داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار آیت-الله-سید-علی-خامنه-ای
رهبر انقلاب با سخنان امروز خود نقشه راه را ترسیم کرد
۲۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۲

کارشناس مسائل بین الملل گفت: ترامپ تلاش می‌کند از برگ برنده مذاکرات ایران برای انتخابات آینده استفاده کند، با اظهارات امروز رهبر انقلاب این برگ برنده از دست رئیس جمهور آمریکا خارج شد.

موافقت رهبر انقلاب با برداشت ۳۰۰ میلیون دلار از صندوق توسعه برای راه آهن چابهار ـ زاهدان
۲۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۵

معاون اول رئیس جمهور گفت: مقام معظم رهبری با برداشت ۳۰۰ میلیون دلار از صندوق توسعه ملی برای راه اندازی راه آهن چابهار ـ زاهدان موافقت کردند که وزارت راه و شهرسازی باید این پروژه را با جدیت پیگیری کند.

ما راهمان روشن است. ما میفهمیم داریم چه کار میکنیم
۲۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۴

تداوم فشار روانی امریکا به ایران و اظهارات دو پهلوی مقامات امریکا پیرامون آمادگی برای مذاکره با ایران در آستانه سفر دکتر روحانی به نیویورک و همچنین تلاش مشترک امریکا و اروپا برای مساعد نشان دادن زمینه گفتگو میان ایران و امریکا، مصداق واقعی سیاست چماق و هویج است.

رئیسی لیست اموال خود و خانواده‌اش را به رهبر انقلاب تقدیم کرد
۲۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۵

سخنگوی قوه‌قضائیه گفت: رئیس قوه قضاییه لیست اموال خود و اعضای خانواده‌اش را به رهبر انقلاب ارائه کرده است.

اگر ترامپ توبه کرد؛ آن‌گاه مذاکره کنید
۲۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۳

با نزدیک شدن سفر روحانی به نیویورک باری دیگر امکان مذاکره با آمریکایی ها در رسانه‌ها داغ شده است. برخی سخنان و گمانه زنی‌ها، رهبری را به واکنشی صریح علی رغم تذکرات مکررشان وا داشت.

تقدیر رهبر انقلاب از کریمی برای چهارپایه خوانی
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۴

رهبر معظم انقلاب، امسال در حاشیه مراسم عزاداری شام غریبان حسینی، از مراسم چهارپایه خوانی حاج محمود کریمی در چیذر تقدیر کرد.

مقاومت رشک‌برانگیز
۲۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۹

در روزهایی که ایالات متحده و رژیم اسرائیل با نیت بایکوت گفتمان مقاومت، تیغ از نیام برکشیده و با اجیرساختن نیروهای ارتجاعی منطقه، عاملان ایستادگی را در محاصره خود قرار داده‌اند، شاهد تظاهراتی متواتر با هدف حمایت از کانون مقاومت، یعنی جمهوری اسلامی ایران هستیم.

صحنه یمن کربلای معاصر است
۲۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۸

رهبر جنبش انصارالله یمن در سخنانی بر مقاومت تا پیروزی در برابر متجاوزین به یمن تأکید کرد و صحنه یمن را «کربلای معاصر» خواند. همان روز سید‌حسن نصرالله نیز در یک سخنرانی مشابه رهبر معظم انقلاب را حسین زمان خوانده بود.

تحلیل های توئیتری از تصاویر مقتدی صدر در حسینیه امام (ره)
۲۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۴

انتشار تصاویر مهمی از حضور «سید مقتدی صدر» رهبر جریان پرنفوذ صدر در عراق در حسینیه امام خمینی (ره) واکنش ها و تحلیل های مختلفی را به دنبال داشته است. در این تصاویر «مقتدی صدر» در کنار رهبر معظم انقلاب و نیز سردار سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه و سردار سلامی فرمانده کل سپاه نشسته است.

قانون رفع موانع تولید ۴ سال معطل برجام شد
۱۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۷

عضو سابق کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه رتبه ایران در بهبود فضای کسب‌وکار طی چهار سال گذشته به علت انتظار دولت برای چیدن میوه برجام ۷ پله سقوط کرده است، از بی‌توجهی به بهبود فضای کسب‌وکار در کشور انتقاد کرد.