داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار اقتصادی
بازسازی سوریه، تضمینی چندین ساله برای صادرات ایران
۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۵

صادرات ایران به سوریه در شش ماه اول امسال به ۷۵ میلیون دلار رسیده است.

خودروهای عمومی برای دوگانه‌سوز شدن کمک بلاعوض دریافت می‌کنند
۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۷

شورای اقتصاد تصویب کرد که برای تبدیل خودروهای عمومی و مسافر بر شخصی بنزین‌سوز به سی‌ان‌جی‌‌سوز، اصل و فرع تسهیلات مالی را که به مالکان خودروها یا کارخانه‌ها پرداخت می‌شود، تضمین و بازپرداخت کند.

«فرمان اقتصادی» کشور را از دولت بگیرید
۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۳

در پی تصمیم دولت در اجرای نادرست طرح اصلاح مدیریت مصرف سوخت که تبعات جبران‌ناپذیری برای جامعه داشت، جمعی از کارشناسان اقتصاد و انرژی در نامه‌ای صریح‌اللحن خطاب به رییس‌جمهوری خواستار انتشار اسامی کارشناسان موافق شوک بنزینی و اسناد کارشناسی مرتبط با این موضوع شدند و آمادگی خود را برای مناظره با کارشناسان دولت اعلام کردند.

دروغ پشتِ دروغ!
۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۴

۲۰ روز گذشته درحالی برای مردم سپری شد که تقریباً در هر روز یک دروغ بنزینی را از سوی مسئولان دولتی و برخی نمایندگان مجلس شنیدند، بزرگترین دروغ هم این بود که سهمیه‌بندی بنزین تصمیمِ دولت نبود.

تهرانی‌ها پارسال به طور متوسط ۸۵۹ نخ سیگار کشیدند
۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۹

بررسی گزارش طرح آمارگیری هزینه درآمد خانوارهای شهری و روستایی در کل کشور نشان می‌دهد که آمار متوسط مصرف سیگار در تهران ۸۵۹.۱۷ نخ در سال بوده است.

معافیت مالیاتی سلبریتی‌ها زیر چتر نوبخت ادامه دارد
۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰

در حالی محمدباقر نوبخت در اظهاراتی با حذف معافیت مالیاتی هنرمندان و سلبریتی‌ها مخالفت کرده و آن را موضع دولت می‌داند که یکی از سرفصل‌های مهم اصلاح ساختار بودجه، اصلاح معافیت‌ها و توسعه پایه‌های مالیاتی است.

سکانداران اقتصادی دولت
۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۴

تصمیم‌سازان اقتصادی دولت هر چند از افراد دارای سوابق و پیشنه اجرایی قوی هستند، اما برایند تصمیماتی که گرفته شده به مذاق مردم خوش نیامده است.

درخواست دریافت کارت سوخت ۱۰ برابر شد
۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۱

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: پیش‌بینی می‌کنیم با توجه به افزایش درخواست‌ها سه هفته تا دو ماه از زمان درخواست کارت سوخت طول می‌کشد تا کارت سوخت به دست مالکان خودرو برسد.

سرلشکر جعفری: عوامل بی‌تدبیری در اجرای تصمیم بنزینی باید محاکمه شوند
۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۰

فرمانده قرارگاه فرهنگی اجتماعی بقیه الله گفت: ضمن آنکه برخوردها با فساد، اختلاس و سواستفاده به صورت قاطعانه ادامه یابد، لازم است با سوءتدبیرها، بی توجهی‌ها و سوء مدیریت‌ها هم برخورد قانونی شود.

۵.۴ میلیون خانوار به دریافت نکردن یارانه بنزین معترض شدند
۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۲

سخنگوی ستاد شناسایی طرح حمایت معیشتی از اعتراض ۵.۴ میلیون سرپرست خانوار به دریافت نکردن یارانه بنزین خبر داد و گفت: در این طرح افرادی با مشاغل خاص همچون پزشکان، اعضای هیات علمی، قضات و وکلا و کارمندان و مدیران ارشد دولتی حذف شدند.