داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار رئیس-قوه-قضاییه
فیلم: نظر رئیس قوه قضائیه درباره گرانی بنزین
۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۸

نسیم آنلاین: سخنگوی دستگاه قضا: اصل این ماجرا نیازی به طرح در جلسه سران قوا نبود. حجت‌الاسلام رئیسی با اصل طرح موافق اما معتقد بودند اجرای آن نیاز به مقدمات زیادی دارد. اگر مقدمات این طرح انجام می‌شد، تنش های اخیر اتفاق نمی افتاد.

خشم وهابیت از بوسه امام جمعه اهل سنت بر پیشانی آیت‌الله رئیسی
۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۶

بوسه امام جمعه اهل سنت مسجد جامع سورو بندرعباس، بر پیشانی آیت الله رئیسی، موجب خشم وهابی‌ها شد.

بازدید رئیس قوه قضاییه از دفتر موقت «ثنا»
۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۱

حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی، از فعالیت تیم ثبت‌نام سامانه ثبت دارایی مسئولان نهادهای مهم حاکمیتی مستقر در مجمع تشخیص مصلحت نظام بازدید کرد.

رئیس قوه قضائیه: اقدامات اطلاعات سپاه در مقابله با فساد را عادلانه و منصفانه دانست
۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰

حجت الاسلام رئیسی در چهارمین همایش جامعه اطلاعاتی سپاه اقدامات انجام شده در زمینه برخورد و مقابله با فساد را عادلانه و منصفانه دانست و گفت: دستگاه قضایی هم به هیچ وجه عقب نشینی نخواهد کرد.

فیلم: رئیسی سخنان حاشیه ساز روحانی را بدون تنش، پاسخ داد
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۸

رئیسی سخنان حاشیه دار روحانی را با کمترین تنش پاسخ داد.

دستور رئیس قوه قضاییه به رسیدگی به مشکلات زلزله زدگان آذربایجان شرقی
۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۶

حجت الاسلام و المسلمین رئیسی ضمن عرض تسلیت و ابراز همدردی با آسیب دیدگان زلزله آذربایجان شرقی، دستور رسیدگی به مشکلات آن‌ها را صادر کرد.

رئیس قوه قضاییه: ما نیاز داریم با جامعه گفتگو کنیم
۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۱

رئیس قوه قضاییه گفت: نیاز داریم با جامعه گفتگو کنیم و جامعه باید از نحوه اقدامات ما باخبر باشد و معتقدیم باید مسائل با مردم در میان گذاشته شود و بویژه بعضی احکام که دغدغه مردم است، به اطلاع آنان برسد.

دشمن بدنبال این است که اقتصاد ما فلج شود
۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۷

حجت الاسلام رئیسی: یقین بدانید امروز استقلال اقتصادی و اقداماتی که در حوزه تولید و رونق تولید انجام شود، بهترین مصون سازی را می‌تواند در مقابل دشمن و تهدیدات دشمن داشته باشد. امروز دشمن بدنبال این است که اقتصاد ما فلج شود و حرکتی نداشته باشد و ما در حوزه اقتصاد فضای مجازی کار نکنیم و به یکسری از مسائل ظاهری فضای مجازی بپردازیم؛ درحالیکه اقتصاد فضای مجازی، اقتصادی است که باعث شده امروز پاکستانی‌ها و هندی‌ها و بسیاری از کشورها در حد پول نفت ما از این اقتصاد درآمد کسب کنند.

دفاع از حقوق بشر در ذات انقلاب اسلامی و در متن قانون اساسی است
۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۲

رئیس قوه قضائیه با بیان اینکه بحمدالله در نظام اسلامی دفاع از حقوق بشر در ذات انقلاب اسلامی است، گفت: تخلفات مربوط به رعایت حقوق افراد در ایران یک استثناء است.

همه دستگاه‌ها وظیفه پیشگیری از وقوع جرم دارند
۱۱ آبان ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۳

رئیس قوه قضاییه گفت: هیچ دستگاهی را در کشور نمی‌شناسم مگر اینکه وظیفه پیشگیری از وقوع جرم و آسیب را در جامعه عهده دار باشد.