داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار تروریسم
چاووش‌اوغلو: ما از انزوا هراسی نداریم
۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۵

وزیر امور خارجه ترکیه در خصوص منزوی شدن ترکیه پس از اعلام اعتراض ایران، روسیه، اروپا و کشورهای عربی به عملیات در شمال سوریه، گفت که ما از انزوا نمی‌ترسیم زیرا با تروریسم مبارزه می‌کنیم.

پیشنهاد معاوضه استاد ایرانی با یک جاسوس یعنی پذیرش تروریسم علمی
۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۴

رئیس سازمان بسیج اساتید کشور گفت: وزارت خارجه پس از یک سال کوتاهی، طرح معاوضهٔ دانشمند ربوده‌شده ایرانی را با یکی از جاسوسان آمریکایی مطرح کرده که این یعنی پذیرش رسمی تروریسم علمی.

«رزمایش‌های مخفیانه» برگزار می‌کنیم
۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۲

رئیس مرکز مطالعات و تحقیقات راهبردی ارتش گفت: من با بالگرد ۲۱۴ و امیر قربانی فرمانده فعلی هوانیروز با بالگرد کبری ۲۰۹ در ارتفاع پایین داخل خاک عراق رفتیم و مواضع داعش را شناسایی کردیم.

حسن روحانی: در نیویورک توطئه امریکا را در هم شکستیم
۱۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۶

رئیس جمهور با بیان اینکه امروز و باوجود مظلومیت و فشار به این ملت، روز عزت ملت ایران است، گفت: قدرت و جایگاه ملت بزرگ ایران بعد از یکسال و نیم فشار مداوم اقتصادی، روشن‌تر و رفیع‌تر شده است.

مسکو: نبرد علیه تروریسم در سوریه باید ادامه یابد
۸ مهر ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۸

وزارت خارجه روسیه بر ضرورت ادامه نبرد علیه تروریسم در سوریه تاکید کرد.

رژیم سعودی تهدیدی فاجعه بار برای صلح و امنیت منطقه است
۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۴

آل حبیب: خاندان فاسد سعودی سرزمین حجاز را به چشمه افراط‌گرایی و تروریسم تبدیل کرده‌اند

عمران خان: کشورهای غربی نباید تروریسم را به اسلام گره بزنند
۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۵

نخست وزیر پاکستان ضمن اعلام اینکه تروریسم به هیچ گروه و مذهبی تعلق ندارد تاکید کرد: گره زدن تروریسم به اسلام تنها باعث گسترش این پدیده شوم می‌شود.

توافق ترکیه و روسیه برای واگذاری دومین شهر بزرگ ادلب به ارتش سوریه؟!
۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۱

برخی منابع غیررسمی و سران گروه‌های معارض مقیم ادلب در خبری ادعا کردند اخیرا در نشست سه‌جانبه آنکارا، اردوغان با درخواست پوتین بر سر آینده ادلب توافق کرده است! طبق این توافق، قرار است ۴ شهر مهم جنوب استان ادلب به ارتش سوریه واگذار شود!

چگونه حمایت «جورج بوش» برای «بندر بن سلطان» مصونیت آورد؟
۲۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۴

نویسندگان به اسناد و وقایعی اشاره می‌کنند که ثابت می‌کند «بندر بن سلطان» سفیر قدرتمند وقت ریاض در واشنگتن و احتمالا «ترکی الفیصل» مدیر سابق سازمان استخبارات عربستان سعودی نیز در پرونده بررسی علل و زمینه‌های ۱۱ سپتامبر متهم بودند؛ اما جورج دبلیو بوش رئیس جمهور وقت آمریکا با اعمال نفوذ مانع از پیگیری پرونده شد!

«تنهایی» و «مدرنیته» با «تروریسم» مرتبط است؟
۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۷

چه چیزی یک آدم آرام را تبدیل به یک تروریست می‌کند؟ شاید کمتر به این پاسخ رسیده باشید اما هانا آرنت علت آن را «تنهایی» می‌داند.