داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار دولت
از دشمن نترسید
۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۳

حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در دیدار رئیس جمهور و اعضای هیأت دولت، با اشاره به لزوم قدرشناسی مسئولین از فرصت خدمت به مردم و ضرورت همکاری و هم افزایی قوای سه گانه، «اقتصاد» و «فرهنگ» را دو مسئله مهم کشور خواندند.

عکس: دیدار رئیس‌جمهور و وزیران با رهبرانقلاب
۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۵

پیش از ظهر امروز رئیس‌جمهور و اعضای هیأت دولت با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای دیدار کردند.

اساسنامه سازمان هواپیمایی کشوری در هیات وزیران تصویب شد
۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۰

در جلسه امروز صبح هیئت وزیران که به ریاست حجت الاسلام حسن روحانی، رئیس جمهور برگزار شد اساسنامه سازمان هواپیمایی کشوری به تصویب رسید.

چرا چهار صفر کم کنیم؟
۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۳

عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران با بیان اینکه در رابطه با حذف صفر از پولی ملی نباید شتابزده عمل کرد، گفت: باید ارزش اقتصادی پول ملی با ارزش انتفاعی کالا و خدمات توسط عرضه کنندگان و تقاضا کنندگان در یک سبد تطبیقی قرار گیرد و سپس آن تطبیق در بازار ملی، منطقه و جهانی مورد مقایسه قرار گیرد.

دولت اقدامات محدودی در زمینه مدیریت بازار مسکن انجام داده است
۲۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۰

رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: حدود ۱۵ درصد از زمین‌های دولتی در حال واگذاری به وزارت راه و شهرسازی است و هنوز مقاومت زیادی در میان دستگاه‌های اجرایی برای این اقدام وجود دارد.

اجرا نشدن الگوی کشت، کشاورزان پنبه کار را سرگردان کرد
۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰

با وجود اینکه تولید طلای سفید از سابقه دیرینه‌ای در ایران برخوردار است، اما عوامل متعددی نظیر واردات چمدانی پوشاک موجب شد تا تولید این محصول در ورطه نابودی قرار گیرد.

حذف صفر از پول ملی علاج تورم نیست
۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۰

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: دولت با ارائه لایحه حذف ۴ صفر وقت مجلس را نگیرد،اصلاح ساختار بودجه معطل مانده است.

۱۴ میلیارد دلار دولت برای تامین کالاهای اساسی چگونه خرج می‌شود ؟
۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۰

نماینده مردم فریدون شهر در مجلس خطاب به رئیس جمهور گفت: گذران زندگی برای مردم سخت شده است. دولت حداقل گزارشی از هزینه کرد ۱۴ میلیارد دلاری که برای تامین کالاهای اساسی بود، ارائه کند.

تعقیب قضایی منتقدان دولت کاری غلط است
۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۰

نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس گفت: متاسفانه یکی از افرادی که از رئیس‌جمهور انتقاد کرد دهانش بسته شده و یا برخی افرادی که از وزارتخانه‌ها انتقاد می‌کنند، با شکایت از آنها بازداشت می‌شوند که این رویه‌ای غلط است.

رئیس جمهور موظف به ارائه برنامه وزرا بعد تحلیف شد
۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۷

نمایندگان مجلس امروز رئیس جمهور را موظف به ارائه برنامه وزرای خود ظرف دو هفته پس از تحلیف کردند.