داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار کارت-سوخت
دستپخت دولت
۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۱

افزایش قیمت بنزین توسط دولت واکنش‌های منفی بسیاری را به دنبال داشت؛ از یک‌سو مردم به دلیل عدم آمادگی و حس غافلگیری و از سوی دیگر اکثر کارشناسان و نمایندگان مجلس شورای اسلامی به روش و زمان سهمیه‌بندی و نحوه جبران‌های کمکی آن نقد داشتند.

چهار رقم آخر کد ملی، پیش فرض رمز کارت سوخت
۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۲

طبق اعلام شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران چهار رقم آخر کد ملی، تا پایان آذرماه به ‌عنوان پیش فرض رمز کارت سوخت معتبر است.

آیا واقعا «بنزین» در ایران ارزان است؟ +جدول
۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۰

مرکز پژوهش‌های مجلس در جدیدترین گزارش خود عنوان کرده است که با اینکه قیمت سوخت در ایران در مقیاس جهانی پایین‌ترین قیمت دلاری را دارد، اما برای اقشار ضعیف و متوسط جامعه برحسب نسبتی از درآمدها، چندان ارزان نیست و برای افزایش قیمت سوخت باید ملاحظات خاصی در نظر گرفته شود.

مراقب کلاهبرداران ثبت نام کارت سوخت باشید!
۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۴

شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران طی اطلاعیه‌ای درباره پیامک و سایت‌های جعلی ثبت‌نام کارت هوشمند سوخت هشدار داد.

زنگنه: وظیفه ما حمایت از صادرات نیست
۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۴

وزیر نفت با بیان اینکه سهمیه بندی بنزین فعلا وجود ندارد گفت: علاقه و اصرار وزارت نفت در جهت استفاده مردم از کارت‌های سوخت شخصی خودشان است.

تکذیب سهمیه بندی کارت‌های سوخت شخصی
۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۷

در حالی که برخی از افراد که با کارت شخصی سوخت برای دریافت بنزین اقدام می‍کنند از قطع نازل بعد از دریافت ۳۰ لیتر بنزین شکایت دارند، اما به گفته شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‍های نفتی، سقفی برای دریافت بنزین با کارت‍های سوخت وجود ندارد و سهمیه‌بندی این کارت‌ها تکذیب می‌شود.

سهم ۱۵ درصدی کارت‌های شخصی در سوختگیری خودروها
۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰

در حالی که سقف سوختگیری با کارت جایگاه‌داران از ۳۰ لیتر به ۲۰ لیتر در هر نوبت سوختگیری کاهش پیدا کرده اما به گفته مصطفی محمودی، رئیس اتحادیه جایگاه‌داران سوخت، تغییری در استفاده از کارت سوخت شخصی و میزان مصرف بنزین بوجود نیامده و همچنان سهم کارت‌های سوخت شخصی در جریان سوختگیری همچنان زیر ۱۵ درصد است.

رمز ۴ رقم آخر کد ملی برای کارت‌های سوخت تا پایان مهر اعتبار دارد
۱۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۰

شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی اعلام کرد که تا پایان مهرماه، افزون بر رمز جاری کارت‌های هوشمند سوخت، ۴ رقم پایانی سمت راست کد ملی شخصی که نامش در پشت کارت سوخت درج شده به عنوان رمز معتبر است.

سوخت‌گیری با کارت جایگاه‌داران در پمپ بنزین‌ها کاهش یافت
۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۶

سقف هر بار سوخت گیری با کارت جایگاه داران در پمپ بنزین‌ها به ۲۰ لیتر کاهش یافت.

نشانی از استقبال افراد برای استفاده از کارت سوخت دیده نمی‌شود
۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۵

عضو هیات مدیره اتحادیه جایگاه‌داران سوخت: در حال حاضر برای مردم چندان تفاوتی ندارد که از کارت سوخت جایگاه‌ها و یا از کارت سوخت شخصی خودشان استفاده کنند.