داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار توئیتر
بولتون: کاخ سفید دسترسی من به توئیتر را قطع کرده بود
۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۲

مشاور امنیت ملی سابق آمریکا اعلام کرد دلیل غیبت طولانی‌اش در شبکه اجتماعی توئیتر، قطع‌شدن دسترسی وی به حساب کاربری‌اش توسط دولت آمریکا بوده است.

جاسوسی چند کارمند سابق توئیتر برای سعودی‌ها
۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۳

دادستان آمریکا چند کارمند سابق شبکه اجتماعی توئیتر را متهم کرد که به جاسوسی از حساب‌های کاربری مخالفان برای مقامات ارشد عربستان سعودی می پرداختند.

مروری بر بزرگترین دزدی های غولهای فناوری
۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۳

سوءاستفاده از کاربران و سرقت های متعدد اطلاعات با اهداف گوناگون توسط غولهای بزرگ فناوری در ماه های اخیر رکورد زد تا جایی که برخی از شرکتها نماد بی اعتمادی کاربران شدند.

آیا اعتراضات «عراق» را فراگرفته است؟
۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۱

بسیاری، بازتاب اعتراضات عراق را مشکوک دانستند و پای عربستان را در این ترند شدن تظاعرات عراقی‌ها وسط کشیدند… اما این ادعا چقدر صحت دارد؟

عراق، جولانگاه لشکر سایبری سعودی
۱۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۴

سعودی‌ها طوری بی‌محابا و پرحجم وارد گود جنگ رسانه‌ای پیرامون اتفاقات عراق شده‌اند که گویا قواعد امنیت شبکه کاربران را بالکل فراموش کرده‌اند و حالا، تحلیل‌گران داده‌های توییتر، با فراغ بال مشغول داده‌کاوی و استخراج اطلاعات مربوط به لشکرهای سایبری و شبکه کاربران وابسته به سعودی در عربستان و سایر کشورهای عربی هستند!

حساب توئیتر مدیرعامل توئیتر هک شد‍!
۹ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۹

هکرهای اینترنتی موفق شدند برای مدت کوتاهی کنترل حساب توئیتر جک دورسی مدیر عامل توئیتر را در اختیار گرفته و از آن برای ارسال مطالب نژادپرستانه استفاده کنند.

وزیر شوعاف؛ تأملی در نسبت پست‌های خودمانی وزیر ارتباطات و خودمان
۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۷

ما با وزیری طرفیم که در صفحات مجازی‌اش سعی می‌کند «خودش» را مانند «ما» تصویر کند! او مانند ما مترو سوار می‌شود، آشپزی می‌کند، توی جاده بنزین تمام می‌کند و...! این دوگانه یکی از بدیهی‌ترین دوگانه سال‌های اخیر جامعه ایرانی است.

ترامپ در سه هفته گذشته در مورد چه کشورهایی بیشتر توئیت کرد؟
۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۸

گزارش روزنامه هاآرتص نشان می‌دهد ترامپ در سه هفته گذشته بیش از هر کشوری برای رژیم صهیونیستی توئیت کرده است.

تاملی در دغدغه‌های روزمره توئیتری و فروغ فرخزاد
۱۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰

گویی فروغ از آینده می گفت، از آدمهایی که سعی می کنند خود را بسیار دغدغه مند، مطلع و پیشرو نشان دهند، از روزهایی که «دغدغه» و «دغدغه مندی» مثل دستمال و فندک و خودکار توی جیبِ آدم جابه جا می شود، در قالب یک «گوشیِ تلفنِ همراه»، در ازدحامِ میکده توئیتر!

گروهک تروریستی منافقین در توئیتر چه می‌کنند؟
۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۱

گروهی متشکل از ۳۵۰ حساب کاربری روی هم رفته بیش از ۵ میلیون بار برای نزدیک به ۵۰۰ هزار نفر از دنبال‌کننده‌های خود پیام‌هایی در این راستا منتشر کرده‌اند. برخی از الگوهای رفتار این حساب‌ها انطباق زیادی با فعالیت‌های حساب‌هایی دارد که به صورت ماشینی هدایت می‌شوند.