داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار وزارت-راه-و-شهر-سازی
ثبت‌نام طرح ملی مسکن به سرنوشت پیش‌فروش خودرو دچار خواهد شد؟
۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۱

در حالی که بسیاری از متقاضیان طرح ملی مسکن در شهرها و استان های مختلف از ثبت‌نام جا مانده‌اند، وزیر راه و شهرسازی از امکان باز شدن مجدد سامانه برای شهرهای تکمیل ظرفیت شده خبر داد.

همت امسال به کرج می‌رسد
۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۹

معاون وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد: پروژه اتوبان همت امسال به پایان رسیده و برای بهره‌برداری آماده خواهد شد، چرا که هم اکنون در مراحل پایانی خود قرار دارد.

رشد ۲۵ درصدی بودجه وزارت راه
۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۵

بودجه وزارت راه و شهرسازی اعم از بودجه عمومی و تملک دارایی های سرمایه ای در سال آتی ۱۲ هزار و ۳۹۳ میلیارد تومان پیش بینی شده که نسبت به سال جاری ۲۴.۸ درصد رشد داشته است.

تهران همچنان در طرح ملی مسکن
۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۰

محمودزاده گفت: ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن در استان تهران همانند سایر شهر‌ها انجام می‌شود.

حذف شدن تهران از طرح ملی مسکن
۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۷

در حالی که وزیر راه و شهرسازی پیش از این اعلام کرده بود واحدهای تهرانسر در قالب طرح ملی مسکن واگذار خواهند شد، معاون مسکن وی از حذف پایتخت در این طرح خبر داد.

«آخوندی» مقصر حادثه قطار «تبریز-مشهد» شناخته شد
۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۴

کمیسیون عمران مجلس در گزارشی اعلام کرد: سازمان بازرسی هرم مسئولیت مقصران حادثه قطار تبریز -مشهد را به روسای قوا و مسئولان قضایی ارائه داده است که آخوندی در رأس این هرم است.

وزیر راه: متقاضیان مسکن دهک‌های ۴ تا ۷ برای خانه‌دار شدن به خود فشار بیاورند
۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۹

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه طرح ملی مسکن نیاز به مصوبه مجلس ندارد، گفت: متقاضیان مسکن دهک‌های 4 تا 7 برای خانه‌دار شدن به خود فشار بیاورند و باید از خدا بخواهیم تا وسیله آسایش فراهم شود.

صدور پروانه ساخت طرح ملی مسکن در بافت فرسوده رایگان است
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۲

وزیر راه و شهرسازی از صدور رایگان پروانه ساخت واحدهای فرسوده برای متقاضیان طرح ملی مسکن و معرفی ۲۰هزار متقاضی به بانک های عامل برای دریافت تسهیلات بافت فرسوده خبر داد.

محور هراز عریض می‌شود
۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۰

وزیر راه، مسکن و شهرسازی در بازدید سرزده از پاسگاه پلیس راه لاریجان در محور هراز برای تعریض این محور و رفع مشکل ارتباطی قول مساعد داد.

ثبت نام طرح ملی مسکن از امروز آغاز می‌شود
۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۷

ثبت نام طرح ملی مسکن از امروز ۱۸ آبان در چهار استان قم، سیستان و بلوچستان، خراسان های شمالی و جنوبی آغاز شد و به مرور در سایر استان ها نیز نام‌نویسی انجام می شود.