داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار امنیت-ملی
پاسخ رهبر انقلاب به گزارش دریابان شمخانی/ رأفت اسلامی مبنا باشد
۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۰

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پاسخ به گزارش دبیر شورای عالی امنیت ملی که پیرامون نحوه مدیریت وضعیت جانباختگان و مصدومین حوادث اخیر خدمت ایشان تقدیم شد، تاکید کردند: رأفت اسلامی مبنا باشد.

شورای عالی امنیت ملی در حال طراحی گام چهارم
۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۰

سخنگوی وزارت امورخارجه گفت: کمیته‌ای در راستای اجرای برجام در شورای عالی امنیت ملی تشکیل شده و تصمیماتی را گرفته و در حال جمع بندی نهایی است.

موافقت همه اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس با CFT‌ کذب محض است
۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۸

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس تصریح کرد: این مطلب که پس از درج شروط پیشنهادی مرکز پژوهش‌های مجلس در لایحه دولت درباره پیوستن به CFT همه مخالفان از جمله من در کمیسیون امنیت ملی به این لایحه رای مثبت داده‌ایم، کذب محض است.

ذوالنوری: سپاه برای شبکه‌های مشابه آمدنیوز هم ناامنی ایجاد کرد
۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۷

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: کار برخورد با شبکه آمدنیوز با دستگیری روح‌الله زم تمام نشده و سرپل‌های این شبکه در داخل کشور باید پاسخگوی اعمال خائنانه خود باشند.

ذوالنوری: طرح عده‌ای از نمایندگان درباره «شفافیت» در اصل برای دفن شفافیت است
۱۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۳

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه طرح عده‌ای از نمایندگان درباره «شفافیت» در اصل برای دفن شفافیت است، گفت: طراحان چون می‌دانند این طرح رد می‌شود، می‌خواهند توپ به زمین شورای نگهبان بیفتد.

ذوالنوری: ما رد صدرالساداتی‌ها را داریم
۱۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۰

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: ما رد صدرالساداتی‌ها را داریم که در کجای قم و در روستاهای قم بوده و فردو رفته بودند.

اروپا باید به تعهدات خود درباره برجام هر چه زودتر عمل کنند
۱۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۰

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: پیشنهادات مالی مطرح شده از سوی اروپایی‌ها تاکنون نتوانسته خواسته های ایران را تامین کند و تهران تاکید دارد که اروپایی ها باید به تعهدات خود درباره برجام هر چه زودتر عمل کنند.

امنیت کامل بر مرزهای میهن اسلامی حکم‌فرما است
۱۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۸

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با تاکید بر شرایط مطلوب و امنیت و آرامش حاکم بر مرزهای کشور، گفت: همین که مقابل دشمن سینه سپر می‌کنیم و دشمن درد سیلی ما را روی صورت خود احساس ‌می‌کند، برای ما کافی است.

یقینا اجازه نخواهیم داد که ائتلافی در منطقه با ما مقابله کند
۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۰

مشاور فرمانده معظم کل قوا در حوزه صنایع دفاعی و پشتیبانی نیرو‌های مسلح گفت: یقینا اجازه نخواهیم داد که ائتلافی در منطقه ما بر علیه ما به اصطلاح ایجاد وضعیت کند ما حتما این وضعیت را تحمل نخواهیم کرد.

دولت باید اجرای گام سوم را در دستورکار خود قرار دهد
۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۷

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس با تاکید بر اجرای قاطع گام سوم کاهش تعهدات ایران در برجام گفت: این کار باید ناظر بر توسعه بهره‌برداری از سانتریفیوژهای پیشرفته،‌ افزایش درصد غنی‌سازی، فعال کردن بخش‌های مختلف آب سنگین اراک باشد.