داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار دلال
سود ۷۰۰ تومانی دلالان از فروش هر کیلو جو
۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۰

درحالی‌که طی سال ۹۸ قیمت خرید تضمینی جو هر کیلو ۱۱۶۴ تومان بود، اما این روزها هر کیلو جو دامی به قیمت ۱۹۴۰ تا ۱۹۵۰ تومان در بازار معامله می‌شود، یعنی به ازای هر کیلو جو دامی، سود بیش از ۷۰۰ تومانی عاید دلالان می‌شود.

داروی ارزان ایرانی سوغات خارجی‌ها!
۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۲

نایب رییس انجمن داروسازان ایران با اشاره به افزایش قاچاق معکوس و چمدانی دارو بویژه به کشورهای همسایه، گفت: راهکار به حداقل رساندن چنین پدیده‌هایی در بازار دارو، واقعی کردن قیمت آن است.

اُفت لاک پشتی قیمت گوشت با وجود ازدیاد دام در بازار
۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۹

با توجه به بارش‌های مناسب اخیر، شرایط مساعد مرتع و افزایش تولید دام نسبت به مدت مشابه سال قبل، بسیاری از مسئولان اذعان می‌کنند که قیمت دام زنده اُفت محسوسی در بازار داشته است، این در حالی است که مصرف کنندگان این اُفت قیمت را در بازار لمس نمی‌کنند

محاکمه بزرگان: بگم بگم !
۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۷

داروغه از تاجر شکایت کرده و افشاگریهای بزرگی در راهه! قراره مخزن‌الاسرار مملکت بگم‌بگم راه بندازه....

تمنای از دشمن خطای نابخشودنی است و زیبنده ملت ایران نیست
۲ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۸

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام خطاب به مسؤولان گفت: ما حرفمان این است که امروز مشکلات گرانی، معیشتی و بیکاری از طرف دشمن حل نمی‌شود و تمنای از دشمن، خطای بزرگ و نابخشودنی است و زیبنده ملت ایران نیست.

روپوش مدارس؛ قاتل خلاقیت کودکان
۱ مهر ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۰

عضو هیئت مدیره اتحادیه صنف تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک تهران با بیان اینکه در حال حاضر نهادی برای نظارت بر کیفیت لباس مدارس وجود ندارد، از حضور دلالان برای گرفتن سفارش روپوش از مدارس سخن گفت.

اختلاط ۷۰۰هزار تن سنگ و خاک با گندم نانوایی‌ها
۲۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۲

هرساله بیش از ۷۰۰هزار تن سنگ، ماسه، خاک و ضایعات مخلوط با گندم از دلالان و کشاورزان خریداری می‌شود که موجب حیف‌ومیل ۱۲۰۰میلیارد بودجه دولت در هر سال می‌شود و برای سلامتی مردم هم مخاطره‌آمیز است.

دلار ۴ هزار و ۲۰۰ تومانی هرگز به هدف خود اصابت نکرد
۲۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۳

فروردین سال ۹۷، ارز ۴ هزار و ۲۰۰ تومانی با تغییر سیاست ارزی دولت به جریان اقتصادی کشور وارد شد.

سی سال است با مشکل «ناصر خسرو» مواجهیم
۱۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۰

این روزها معضل بازار سیاه دارویی ناصرخسرو برای چندمین بار مورد توجه مسؤولان قرار گرفته است اما لازم است با یک همکاری بین بخشی تلاش شود تا این غده سرطانی از نظام دارویی کشور از بین برود.

«دلال» در مورد ارزش کالای مورد معامله مسئول است
۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۰

نمایندگان در مصوبه ای مقرر کردند که دلال در مورد ارزش کالای مورد معامله در برابر آمر مسئول است مگر آنکه به موجب قرارداد بین طرفین، دلال از این مسئولیت معاف شده باشد.