داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار ترور
فیلم: چه زیبا مهربانی میکنی
۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۵

نسیم آنلاین: لحظاتی از نوازش یک نوزاد در آغوش سپهبد سلیمانی که به تازگی منتشر شده است.

موشک‌های بالستیک ایران به دقت به اهداف اصابت کردند
۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۰

هشام جابر تحلیلگر مسایل نظامی و راهبردی منطقه گفت: ایران به دور از هیجان پایگاه عین الاسد را بمباران کرد و این حمله نشان داد موشک‌های بالستیک ایران به دقت به اهداف اصابت کردند و آمریکا سیلی محکم خورد و این امر پیامی مبنی بر توان بازدارندگی بود.

انزوای ایران؛ خوابی که تعبیر نشد
۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۲

روزنامه «پراودا» چاپ مسکو با اشاره به ترور سردار «سلیمانی» نوشت: برخلاف تفسیرهای موجود، دونالد ترامپ و اطرفیانش در برابر رویدادها، واکنشی نداشته بلکه وضعیت و واکنش خود نسبت به آن را از قبل طراحی کرده بودند.

خاورمیانه پس از ترور سردار سلیمانی منطقه خوشی برای آمریکا نخواهد بود
۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل با بیان اینکه ترور سردار سلیمانی با هدف قدرت نمایی شخص ترامپ و تیم پیرامون آن انجام شد، گفت: منطقه پس از ترور سردار منطقه خوش آب و هوایی برای آمریکایی ها نخواهد بود.

عراقچی: ترور سردار سلیمانی اشتباه راهبردی آمریکا بود
۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۷

معاون سیاسی وزارت امور خارجه: ترور سردار سلیمانی یک اشتباه راهبردی از سوی آمریکا بود که یک نقطه عطف بزرگ در غرب آسیا و خلیج‌فارس ایجاد کرده که تبعات ژئوپولتیکی دارد.

آمریکا نشان داد مسئول بی ثباتی در عراق است
۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۹

«هشام الهبیشان» تحلیلگر و فعال سیاسی اردنی تاکید کرد که نظامیان آمریکایی در نهایت از منطقه خارج خواهند شد اما ماهیت این خروج را گروه های مقاومت تعیین خواهند کرد.

خبرگزاری ایتالیایی: آمریکا در حال تبدیل به دولتی سرکش است
۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۹

یکی از خبرگزاری اصلی ایتالیا در یادداشتی در مورد ترور سردار سلیمانی، نوشته است که این اقدام آمریکا ادامه روند تضعیف هنجارهای بین‌المللی و تبدیل واشنگتن به یک «دولت سرکش» است.

ظریف: اوضاع در منطقه پس از ترور سپهبد سلیمانی خطرناک شده است
۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۲

وزیر خارجه ایران در مصاحبه با یک رسانه هندی وضعیت کنونی منطقه غرب آسیا را «خطرناک» توصیف کرد و آمریکا را مقصر اصلی این وضع خواند.

ترور سردار سلیمانی جنایت جنگی بود
۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۳

دادستان سابق دادگاه جنایات جنگی نورنبرگ، اقدام آمریکا در به شهادت رساندن فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران را نقض حقوق بین الملل دانست.

فیلم: اذعان کارشناس من‌وتو به حضور میلیونی مردم در تشییع پیکر شهدای مقاومت
۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۶

کارشناس مدعو تلویزیون من‌وتو: به خاطر یک سلفی میلیون ها نفر به خیابان نمی‌آیند. من نمی‌توانم حضور میلیونی مردم ایران را (تشییع پیکر شهدای مقاومت) را نادیده بگیرم.