داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار سید-حسن-نصرالله
درسی که باید از «انصاف سیاسی» سیدحسن نصرالله آموخت
۲۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۸

یک سیاست‌مدار واقعی به‌خوبی باید بداند و درک کند که بهره‌برداری سیاسی در شرایط انفجاری یک کشور نه‌تنها به سود هیچ کس نیست بلکه یک خیانت است. حزب‌الله علی‌رغم اختلافات متعددی که با سعد حریری و جریان ۱۴ مارس دارد، اما حتی برای تقویت قدرت جریان مقاومت لبنان هم از این اتفاقات بهره‌برداری نمی‌کرده؛ چون می‌داند بازنده اصلی سقوط دولت، مردم لبنان هستند.

نصرالله: شرایط امروز لبنان حاصل تراکم مشکلات در طول ۳۰ سال گذشته است
۲۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۷

دبیرکل حزب‌الله لبنان به مناسبت اربعین امام حسین (ع) در سخنانی به مسائل داخلی لبنان به خصوص اعتراضات اخیر در این کشور پرداخت.

دبیرکل حزب‌الله: لبنانی‌ها ثابت کرده‌اند فراطایفه‌ای و فرامذهبی عمل می‌کنند
۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۴

دبیرکل حزب‌الله لبنان با اشاره به حادثه آتش‌سوزی در بخش‌های وسیع این کشور، تأکید کرد که این اتفاق نشان داد که لبنانی‌ها به وظایف خود فراتر از اختلافات طایفه‌ای و مذهبی عمل می‌کنند.

فیلم: پیش بینی سال گذشته سید حسن نصرالله از خیانت آمریکا به کردها
۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۰

مهر ماه سال گذشته سید حسن نصرالله خیانت آمریکا به کردها را پیش بینی کرده بود.

عجز رژیم صهیونیستی و تهدید دوباره به ترور سران جبهه مقاومت
۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۰

طی روزها و هفته‌های اخیر تهدیدات مسؤولان رژیم صهیونیستی علیه محور مقاومت افزایش یافته و به تازگی رئیس موساد به ترور سید حسن نصرالله و قاسم سلیمانی تهدید کرده است.

دبیرکل حزب‌الله با وزیر خارجه لبنان دیدار کرد
۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۰

وزیر خارجه لبنان در دیدار با دبیرکل جنبش حزب‌الله به بحث درباره آخرین تحولات این کشور و منطقه پرداخت.

سید حسن نصرالله: مساله کُردهای سوریه نشان داد که نمی‌توان به آمریکا اعتماد کرد
۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۳

دبیرکل حزب‌الله لبنان اعلام کرد که عدم حمایت آمریکایی‌ها از کردهای سوریه نشان داد که به ایالات متحده نمی‌توان اعتماد کرد.

سرلشکر سلیمانی: اگر جنگ ۳۳ روزه متوقف نمی‌شد، ارتش رژیم صهیونیستی متلاشی می‌شد
۹ مهر ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۱

فرمانده نیروی قدس سپاه با ذکر خاطره‌ای از پایان جنگ ۳۳ روزه، به روایت ماوقع ملاقات سفیر اسرائیل و جان بولتون با وزیر خارجه‌ی وقت قطر در روزهای آخر جنگ می‌پردازد و می‌گوید: آنها گفتند اگر جنگ متوقف نشود، ارتش اسرائیل از هم می‌پاشد و متلاشی خواهد شد.

تهران-تعیین سرنوشت جهان
۶ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۹

انتشار عکس رهبر انقلاب،سیدحسن نصرالله، دبیرکل حزب‌الله لبنان و حاج‌ قاسم سلیمانی، فرمانده سپاه قدس برای نخستین‌بار واکنش‌های جالبی در فضای مجازی ایجاد کرد.

طبق سنت الهی، رژیم سعودی رفتنی است
۳ مهر ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰

حجت‌الاسلام والمسلمین سیدحسن نصرالله دبیرکل حزب‌الله لبنان در گفتگوی تفصیلی پنج‌ساعته با دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب اسلامی، از مراودات خود با حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای، و توصیه‌ها و تصمیمات و نقش ایشان در برهه‌های مختلف و حساس منطقه سخن گفته است.