داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار کارت-سوخت
سوختی که بدلیل اطلاع‌رسانی دیرهنگام دود شد
۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۸

خارج کردن کارت سوخت در حین سوختگیری و پیش از اتمام روند، موجب از بین رفتن حداکثر ۳.۹۹ لیتر از سهمیه باقی مانده در کارت سوخت می شود.

برای بنزین زدن لازم نیست ریاضی‌دان باشید
۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۹

در مورد سوختگیری‌های معادله‌ای، فلسفه پیمانه‌ای کردن حجم سوخت، ایجاد مضرب و سیاست‌های این مدلی هنوز برای مردم مشخص نیست و سوال اینجاست که چرا به جای چنین مسیرهای پیچیده‌ای مکانیسمی طراحی نمی‌شود که بعد از قطع شدن سوختگیری یا خروج کارت از دستگاه میزان محاسبه بنزین خروجی به لیتر و دهم لیتر و ... محاسبه و قیمت‌گذاری شود؟

ابطال کارت سوخت قدیمی خودروهای پلاک معلولان و جانبازان
۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۰

شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران با انتشار اطلاعیه‌ای نحوه دریافت صدور کارت جدید سوخت خودروهای پلاک معلولان و جانبازان را اعلام کرد.

سهمیه بنزین می‌خواهید به صنف‌تان مراجعه نمایید
۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۸

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: هر شخصی که در آژانس، تاکسی‌های اینترنتی و موسسات تعلیم رانندگی فعالیت می‌کنند و تاکنون سهمیه سوختی برای فعالیت خود دریافت کرده‌اند، می‌توانند با مراجعه به صنف مربوطه پیگیر این موضوع شوند.

سهمیه‌های سوخت واقعا چطور غیب می‌شوند؟
۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۰

اگر قصد دارید پس از سوخت‌گیری، قبل از گذاشتن نازل و مشاهده پیام «لطفا کارت را بردارید» کارت سوخت خود را از دستگاه خارج کنید، لطفا با ماشین حساب وارد پمپ بنزین شوید! چراکه در این شرایط دیگر محاسبه سهمیه بنزین شما از روال عادی خارج می‌شود.

برداشت زودهنگام کارت سوخت دلیل اصلی کسری سهمیه بنزین است
۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۹

شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی طی اطلاعیه‌ای درباره نحوه صحیح سوخت‌گیری با کارت هوشمند سوخت شخصی، برداشت زودهنگام کارت سوخت از دستگاه کارتخوان را دلیل کاهش سهمیه‌ سوخت عنوان کرد.

پشت پرده فروش کارت هوشمند سوخت
۱۹ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۴

مدیر برنامه ریزی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی درباره تخلف فروش کارت سوخت و سهمیه مازاد خودرو‌های عمومی توضیحاتی ارائه داد.

رمز کارت‌های سوخت‌ جدید چیست؟
۱۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۶

رمز کارت های سوخت جدید همان رمز پیش فرض یعنی چهار شماره آخر کارت ملی صاحب کارت سوخت خواهد بود.

تخصیص سهمیه سوخت وانت‌بارها از ابتدای بهمن
۱۴ دی ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۰

رئیس سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای از ساماندهی تخصیص سهمیه سوخت ناوگان وانت بار بر اساس پیمایش ثبت شده از بهمن ماه امسال خبر داد.

اختصاص سهمیه ۱۵ هزار لیتری بنزین روزانه محیط‌بانان
۱۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۰

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست از تخصیص سهمیه ۱۵ هزار لیتر بنزین به منظور انجام مأموریت‌های روزانه حوزه محیط‌بانی خبر داد.