایراد صدمه بدنی عمدی منتهی به جرح (غیر فوتی) که با تقاضای اولیای دم مبنی بر قصاص نامبرده، پرونده با صدور کیفرخواست جهت رسیدگی به دادگاه کیفری ارسال شد.

آیا نجفی یک قاتل قابل احترام است؟
۱۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۹

نگاهی به حواشی ماجرا قتل میترا استاد در فضای مجازی