داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار آیت-الله-خامنه-ای
ایزدی: بیانات رهبر معظم انقلاب نشان داد که ایران ترسی از مذاکره ندارد
۲۸ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۹

عضو هیات علمی دانشگاه تهران با اشاره به بیانات اخیر رهبر انقلاب درباره مذاکره با آمریکا گفت: اگر ما سیاست آمریکا را نمی‌پسندیم باید با عدم تمکین به خواسته آنها برای شرکت در مذاکره ثابت کنیم که سیاست‌های آمریکا جواب نداده است.

سقوط آل سعود کلید آزادی قدس است
۲۸ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۴

نماینده خبرگان با بیان اینکه راهبرد آمریکا فشار حداکثری برای بر اندازی است،گفت: آمریکا می خواهد با ترفند مذاکره سیاست های پیش رونده ایران را از بین ببرد.

چشم‌های مردم جهان به راهپیمایی اربعین دوخته شده است
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۸

راهپیمایی بزرگ اربعین، آیت عظمای الهی و نشانه اراده پروردگار بر نصرت امت اسلامی است.

رهبر انقلاب با سخنان امروز خود نقشه راه را ترسیم کرد
۲۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۲

کارشناس مسائل بین الملل گفت: ترامپ تلاش می‌کند از برگ برنده مذاکرات ایران برای انتخابات آینده استفاده کند، با اظهارات امروز رهبر انقلاب این برگ برنده از دست رئیس جمهور آمریکا خارج شد.

موافقت رهبر انقلاب با برداشت ۳۰۰ میلیون دلار از صندوق توسعه برای راه آهن چابهار ـ زاهدان
۲۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۵

معاون اول رئیس جمهور گفت: مقام معظم رهبری با برداشت ۳۰۰ میلیون دلار از صندوق توسعه ملی برای راه اندازی راه آهن چابهار ـ زاهدان موافقت کردند که وزارت راه و شهرسازی باید این پروژه را با جدیت پیگیری کند.

ما راهمان روشن است. ما میفهمیم داریم چه کار میکنیم
۲۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۴

تداوم فشار روانی امریکا به ایران و اظهارات دو پهلوی مقامات امریکا پیرامون آمادگی برای مذاکره با ایران در آستانه سفر دکتر روحانی به نیویورک و همچنین تلاش مشترک امریکا و اروپا برای مساعد نشان دادن زمینه گفتگو میان ایران و امریکا، مصداق واقعی سیاست چماق و هویج است.

رئیسی لیست اموال خود و خانواده‌اش را به رهبر انقلاب تقدیم کرد
۲۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۵

سخنگوی قوه‌قضائیه گفت: رئیس قوه قضاییه لیست اموال خود و اعضای خانواده‌اش را به رهبر انقلاب ارائه کرده است.

اگر ترامپ توبه کرد؛ آن‌گاه مذاکره کنید
۲۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۳

با نزدیک شدن سفر روحانی به نیویورک باری دیگر امکان مذاکره با آمریکایی ها در رسانه‌ها داغ شده است. برخی سخنان و گمانه زنی‌ها، رهبری را به واکنشی صریح علی رغم تذکرات مکررشان وا داشت.

تقدیر رهبر انقلاب از کریمی برای چهارپایه خوانی
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۴

رهبر معظم انقلاب، امسال در حاشیه مراسم عزاداری شام غریبان حسینی، از مراسم چهارپایه خوانی حاج محمود کریمی در چیذر تقدیر کرد.

مقاومت رشک‌برانگیز
۲۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۹

در روزهایی که ایالات متحده و رژیم اسرائیل با نیت بایکوت گفتمان مقاومت، تیغ از نیام برکشیده و با اجیرساختن نیروهای ارتجاعی منطقه، عاملان ایستادگی را در محاصره خود قرار داده‌اند، شاهد تظاهراتی متواتر با هدف حمایت از کانون مقاومت، یعنی جمهوری اسلامی ایران هستیم.