داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار بلیط-هواپیما
بلیط هواپیما دبی در چه ماه هایی ارزان تر است؟
۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۰

انسان ها همه دوست دارند که سفر کنند و از تعطیلات خود لذت ببرند. برخی از افراد ترجیح میدهند تا از طریق هواپیما به سفر بروند و لذا اقدام به تهیه بلیط هواپیما میکنند.

کاهش سفرهای هوایی قیمت بلیت را زمینگیر کرد
۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۰

قیمت بلیت پرواز تهران - مشهد بدلیل کاهش میزان استقبال از سفرهای هوایی ناشی از افزایش برودت هوا و غلطت آلاینده ها در مشهد، به زیر ۲۰۰ هزار تومان کاهش یافت.

نرخ بلیت سفرهای هوایی تغییر نخواهد کرد
۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۸

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: نرخ بلیت سفرهای هوایی تغییر نمی کند.

سفر مشهد چقدر خرج برمی‌دارد؟
۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۵

مشهد با تجهیز مراکز اسکان موقت برای زائران حرم امام رضا (ع) آماده می‌شود. پیش‌بینی شده است امسال بیش از ۵۰۰ هزار «زائر پیاده» به مشهد سفر کنند. از سوی دیگر حجم تقاضا برای سفر به این شهر، نمودار قیمتی خدمات به‌ویژه بلیت پروازهای برگشتی را به شدت بالا کشیده است.

قیمت بلیت پرواز دوطرفه تهران-مشهد ۲ میلیون تومان شد
۲ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۵

در آستانه تعطیلات چند روزه هفته آینده و ماههای پایانی ماه صفر، قیمت بلیت پرواز تهران-مشهد-تهران به مرز ۲ میلیون تومان افزایش یافته است. بر اساس «جدول نرخ پروازهای داخلی» قیمت مسیر رفت این پرواز باید حداکثر ۷۰۱ هزار تومان باشد.

دانستنی های کشور بلغارستان
۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۴

جمهوری بلغارستان شانزدهمین کشور پهناور اروپا در منطقه بالکان بوده و طبیعت بی نظیر کوهستانی در شمال و ساحلی در شرق دارد که هر ساله تعدا زیادی از گردشگران با تور بلغارستان راهی این کشور برای بازدید میشوند.

بره‌کشان ایرلاین‌ها در سفرهای اربعین
۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۷

مسئولان در حالی از افزایش دو برابری صدور مجوز برای پروازهای اربعین و میانگین چند دقیقه ای تاخیر پروازها خبرداده اند که تاخیرهای چند ساعته طی روزهای گذشته بسیاری از زائران را به ستوه آورد.

فاصله ۱.۷ میلیون تومانی پروازهای اربعین و گران‌فروشی در روز روشن!
۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۱

در حالی که ایرلاین‌ها تقریبا بلیتی برای پروازهای رفت و برگشت اربعین ندارند و قیمت معدود سفرهای باقیمانده در این ایام به دلیل کم شدن تقاضا برای رفتن به عراق، به حدود ۳۰۰ هزار تومان تا کمتر از یک میلیون تومان رسیده است، برخی تورهای و سایت‌های فروش بلیت اربعین، نرخ‌هایشان را تا بیش از دو میلیون تومان هم افزایش داده‌اند.

تشکیل کمیته ویژه در مجلس برای پیگیری قیمت بلیت هواپیما در اربعین
۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۴

عضو کمیسیون عمران مجلس از تشکیل کمیته ویژه‌ای در این کمیسیون برای پیگیری و نظارت بر قیمت بیلیت هواپیما در ایام اربعین خبر داد.

مردم از گرانی بلیت پروازهای اربعین گله دارند
۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۴

اگرچه متولیان حمل و نقل هوایی ثبات قیمت بلیت پروازهای اربعین امسال را یک امتیاز ویژه برای زائران اربعین معرفی می کنند اما بسیاری معتقدند با توجه به کاهش قیمت ارز، نرخ بلیت باید کاهش می‌یافت.