داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار نساجی
قیمت چادر مشکی ۸ برابر مانتوی جلوباز است!
۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۷

مشاور انجمن نساجی اصفهان گفت: در حالیکه قیمت یک مانتو جلو باز ۱۵۰ هزار تومان است، اما یک خانم برای چادر مشکی باید بین ۵۰۰ تا یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان به عنوان یک کالای فرهنگی هزینه کند.

چرا فوتبالیست ایرانی در تیم ملی هند بازی نمی‌کند؟
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۰

بازیکن لیگ برتری فوتبال ایران درباره دلیل بازی نکردن خود در تیم ملی هند توضیحاتی ارائه کرد.

تولید پارچه چادر مشکی در کشور به کجا رسید؟
۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۵

عضو هیأت مدیره جامعه متخصصین نساجی با بیان اینکه راه‌اندازی هر واحد تولید پارچه چادر مشکی به ۲۰ تا ۲۵ میلیون یورو سرمایه‌گذاری نیاز دارد، آخرین وضعیت تولید این پارچه در کشور را تشریح کرد.

دولت چه بلایی سر نساجی آورد؟
۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۴

مدیرعامل اولین کارخانه صنعتی تولید روسری در کشور با تاکید بر این که ما از دولت چیزی نمی‌خواهیم فقط بگذارد کار خود را بکنیم، گفت: برای جلوگیری از قطعی برق واحد خود یک ژنراتور وارد کردم اما یک سال و نیم طول کشید تا از گمرک ترخیص کنیم.

صادرات پوشاک بنگلادش با کل صادرات غیرنفتی ایران برابر است
۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۵

عضو هیئت مدیره جامعه متخصصین نساجی ایران با‌اشاره به اینکه صنعت نساجی و پوشاک همواره اولویت دوم کشور بوده است،گفت: صادرات کشوری مانند بنگلادش از صنعت پوشاک به میزان کل صادرات غیر نفتی ایران است.

مافیای واردات چادر مشکی نفس تولید را گرفته است
۲۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۴

افزایش نرخ ارز و عدم ثبات آن، طی یک سال اخیر، بر وخامت اوضاع تامین مواد اولیه تولید پارچه چادر مشکی افزوده است. هرچند به گفته فعالان این صنعت افزایش هزینه‌های منابع انرژی، مالیات بر ارزش افزوده و اعطای وام‌های پربهره و نبود دانش و فناوری به روز و موانع دیگر باعث شده است که سهم بازار کشور از تولیدات داخلی روزبه‌روز کمتر شود.

۷۰ درصد سپرده ها دراختیار یک درصد جامعه
۱۶ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۵

بانک‌ها ۲۶۰ هزار میلیارد تومان سالانه سود سپرده می‌دهند در حالی که از محل وام‌های اعطایی، ۶۰ هزار میلیارد درآمد دارند و ۷۰درصد سپرده‌ها توسط یک درصد جامعه سپرده شده است. اگر جلوی این خلق نقدینگی گرفته نشود به تورم شدید می‌انجامد.