داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار سازمان-سیا
خزعلی: طبق اسناد حاج قاسم، یکی از رؤسای سه‌گانه عراق عامل سیا بود
۱۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۷

دبیرکل «عصائب الحق» عراق بر اساس اسنادی که می‌گوید شهید قاسم سلیمانی برای وی فرستاده، فاش کرد، یکی از رؤسای سه گانه و رئیس یک دستگاه مهم امنیتی از 2012 جذب «سیا» شده‌اند و تک‌تیراندازی به معترضان نیز زیر سر همین افراد بوده است.

رحیم‌پور به جرم جاسوسی برای سیا اعدام می‌شود
۱۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۲

سخنگوی قوه قضاییه: امیر رحیم‌پور که جاسوس سیا بود و دستمزدهای کلان می‌گرفت و تلاش می‌کرد بخشی از اطلاعات هسته‌ای ایران را در اختیار سرویس آمریکایی قرار دهد محاکمه و به اعدام‌ محکوم شده بود و اخیراً دیوان عالی حکمش را تایید کرد و به زودی سزای عملش را خواهد دید.

پایان آیت الله مایک؟
۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۱

سقوط هواپیمای ارتش ایالات متحده آمریکا در ایالت غزنی افغانستان و انتشار اخبار ضد و نقیض در مورد سرنوشت و تعداد کشته‌شدگان هواپیما، یک نام را دوباره بر سر زبان‌ها انداخت. «مایکل دی‌آندریا» معروف به آیت الله مایک که مسؤولیت عملیات سازمان سیا علیه ایران در دولت ترامپ را بر عهده داشته و مطابق بر اخبار در این حادثه کشته شده است.

سکوت آمریکا در مورد شایعه هلاکت آیت‌الله مایک
۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۵

سقوط هواپیمای Bombardier/ Northrop Grumman E-11A آمریکا که یک مرکز فرماندهی سیار برای سازمان سیا محسوب می شود، اتفاقی نیست که به سادگی بتوان از کنار آن گذشت.

جزئیات جدید از ساقط شدن هواپیمای افسران سیا در افغانستان
۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۴

خبرگزاری «رویترز» آمریکایی بودن هواپیمای ساقط شده در افغانستان را تایید کرد

فرمانده‌ای با ۱۹ اسم مستعار ؛ وحشت آمریکا از فرمانده بزرگ حشد الشعبی
۱۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۵

شبکه الحره که به صورت رسمی وابسته به سازمان جاسوسی آمریکاست و مهم‌ترین رسانه ایالات متحده در حوزه عراق محسوب می‌شود، در گزارشی به زندگی شخصی ابومهدی المهندس پرداخت. وحشت واشنگتن و جاسوس‌های CIA از مهارت بالای نظامی و اطلاعاتی ابومهدی المهندس را می‌توان در بخش‌های مختلف این گزارش دید.

مسمومیت ترامپ با ماده پلونیوم
۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰

یک افسر سابق سازمان مرکزی جاسوسی آمریکا گفت: دونالد ترامپ ظاهراً به‌تازگی مسموم شده و تمام نشانه‌ها، همان نشانه‌های مسمومیت با پلونیوم هستند که برای ترور روس‌ها در لندن از آن استفاده می‌شد.

پاک کردن خط قرمزها
۱۰ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۳

دیروز غلامحسین اسماعیلی، سخنگوی دستگاه قضا دست پر به میان خبرنگاران آمد. خبرهایی ازجمله بازداشت ۱۷ نفر در پرونده اکبر طبری، صدور حکم اعدام براغی جاسوس سازمان سیا، محکومیت سرکرده شبکه‌ بزرگ قاچاق مواد مخدر به اعدام، موضوع دستگیری ۲۱۱ دانشجوی قلابی، تجدیدنظر در حکم کارگران هفت‌تپه، بازگشت ۱۶۷ هزار هکتار از اراضی ملی به بیت‌المال در سال ۹۸ و... . اینها اما مهم‌ترین خبرها نبود و نشست خبری دیروز به کلی در سایه یک موضوع دیگر قرار گرفت.

یک جاسوس سازمان سیا به اعدام محکوم شد
۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۵

یازدهمین نشست خبری سخنگوی قوه قضائیه در حالی برگزار شد که به گفته اسماعیلی حسین فریدون به ۵ سال حبس محکوم شده است.

فیلم: انهدام شبکه «رُتیل‌های سایبری آمریکا» توسط وزارت اطلاعات
۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۲

روایت کامل انهدام بزرگترین شبکه جاسوسی سیا در فضای سایبری توسط سربازان گمنام امام زمان (عج)