داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار روسیه
احتمال سفر مادورو به روسیه در ماه اکتبر
۲۹ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۰

خبرگزاری اینترفکس به نقل از منابع آگاه از احتمال سفر رئیس جمهور ونزوئلا به مسکو در اوایل ماه اکتبر(اواسط مهر ماه) خبر داد.

لیبرمن؛ پوتین و نتانیاهو
۲۸ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۴

حزب اسرائیل خانه ما خاستگاه اصلی‌اش  یهودیان راست گرای روسی است و شخص لیبرمن همانند نتانیاهو روابط بسیار خوبی با پوتین دارد. سفر روز قبل از انتخابات نتانیاهو به مسکو، این گمانه‌زنی‌ها را تقویت کرده است که توافق لیبرمن و نتانیاهو در واقعیت عملی شود.

پاتک ایران و روسیه به سوئیفت غربی
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۸

ارتباطات بانکی ایران و روسیه از طریق شبکه پیام‌رسان مالی روسیه (SPFS) و سپام (سامانه پیام‌رسانی الکترونیک مالی ایران) بانک مرکزی بدون نیاز به سوئیفت برقرار شد.

مشکل آب سیستان و بلوچستان حل می‌شود؟
۲۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۲

وزیر نیرو با بیان اینکه یک مورد آب ژرف در زابل داریم، گفت: روس‌ها در مطالعه شناسایی آب ژرف درگیر نیستند و کار توسط پیمانکار داخلی در حال انجام است.

نشست ترکیه؛ اشتراکات و اختلافات سه کشور
۲۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۷

نشست روز گذشته سران سه کشور ایران، روسیه و ترکیه در آنکارا با مواردی از جمله توافق بر سر تشکیل کمیته تدوین قانون اساسی سوریه و نیز ابراز نگرانی از وضعیت شمال شرق سوریه و مخالفت با اقدامات آمریکا به کار خود پایان داد.

تاکید اردوغان بر حل سیاسی بحران سوریه
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۱

رئیس‌جمهور ترکیه در نشست خبری مشترک با روسای جمهور ایران و روسیه بر حفظ وحدت و تمامیت ارضی سوریه و حل سیاسی بحران این کشور تاکید کرد.

ضروری است جامعه بین‌المللی با اقدامات رژیم صهیونیستی علیه سوریه مقابله کند
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۹

رئیس جمهور گفت: ضروری است جامعه بین‌المللی با اقدامات خودسرانه رژیم صهیونیستی در تجاوز به سوریه و سایر کشورهای منطقه که صلح و امنیت جهانی را به مخاطره انداخته، مقابله کند.

نشست آنکارا و محورهای مذاکرات سران
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۲

نشست امروز ترکیه درباره سوریه در حالی بین پوتین،اردوغان و روحانی برگزار می‌شود که تحولات جدیدی در عرصه سیاسی و میدانی سوریه طی چند ماه گذشته را شاهد هستیم.

سوریه از ایران «باور۳۷۳» می‌خرد
۲۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۳

یک رسانه روس گزارش داد، سوریه به دلیل کارایی کم «اس ۳۰۰» روسیه، در نظر دارد که از ایران سامانه پدافندی «باور۳۷۳» را خریداری کند.

منطقی نیست آمریکا با تحریم علیه آنکارا به متحد خود آسیب وارد کند
۲۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۶

رجب طیب اردوغان درباره تمایل آمریکا برای ضربه زدن به ترکیه به دلیل خرید سامانه‌های موشکی اس ۴۰۰ روسیه هشدار داد.