داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار آیت-الله-خامنه-ای
سر سفره‌ی اصحاب ثروت و قدرت تا میتوانیم حاضر نشویم
۲۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۵

رهبر مظعم انقلاب با انتقاد بسیار شدید از دزدی دریایی انگلیسی‌های خبیث، گفتند: آنها که خباثتشان برای همه آشکار است کشتی ما را با راهزنی دریایی ربوده‌اند اما سعی می کنند به آن شکل قانونی بدهند. البته عناصر مؤمن در جمهوری اسلامی این کارها را بی جواب نمی گذارند و در فرصت و جای مناسب پاسخ خواهند داد.

رهبر معظم انقلاب رحلت آیت الله حسینی شاهرودی را تسلیت گفتند
۱۸ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۵

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی درگذشت آیت‌الله سیدمحمد حسینی شاهرودی را تسلیت گفتند.

آیت الله خامنه‌‎ای: پدرم اهل محله فقیر نشین مشهد بود
۱۵ تیر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۸

به‌مناسبت سالروز رحلت مرحوم آیت‎‌الله سیدجواد خامنه‎‌ای پدر رهبر معظم انقلاب روایتی از آیت الله خامنه‌ای درباره پارسایی و زهد پدرشان را مشاهده می‌کنید.

سردار سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین شد
۱۱ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۸

آیت الله خامنه‌ای در احکام جداگانه‌ای امیر سرتیپ محمدرضا آشتیانی را به سِمت جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و سردار سرتیپ غلامرضا سلیمانی را به سمت رئیس سازمان بسیج مستضعفین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی منصوب کردند

در چارچوب اصول اسلام، قرآن و قانون اساسی قوه قضائیه را متحول کنید
۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۴

کاری کنید که بعد از گذشت یک مدت قابل قبولی کاملا احساس شود که قوه قضائیه دچار تحول شده است.

دلم آرام شد...
۴ تیر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۲

فلانی می‌دانم که شما به‌ این که در آستان مقدس رضوی علیه‌السلام هستید علاقه‌مندی دارید و از آمدن به دستگاه قضایی کراهت دارید و تمایل ندارید، ولی بدانید که در این وظیفه و این کاری که به شما محول می‌شود، یقیناً خداوند متعال خیر دنیا و آخرت را برای شما قرار خواهد داد. از آن لحظه‌ای که ایشان این جمله‌ را به من فرمودند، دلم آرام شد.

سه فرمانده ارتشی به درجه «سرتیپی» نائل آمدند
۳ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۳

سه تن از فرماندهان ارتشی نیروهای مسلح از سوی فرمانده معظم کل قوا به درجه سرتیپی نائل آمدند.

شهادت در کردستان با فداکاری و مجاهدت بیشتر توأم بوده است
۳۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۷

حالا این گزارشی که سردار محترم سپاه دادند، خب گزارش خوبی است لکن اینها عدد و رقم است؛ آنچه ما توصیه می‌کنیم، آنچه بنده روی آن تکیه می‌کنم، خروجیِ کارهایی است که انجام می‌دهید. بایستی معلوم باشد این ارقام و اعدادی که ذکر کردید برای تشکیل مجامع، یا نشر بعضی از آثار، یا [کارهایی] مانند اینها، چقدر توانسته است در فضای فکری مردم، بخصوص جوانها، نسبت به تکریم مقام شهیدان اثر بگذارد.

افول موریانه وار آمریکا؛ منظور رهبری کدام نویسنده آمریکایی بود؟
۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۴

«افول موریانه» وار نظام آمریکا پیش بینی نظریه پردازان روابط بین الملل به ویژه از دهه ۱۹۷۰ میلادی است که با طرح بحث افول هژمون آغاز شد.

موسای ما عصا انداخت!
۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۶

اگر ترامپ در دورترین افق ذهن خویش هم احتمال می‌داد که التماسش از رهبر معظم انقلاب برای گشودن باب مذاکره ایران و آمریکا با بی‌اعتنایی و پاسخ دندان‌شکن حضرت آقا روبرو می‌شود به یقین هرگز آقای شینزو آبه، نخست‌وزیر ژاپن را با پیام التماس برای مذاکره نمی‌فرستاد.