داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار شیخ-زکزاکی
شاگرد شیخ زکزاکی: ما با وجود تهدیدها وظیفه خود را انجام می‌دهیم
۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۸

عضو جنبش اسلامی نیجریه با بیان اینکه رژیم سعودی از نفوذ و گسترش تفکر شیعه احساس نگرانی می‌کند، گفت: عربستان برنامه‌هایی برای تخریب روحانیون شیعه دارد تا نظر مردم را نسبت به شیعیان خراب کند.

ترور شیخ زکزاکی در هند با هوشیاری همسرش خنثی شد
۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۸

نماینده رسمی جنبش اسلامی نیجریه و شیخ زکزاکی در ایران روایتی از توطئه ترور شیخ زکزاکی و همسرش نقل می‌کند.

اعلام همبستگی ۱۲۰۰ تن از مادران شهدای ۹ کشور با همسر دربند شیخ زکزاکی
۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۰

مادران شهدای ۹ کشور اسلامی با نوشتن یک نامه‌ سرگشاده، با بانو «زینب ابراهیم» همسر شیخ «ابراهیم زکزاکی» اعلام همبستگی کردند.

دستگاه دیپلماسی درباره کشمیر و شیخ‌ زکزاکی فعالانه رفتار کند
۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۹

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس از وزارت خارجه خواست درباره حوادث کشمیر و وضعیت شیخ زکزاکی فعالانه رفتار کرده و اقدامات لازم را انجام دهد.

بازگشت به زندان؛ زکزاکی عزت را معامله نکرد
۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۶

شیخ زکزاکی، رهبر شیعیان نیجریه پس از اینکه نتوانست به‌خاطر کارشکنی‌های متعدد دولت نیجریه و تیم پزشکی مستقر در هند، تحت درمان قرار بگیرد روز گذشته به کشورش بازگشت تا براساس خواسته‌های او در کشور دیگری مورد درمان قرار گیرد؛ بازگشتی که پس از زمان زیادی انتظار در فرودگاه ابوجا، خبرنگاران اجازه دیدار با شیخ زکزاکی را در فرودگاه نیافتند و نیروهای امنیتی، او را از در پشتی فرودگاه خارج و به محلی نامعلومی(زندان) منتقل کردند.

زکزاکی در هند می‌ماند/ درمان شیخ هنوز شروع نشده است
۲۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۴

آیت الله اراکی، دبیر کل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در تماس تلفنی بامداد امروز (پنجشنبه) با حجت‌الاسلام شیخ ابراهیم زکزاکی رهبر نهضت اسلامی نیجریه گفت‌وگو کرد.

تحرکات آمریکا علیه زکزاکی؛ اوتیماتوم هند به شیخ!
۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۵

شیخ ابراهیم زکزاکی رهبر جنبش اسلامی نیجریه از فشارهای سفارت آمریکا در هند بر بیمارستان‌ها برای جلوگیری از پذیرش وی و همسرش برای درمان خبر داد.

شیخ زکزاکی علاقه دارد پس از درمان به نیجریه بازگردد
۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۶

شیخ ابراهیم زکزاکی، رهبر جنبش اسلامی نیجریه که به تازگی از بند ارتش این کشور رهایی یافته است روز گذشته به همراه خانواده‌اش برای درمان و رسیدگی به وضعیت سلامتی خود وارد هند شد؛ درمانی که گفته می‌شود پس از بهبودی نسبی، احتمال عدم بازگشت شیخ زکزاکی به نیجریه وجود دارد. خود وی اعتقادی به اقامت در خارج از این کشور ندارد و علاقه‌مند است تا همچنان در بین مردم این کشور آفریقایی به تبلیغ دین اسلام بپردازد.

آخرین وضعیت درمان شیخ زکزاکی در هند
۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۲:۰۰

حجت‌الاسلام حسینی گفت: رهبر شیعیان نیجریه جهت درمان در بیمارستان آپلو در دهلی نو بستری شده است و وضعیت قابل قبولی دارد.

ایران برای هرگونه مساعدت به «شیخ زکزاکی» آماده است
۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۹

سخنگوی وزارت امور خارجه با ابراز خرسندی از عزیمت شیخ زکزاکی و همسرش برای درمان به هندوستان، گفت: ایران ضمن حمایت از این روند آمادگی خود را برای هرگونه مساعدت اعلام می‌کند.