داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار انقلاب-اسلامی
آینه‌ای شکسته در محراب
۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۲

یکی از انسان‌های وارسته و عظیم‌الشأنی که خود را عاشقانه ملزم به اطاعت از امام خمینی می‌دانست، آیت‌الله سید عبدالحسین دستغیب سومین شهید محراب بود. آیت‌الله دستغیب در عاشورای ۱۲۹۲ خورشیدی در شیراز متولد شد. ولادت عاشورایی از همان روز نخست، پیوند رازگونه این مولود با سالار شهیدان را فاش ساخت از این رو نامش عبدالحسین گردید. خاندان دستغیب از سده‌های گذشته، پرچمدار علم و تقوا بوده‌اند.

سپاه پیش‌مرگ و فدایی ملت است
۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۰

سرلشکر سلامی: باز هم می‌گوییم پیش‌مرگتان هستیم و خاک کف پایتان را برای تبرک به چشم می کشیم؛ ما فداییان ملت ایران هستیم.

درباره حکم حکومتی
۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۶

تقریبا بلافاصله پس از اینکه مجلس ششم با اکثریت جریان اصلاحات آغاز به کار کرد، نمایندگان این مجلس که یکی از شعارهای انتخاباتی‌شان «اصلاح قانون مطبوعات» بود، با صد امضا طرحی دو فوریتی با همین عنوان تقدیم هیأت‌رئیسه کردند. در این طرح، به نام اصلاح، موادی نظیر «ممنوعیت انتشار مطلب علیه قانون اساسی»، «پایبندی و التزام به قانون اساسی»، «مسؤولیت نویسنده در جرم مطبوعاتی»، «ممنوعیت فعالیت مطبوعاتی هواداران و اعضای گروه‌های ضدانقلاب» و... از قانون مطبوعات حذف شده بود.

سرلشکر باقری: دشمنان مترصد فرصتی برای اقدام علیه امنیت کشور بودند
۹ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۵

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح: دشمنان با برنامه‌ریزی مترصد فرصتی مانند اجرای طرح اصلاح قیمت سوخت بودند تا با بهره‌گیری از این فرصت و سوار شدن بر موج اعتراضات مردمی، دست به اقدام علیه امنیت کشور بزنند.

مستضعفان، نجات‌بخش فرودستان جهان
۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۴

در چند دهه‌ی گذشته، یک انتقال معنایی مهم درباره‌ی یکی از کلیدواژه‌های مهمّ انقلاب اسلامی رُخ داده است و آن، تغییر و تحریف معنا و مفهوم واژه‌ی «مستضعف» از فضای گفتمان قرآنی آن به یک اصطلاح در حوزه‌ی علوم اجتماعی و اقتصادی متعارف و غربی و به معنای انسانهای فقیر و آسیب‌پذیر و آنها که در طبقات فرودست دهک‌های درآمدی جامعه گنجانده میشوند.

حمایت مردم از انقلاب؛ بی‌نظیر است در دنیا
۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰

کچویان حمایت مردم از انقلاب را امری بی‌نظیر در دنیا توصیف کرد وگفت: یکی ازعوامل سرخوردگی جریان معارض این است که بدیلی برای جمهوری اسلامی ندارند فلذا بر روی اراذل واوباش سرمایه گذاری می کنند.

نظر جلیلی درباره حمایت رهبری از مصوبه سران قوا
۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۱

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، عصر روز دوشنبه چهارم آذر در دومین روز از سفر خود به استان آذربایجان شرقی با حضور در جمع دانشجویان دانشگاه شهید مدنی تبریز به ایراد سخنرانی مهمی پرداخت.

ایستادگی مقابل آمریکا و مستکبران شهادت و جانبازی هم دارد
۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۶

دبیر شورای نگهبان گفت: وقتی یک ملتی با آمریکا و همه مستکبران عالم دربیافتد، معلوم است که این مسیر شهادت و جانبازی دارد.

سرلشکر سلامی: به همه مسئولان میگویم که ملت آمد و اکنون نوبت ماست
۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۴

فرمانده کل سپاه گفت: ملت ایران! باور کنید ما در یک جنگ بزرگ جهانی هستیم و این لحظه شما در حال شکست دادن همه قدرت استکبارید.

نیروهای مسلح در آمادگی کامل به سر می‌برند
۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۸

جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش با اشاره به مداخله‌جویی‌های آمریکا و برخی کشورهای اروپایی در اغتشاشات اخیر، گفت: پاسخ کوبنده‌ای به رفتارهای پوچ و بی‌اساس این کشورها خواهیم داد.